I. Základná časť (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
1 1001 So: 3.9.2016 17:00 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 5:6 x (1:1, 3:1, 1:3, 0:1) Ukončený
1 1002 So: 3.9.2016 16:45 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 MsHKM Žilina 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Ukončený
1 1003 So: 3.9.2016 14:00 voľno HK DUKLA Trenčín a.s.   Ukončený
1 1004 So: 3.9.2016 14:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Spišská Nová Ves 0:6 (0:2, 0:3, 0:1) Ukončený
1 1005 So: 3.9.2016 17:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC Košice s.r.o. 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) Ukončený
1 1006 So: 3.9.2016 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK ŠKP POPRAD 5:7 (1:1, 4:5, 0:1) Ukončený
1 1007 So: 3.9.2016 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 7:1 (1:1, 3:0, 3:0) Ukončený

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
2 1008 Ne: 4.9.2016 15:00 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:5 (0:0, 1:0, 0:5) Ukončený
2 1009 Ne: 4.9.2016 10:30 voľno MsHKM Žilina   Ukončený
2 1010 Ne: 4.9.2016 15:30 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HK DUKLA Trenčín a.s. 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) Ukončený
2 1011 Ne: 4.9.2016 14:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK Spišská Nová Ves 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) Ukončený
2 1012 Ne: 4.9.2016 10:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC Košice s.r.o. 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) Ukončený
2 1013 Ne: 4.9.2016 10:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK ŠKP POPRAD 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) Ukončený
2 1014 Ne: 4.9.2016 10:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 7:3 (3:1, 1:1, 3:1) Ukončený

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
3 1015 So: 10.9.2016 15:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:4 (2:3, 2:1, 2:0) Ukončený
3 1016 So: 10.9.2016 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK Spišská Nová Ves 7:1 (2:1, 4:0, 1:0) Ukončený
3 1017 So: 10.9.2016 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC Košice s.r.o. 8:0 (4:0, 2:0, 2:0) Ukončený
3 1018 So: 10.9.2016 14:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Slovensko 18 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) Ukončený
3 1019 So: 10.9.2016 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra voľno   Ukončený
3 1020 So: 10.9.2016 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 5:4 x (2:2, 2:2, 0:0, 1:0) Ukončený
3 1021 So: 10.9.2016 18:00 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HK DUKLA Trenčín a.s. 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Ukončený

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
4 1022 Ne: 11.9.2016 10:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 gws (0:0, 2:1, 1:2, 0:0) Ukončený
4 1023 Ne: 11.9.2016 10:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC Košice s.r.o. 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) Ukončený
4 1024 Ne: 11.9.2016 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves 4:3 x (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) Ukončený
4 1025 Ne: 11.9.2016 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra Slovensko 18 4:5 x (0:2, 2:2, 2:0, 0:1) Ukončený
4 1026 Ne: 11.9.2016 10:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY voľno   Ukončený
4 1027 Ne: 11.9.2016 15:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín a.s. 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) Ukončený
4 1028 Ne: 11.9.2016 13:30 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. MsHKM Žilina 3:6 (2:1, 1:1, 0:4) Ukončený

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
5 1029 So: 17.9.2016 14:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. MsHKM Žilina 7:1 (2:0, 1:1, 4:0) Ukončený
5 1030 So: 17.9.2016 14:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:5 (2:2, 0:1, 0:2) Ukončený
5 1031 So: 17.9.2016 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHKM Skalica, n.o. 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) Ukončený
5 1032 So: 17.9.2016 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen Slovensko 18 1:8 (0:2, 0:3, 1:3) Ukončený
5 1033 So: 17.9.2016 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica voľno   Ukončený
5 1034 So: 17.9.2016 15:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC Košice s.r.o. 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) Ukončený
5 1035 So: 17.9.2016 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 6:3 (2:2, 2:1, 2:0) Ukončený

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
6 1036 Ne: 18.9.2016 10:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. MsHKM Žilina 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Ukončený
6 1037 Ne: 18.9.2016 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:5 (2:1, 1:2, 1:2) Ukončený
6 1038 Ne: 18.9.2016 10:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHKM Skalica, n.o. 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) Ukončený
6 1039 Ne: 18.9.2016 10:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen voľno   Ukončený
6 1040 Ne: 18.9.2016 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica Slovensko 18 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Ukončený
6 1041 Ne: 18.9.2016 10:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK Spišská Nová Ves 4:5 (0:2, 2:2, 2:1) Ukončený
6 1042 Ne: 18.9.2016 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Košice s.r.o. 2:9 (1:1, 1:7, 0:1) Ukončený

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
7 1043 So: 24.9.2016 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 7:6 (0:1, 3:3, 4:2) Ukončený
7 1044 So: 24.9.2016 17:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HK ŠKP POPRAD 2:3 (0:3, 1:0, 1:0) Ukončený
7 1045 So: 24.9.2016 14:00 voľno MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.   Ukončený
7 1046 So: 24.9.2016 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HKM a.s. Zvolen 3:7 (1:4, 1:1, 1:2) Ukončený
7 1047 So: 24.9.2016 14:00 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HC ‘05 Banská Bystrica 3:5 (3:2, 0:1, 0:2) Ukončený
7 1048 So: 24.9.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC TOPOĽČANY 5:1 (0:1, 1:0, 4:0) Ukončený
7 1049 So: 24.9.2016 13:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. MMHK Nitra 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) Ukončený

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
8 1050 Ne: 25.9.2016 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 6:5 x (4:1, 1:2, 0:2, 1:0) Ukončený
8 1051 Ne: 25.9.2016 10:30 voľno HK ŠKP POPRAD   Ukončený
8 1052 Ne: 25.9.2016 15:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 9:0 (4:0, 1:0, 4:0) Ukončený
8 1053 Ne: 25.9.2016 10:30 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HKM a.s. Zvolen 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) Ukončený
8 1054 Ne: 25.9.2016 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) Ukončený
8 1055 Ne: 25.9.2016 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HC TOPOĽČANY 9:2 (3:0, 3:1, 3:1) Ukončený
8 1056 Ne: 25.9.2016 9:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MMHK Nitra 2:6 (2:1, 0:2, 0:3) Ukončený

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
9 1057 St: 28.9.2016 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MMHK Nitra 2:7 (0:2, 2:1, 0:4) Ukončený
9 1058 St: 28.9.2016 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HKM a.s. Zvolen 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) Ukončený
9 1059 St: 28.9.2016 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MsHKM Žilina 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) Ukončený
9 1060 St: 28.9.2016 15:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC SLOVAN Bratislava, a.s. 5:1 (0:0, 0:0, 5:1) Ukončený
9 1061 St: 28.9.2016 16:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHKM Skalica, n.o. 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) Ukončený
9 1062 St: 28.9.2016 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. Slovensko 18 2:3 x (0:0, 1:2, 1:0, 0:1) Ukončený
9 1063 St: 28.9.2016 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves voľno   Ukončený

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
10 1064 Št: 29.9.2016 16:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MMHK Nitra 1:5 (0:0, 1:1, 0:4) Ukončený
10 1065 Ne: 13.11.2016 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín a.s. 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) Ukončený
10 1066 Št: 29.9.2016 12:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MsHKM Žilina 4:5 gws (2:1, 0:0, 2:3, 0:0) Ukončený
10 1067 Št: 29.9.2016 10:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHKM Skalica, n.o. 7:2 (2:2, 4:0, 1:0) Ukončený
10 1068 Št: 29.9.2016 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:6 (0:1, 1:0, 0:5) Ukončený
10 1069 Št: 29.9.2016 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. voľno   Ukončený
10 1070 Št: 29.9.2016 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Slovensko 18 3:6 (1:1, 0:2, 2:3) Ukončený

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
11 1071 So: 1.10.2016 14:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 voľno   Ukončený
11 1072 So: 1.10.2016 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC Košice s.r.o. 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) Ukončený
11 1073 So: 1.10.2016 15:00 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HK Spišská Nová Ves 1:4 (0:3, 0:0, 1:1) Ukončený
11 1074 So: 1.10.2016 14:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HK ŠKP POPRAD 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) Ukončený
11 1075 So: 1.10.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) Ukončený
11 1076 So: 1.10.2016 14:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC ‘05 Banská Bystrica 2:8 (0:4, 1:2, 1:2) Ukončený
11 1077 So: 1.10.2016 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HKM a.s. Zvolen 5:1 (2:1, 1:0, 2:0) Ukončený

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
12 1078 Ne: 2.10.2016 10:30 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 voľno   Ukončený
12 1079 Ne: 2.10.2016 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK Spišská Nová Ves 8:1 (2:0, 3:1, 3:0) Ukončený
12 1080 Ne: 2.10.2016 10:30 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HC Košice s.r.o. 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) Ukončený
12 1081 Ne: 2.10.2016 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) Ukončený
12 1082 Ne: 2.10.2016 9:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK ŠKP POPRAD 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) Ukončený
12 1083 Ne: 2.10.2016 10:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HKM a.s. Zvolen 5:3 (2:1, 2:1, 1:1) Ukončený
12 1084 Ne: 2.10.2016 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC ‘05 Banská Bystrica 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Ukončený

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
13 1085 So: 8.10.2016 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) Ukončený
13 1086 So: 8.10.2016 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC TOPOĽČANY 8:2 (5:0, 1:0, 2:2) Ukončený
13 1087 So: 8.10.2016 16:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MMHK Nitra 3:4 (1:0, 0:3, 2:1) Ukončený
13 1088 So: 8.10.2016 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK DUKLA Trenčín a.s. 4:6 (2:1, 1:4, 1:1) Ukončený
13 1089 So: 8.10.2016 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MsHKM Žilina 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) Ukončený
13 1090 So: 8.10.2016 16:45 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) Ukončený
13 1091 So: 8.10.2016 14:00 voľno MHKM Skalica, n.o.   Ukončený

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
14 1092 Ne: 9.10.2016 9:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) Ukončený
14 1093 Ne: 9.10.2016 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC TOPOĽČANY 4:5 (2:2, 2:1, 0:2) Ukončený
14 1094 Ne: 9.10.2016 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MMHK Nitra 0:11 (0:6, 0:3, 0:2) Ukončený
14 1095 Ne: 9.10.2016 12:15 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK DUKLA Trenčín a.s. 1:2 gws (0:0, 0:0, 1:1, 0:0) Ukončený
14 1096 Ne: 9.10.2016 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MsHKM Žilina 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) Ukončený
14 1097 Ne: 9.10.2016 15:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 MHKM Skalica, n.o. 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) Ukončený
14 1098 Ne: 9.10.2016 10:30 voľno HC SLOVAN Bratislava, a.s.   Ukončený

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
15 1099 So: 15.10.2016 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHKM Skalica, n.o. 7:2 (3:1, 2:1, 2:0) Ukončený
15 1100 So: 15.10.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina Slovensko 18 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) Ukončený
15 1101 So: 15.10.2016 14:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. voľno   Ukončený
15 1102 So: 15.10.2016 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC TOPOĽČANY 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) Ukončený
15 1103 So: 15.10.2016 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MMHK Nitra 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) Ukončený
15 1104 So: 15.10.2016 16:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HKM a.s. Zvolen 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) Ukončený
15 1105 So: 15.10.2016 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) Ukončený

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
16 1106 Ne: 16.10.2016 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHKM Skalica, n.o. 4:3 x (3:1, 0:1, 0:1, 1:0) Ukončený
16 1107 Ne: 16.10.2016 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina voľno   Ukončený
16 1108 Ne: 16.10.2016 17:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. Slovensko 18 3:4 x (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) Ukončený
16 1109 Ne: 16.10.2016 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MMHK Nitra 2:8 (1:0, 0:4, 1:4) Ukončený
16 1110 Ne: 16.10.2016 11:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC TOPOĽČANY 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) Ukončený
16 1111 Ne: 16.10.2016 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC ‘05 Banská Bystrica 3:2 x (2:0, 0:0, 0:2, 1:0) Ukončený
16 1112 Ne: 16.10.2016 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM a.s. Zvolen 3:7 (1:3, 1:2, 1:2) Ukončený

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
17 1113 So: 22.10.2016 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ŠKP POPRAD 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) Ukončený
17 1114 So: 22.10.2016 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HKM a.s. Zvolen 2:10 (1:4, 1:1, 0:5) Ukončený
17 1115 So: 22.10.2016 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC ‘05 Banská Bystrica 8:4 (1:1, 5:1, 2:2) Ukončený
17 1116 So: 22.10.2016 16:45 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HC TOPOĽČANY 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) Ukončený
17 1117 So: 22.10.2016 14:00 voľno MMHK Nitra   Ukončený
17 1118 So: 22.10.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) Ukončený
17 1119 So: 22.10.2016 13:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. MHKM Skalica, n.o. 7:1 (0:1, 2:0, 5:0) Ukončený

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
18 1120 Ne: 23.10.2016 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ŠKP POPRAD 1:6 (1:2, 0:1, 0:3) Ukončený
18 1121 Ne: 23.10.2016 11:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HKM a.s. Zvolen 2:8 (1:1, 1:6, 0:1) Ukončený
18 1122 Ne: 23.10.2016 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC ‘05 Banská Bystrica 1:7 (0:2, 0:3, 1:2) Ukončený
18 1123 Ne: 23.10.2016 15:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 MMHK Nitra 5:3 (1:1, 2:0, 2:2) Ukončený
18 1124 Ne: 23.10.2016 10:30 voľno HC TOPOĽČANY   Ukončený
18 1125 Ne: 23.10.2016 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) Ukončený
18 1126 Ne: 23.10.2016 9:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHKM Skalica, n.o. 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) Ukončený

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
19 1183 So: 29.10.2016 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) Ukončený
19 1184 So: 29.10.2016 14:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) Ukončený
19 1185 So: 29.10.2016 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK ŠKP POPRAD 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) Ukončený
19 1186 St: 26.10.2016 16:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HK Spišská Nová Ves 2:3 x (0:1, 0:0, 2:1, 0:1) Ukončený
19 1187 So: 29.10.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC Košice s.r.o. 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) Ukončený
19 1188 Št: 27.10.2016 16:45 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. Slovensko 18 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) Ukončený
19 1189 So: 29.10.2016 15:00 MHKM Skalica, n.o. voľno   Ukončený

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
20 1190 Ne: 30.10.2016 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 3:6 (3:1, 0:3, 0:2) Ukončený
20 1191 Ne: 30.10.2016 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) Ukončený
20 1192 Ne: 30.10.2016 10:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK ŠKP POPRAD 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) Ukončený
20 1193 Pi: 28.10.2016 14:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HC Košice s.r.o. 2:9 (0:2, 1:5, 1:2) Ukončený
20 1194 Ne: 30.10.2016 11:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK Spišská Nová Ves 6:1 (0:0, 3:1, 3:0) Ukončený
20 1195 St: 26.10.2016 16:45 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. Slovensko 18 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) Ukončený
20 1196 Ne: 30.10.2016 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. voľno   Ukončený

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
21 1141 St: 9.11.2016 17:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 6:3 (2:2, 2:0, 2:1) Ukončený
21 1142 St: 12.10.2016 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD Slovensko 18 3:4 (1:1, 2:1, 0:2, 0:0) Ukončený
21 1143 St: 9.11.2016 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. voľno   Ukončený
21 1144 St: 9.11.2016 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Ukončený
21 1145 St: 9.11.2016 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHKM Skalica, n.o. 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) Ukončený
21 1146 Ut: 8.11.2016 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MsHKM Žilina 3:2 x (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) Ukončený
21 1147 St: 9.11.2016 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK DUKLA Trenčín a.s. 6:3 (2:2, 2:1, 2:0) Ukončený

22. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
22 1148 Št: 10.11.2016 17:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) Ukončený
22 1149 Št: 10.11.2016 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD voľno   Ukončený
22 1150 St: 5.10.2016 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Slovensko 18 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) Ukončený
22 1151 Št: 10.11.2016 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHKM Skalica, n.o. 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) Ukončený
22 1152 Št: 10.11.2016 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Ukončený
22 1153 Št: 10.11.2016 17:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK DUKLA Trenčín a.s. 1:8 (0:1, 1:3, 0:4) Ukončený
22 1154 Št: 10.11.2016 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra MsHKM Žilina 7:1 (1:1, 1:0, 5:0) Ukončený

23. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
23 1155 So: 12.11.2016 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC TOPOĽČANY 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) Ukončený
23 1156 So: 12.11.2016 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK DUKLA Trenčín a.s. 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) Ukončený
23 1157 So: 12.11.2016 17:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC ‘05 Banská Bystrica 2:4 (1:2, 1:0, 0:2) Ukončený
23 1158 So: 12.11.2016 13:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK ŠKP POPRAD 5:3 (3:2, 0:1, 2:0) Ukončený
23 1159 So: 12.11.2016 15:00 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) Ukončený
23 1160 So: 12.11.2016 17:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HC Košice s.r.o. 4:2 (3:0, 1:1, 0:1) Ukončený
23 1161 So: 12.11.2016 14:00 voľno HK Spišská Nová Ves   Ukončený

24. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
24 1162 Ne: 13.11.2016 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC TOPOĽČANY 9:1 (5:0, 3:1, 1:0) Ukončený
24 1163 Št: 29.9.2016 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) Ukončený
24 1164 Ne: 13.11.2016 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HKM a.s. Zvolen 3:4 (0:2, 2:1, 1:1) Ukončený
24 1165 Ne: 13.11.2016 9:30 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HK ŠKP POPRAD 2:1 x (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) Ukončený
24 1166 Ne: 13.11.2016 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:0 (0:0, 5:0, 5:0) Ukončený
24 1167 Ne: 13.11.2016 10:30 voľno HC Košice s.r.o.   Ukončený
24 1168 Ne: 13.11.2016 15:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HK Spišská Nová Ves 6:4 (3:0, 2:2, 1:2) Ukončený

25. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
25 1169 So: 19.11.2016 14:00 voľno Slovensko 18   Ukončený
25 1170 So: 19.11.2016 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 5:3 (1:0, 4:0, 0:3) Ukončený
25 1171 So: 19.11.2016 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHKM Skalica, n.o. 5:3 (0:0, 1:1, 4:2) Ukončený
25 1172 So: 19.11.2016 18:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK DUKLA Trenčín a.s. 6:3 (3:1, 2:1, 1:1) Ukončený
25 1173 So: 19.11.2016 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MsHKM Žilina 6:5 x (3:1, 1:2, 1:2, 1:0) Ukončený
25 1174 So: 19.11.2016 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC TOPOĽČANY 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) Ukončený
25 1175 St: 26.10.2016 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MMHK Nitra 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) Ukončený

26. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
26 1176 Ne: 20.11.2016 10:30 voľno Slovensko 18   Ukončený
26 1177 Ne: 20.11.2016 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC SLOVAN Bratislava, a.s. 5:4 (2:0, 1:4, 2:0) Ukončený
26 1178 Ne: 20.11.2016 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHKM Skalica, n.o. 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) Ukončený
26 1179 Ne: 20.11.2016 12:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK DUKLA Trenčín a.s. 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) Ukončený
26 1180 Ne: 20.11.2016 14:45 ZŠ L. Mikuláš HK ŠKP POPRAD MsHKM Žilina 11:2 (2:2, 4:0, 5:0) Ukončený
26 1181 Ne: 20.11.2016 9:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MMHK Nitra 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) Ukončený
26 1182 St: 2.11.2016 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC TOPOĽČANY 6:2 (1:1, 4:1, 1:0) Ukončený

27. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
27 1127 Št: 15.9.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín a.s. 2:5 (0:1, 0:2, 2:2) Ukončený
27 1128 Št: 15.9.2016 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 8:1 (4:0, 1:1, 3:0) Ukončený
27 1129 Št: 15.9.2016 19:30 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. MMHK Nitra 2:4 (0:1, 2:0, 0:3) Ukončený
27 1130 Št: 15.9.2016 17:00 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HKM a.s. Zvolen 6:5 x (0:4, 3:1, 2:0, 1:0) Ukončený
27 1131 Št: 15.9.2016 17:00 voľno HC ‘05 Banská Bystrica   Ukončený
27 1132 Št: 15.9.2016 17:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK ŠKP POPRAD 3:5 (1:2, 1:2, 1:1) Ukončený
27 1133 Št: 15.9.2016 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:2 gws (0:0, 1:0, 1:2, 0:0) Ukončený

28. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
28 1134 Št: 17.11.2016 17:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín a.s. 1:8 (0:3, 0:2, 1:3) Ukončený
28 1135 Št: 17.11.2016 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MMHK Nitra 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) Ukončený
28 1136 Št: 17.11.2016 16:45 HANT arena Skalica MHKM Skalica, n.o. HC TOPOĽČANY 7:6 (4:2, 1:4, 2:0) Ukončený
28 1137 Št: 17.11.2016 17:00 voľno HKM a.s. Zvolen   Ukončený
28 1138 Št: 17.11.2016 14:15 Arena Ondreja Nepelu Slovensko 18 HC ‘05 Banská Bystrica 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Ukončený
28 1139 Št: 17.11.2016 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ŠKP POPRAD 0:6 (0:3, 0:1, 0:2) Ukončený
28 1140 Št: 17.11.2016 17:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) Ukončený