Reprezentácia SR
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Štvrtok 03.08.2017
50026 |
Slovakia U18 vs. Belarus U 18 |
17:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KUBUŠ, Jozef
JONÁK, Peter
KACEJ, Lukáš, Mgr.
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
|
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Sobota 05.08.2017
50025 |
Slovakia U18 vs. USA U18 |
17:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
KACEJ, Lukáš, Mgr.
SYNEK, Šimon, Mgr.
|
Príp. stretnutia U16 - 0. kolo - Piatok 18.08.2017
50028 |
Slovakia U16 vs. Russia U16 |
17:00 -
ZŠ V. Dzurillu plocha I.
|
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
TVRDOŇ, Jozef
NÁVRATEK, Roman, Ing.
|
Príp. stretnutia U16 - 0. kolo - Sobota 19.08.2017
50029 |
Slovakia U16 vs. Russia U16 |
17:00 -
ZŠ V. Dzurillu plocha I.
|
FRIDRICH, Vladimír, Ing.
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
TVRDOŇ, Jozef
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
|
Príp. stretnutia U16 - 0. kolo - Nedeľa 20.08.2017
50030 |
Slovakia U16 vs. Russia U16 |
17:00 -
ZŠ V. Dzurillu plocha I.
|
FRIDRICH, Vladimír, Ing.
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
KACEJ, Lukáš, Mgr.
TVRDOŇ, Jozef
|
Príp. stretnutia U20 - 0. kolo - Utorok 22.08.2017
50027 |
HK VSR SR 20, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom |
17:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
ADAMEC, Milan, Mgr.
FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD.
VALO, Jozef
|
Príp. stretnutia U20 - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
50032 |
Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK VSR SR 20, s.r.o. |
17:00 -
ZŠ Dubnica n/Váhom
|
MĹKVY, Michal, Bc.
FRIMMEL, Róbert, PhDr.
GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
|
Príp. stretnutia Repre SR A - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
50034 |
Slovakia vs. Czech Republic |
17:00 -
Niké Aréna Žilina
|
KONC st., Daniel
STANO, Peter, Ing.
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
TVRDOŇ, Jozef
CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
|
Príp. stretnutia U20 - 0. kolo - Utorok 29.08.2017
50033 |
HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. |
18:00 -
ZŠ Detva
|
ŠTEFIK, Miroslav
HANKO, Peter
IVAN, Richard, Bc.
|
Prípravný zápas (SVK)
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 01.08.2017
30005 |
HC Košice s.r.o. vs. HK Poprad, s.r.o. |
17:00 -
ZŠ Crow Aréna, Košice
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
KORBA, Martin, Ing.
BOGDAŇ, Andrej, Ing.
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 03.08.2017
30003 |
HK Poprad, s.r.o. vs. HKM a.s |
18:00 -
ZŠ Poprad
|
SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
STANZEL, Matúš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Piatok 04.08.2017
30006 |
HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s |
17:00 -
STEEL Arena Košice
|
KALINA, Ondrej, Mgr., PhD.
JOBBÁGY, Martin
RIŠ, Jaroslav
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 08.08.2017
30001 |
HKM a.s vs. HK Poprad, s.r.o. |
17:00 -
ZŠ Zvolen
|
VOJTEK, Radovan, Ing.
ROJÍK, Peter
ŠEBEŇ, Erik
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 08.08.2017
30007 |
HC Košice s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. |
17:00 -
STEEL Arena Košice
|
JURA, Branislav, Ing.
JOBBÁGY, Martin
KORBA, Martin, Ing.
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 10.08.2017
30002 |
HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. |
17:00 -
ZŠ Zvolen
|
VOJTEK, Radovan, Ing.
ROJÍK, Peter
ŠEBEŇ, Erik
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 10.08.2017
30004 |
HK Poprad, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. |
18:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
BEDNÁR, Roman, Ing.
ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 17.08.2017
30018 |
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. |
18:00 -
Tipsport Aréna Banská Bystrica
|
LOKŠÍK, Peter
KONC st., Daniel
KRAJČÍK, Martin
NOSEK, Martin
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 22.08.2017
30019 |
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. |
18:00 -
Tipsport Aréna Banská Bystrica
|
MAJLING, Ján
KOLLÁR, Miroslav
ROJÍK, Peter
|
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
30020 |
Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. |
17:00 -
ZŠ Lipt. Mikuláš
|
MAJLING, Ján
IVAN, Richard, Bc.
VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF)
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 01.08.2017
40039 |
HK Saryarka Karaganda vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. |
17:00 -
ZŠ Púchov
|
KRIST, Mário, Ing.
TVRDOŇ, Peter
REHÁK, Adam
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 02.08.2017
40022 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. PSG Zlín |
18:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
TVRDOŇ, Jozef
OROLIN, Michal, Mgr.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 03.08.2017
40043 |
Hokejový klub Nitra, a.s. vs. HK Saryarka Karaganda |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
DANKO, Ľubomír
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 03.08.2017
40044 |
Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Vsetín |
17:00 -
ZŠ Púchov
|
LOKŠÍK, Peter
KRAJČÍK, Martin
NOSEK, Martin
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 03.08.2017
40041 |
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Cracovia Krakov |
18:00 -
Tipsport Aréna Banská Bystrica
|
MAJLING, Ján
KOLLÁR, Miroslav
ČÍŽ, Martin, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 04.08.2017
40040 |
HK Saryarka Karaganda vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. |
17:00 -
ZŠ S.Mikitu Ružomberok
|
HOLIENKA, Tomáš
VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr.
JAKUBEC, Andrej
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 08.08.2017
40058 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Bielorusko U18 |
17:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
FRIDRICH, Vladimír, Ing.
NÁVRATEK, Roman, Ing.
KACEJ, Lukáš, Mgr.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 08.08.2017
40045 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Havířov |
17:30 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
KRIST, Mário, Ing.
JURČIAK, Adam
NOSEK, Martin
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 10.08.2017
40032 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Vsetín |
16:30 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LOKŠÍK, Peter
JURČIAK, Adam
NOSEK, Martin
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 10.08.2017
40011 |
MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HSC Csikszereda |
17:00 -
Niké Aréna Žilina
|
VALACH, Miroslav, Ing.
HOLIENKA, Tomáš
ŠEVČÍK, Lukáš, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 10.08.2017
40014 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. FTC Budapešť |
19:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Jozef
HRONSKÝ, Tomáš
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 11.08.2017
40020 |
HK Poprad, s.r.o. vs. HSC Csikszereda |
18:00 -
ZŠ Poprad
|
SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
STANZEL, Matúš, Bc.
ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 11.08.2017
40025 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Ferencváros Budapest |
18:00 -
ZŠ Topoľčany
|
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
DANKO, Ľubomír
HRKOTÁČ, Štefan
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 11.08.2017
40015 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK Pavlodar |
18:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
DRUGA, Norbert
KÚDEĽOVÁ, Michaela
HRONSKÝ, Tomáš
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 15.08.2017
40075 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Olomouc |
12:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
OROLIN, Michal, Mgr.
MICHNA, Richard
CRMAN, Filip, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 15.08.2017
40076 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Olomouc |
13:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
MERAVÝ, Peter, Mgr.
SYNEK, Šimon, Mgr.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 15.08.2017
40023 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Kometa Brno |
18:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KACEJ, Lukáš, Mgr.
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 15.08.2017
40016 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC Havířov |
18:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Jozef
KONC ml., Daniel
HRONSKÝ, Tomáš
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 16.08.2017
40026 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HSC Csikszereda |
18:00 -
ZŠ Topoľčany
|
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
DANKO, Ľubomír
ŽÁK, Marek
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40035 |
Hokejový klub 36 Skalica vs. UT Budapest |
17:00 -
Skalica Aréna
|
VALACHOVIČ, Marián
VALACHOVIČ, Tomáš
ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40074 |
Hokejový klub Trnava vs. Hodonín |
17:30 -
ZŠ Trnava
|
MĹKVY, Michal, Bc.
FRIMMEL, Róbert, PhDr.
GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 18.08.2017
40027 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. UTE Budapest |
18:00 -
ZŠ Topoľčany
|
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
DANKO, Ľubomír
ŽÁK, Marek
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 22.08.2017
40083 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Vítkovice |
14:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
OROLIN, Michal, Mgr.
MAŠKULKA, Adam
CRMAN, Filip, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 22.08.2017
40081 |
HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Nový Targ |
17:00 -
ZŠ Prešov
|
SMREK, Martin, Ing.
HOVAN, Richard
KOVAĽ, Jakub, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 23.08.2017
40082 |
Hokejový klub 2016 Trebišov vs. DVTK Miskolc |
19:00 -
ZŠ Trebišov
|
SÝKORA, Peter
HOMOLA, Ondrej, Bc.
TOMÁŠ, Michal
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
40033 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Znojmo |
0:00 -
Skalica Aréna
|
VALACHOVIČ, Marián
VALACHOVIČ, Tomáš
JUNEK, Martin
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
40034 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Znojmo |
0:00 -
Skalica Aréna
|
VALACHOVIČ, Marián
VALACHOVIČ, Tomáš
JUNEK, Martin
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
40036 |
Hokejový klub 36 Skalica vs. Dunajváros |
0:00 -
Skalica Aréna
|
MÜLLNER, Róbert
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 24.08.2017
40030 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. PSG Zlín |
14:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LESAY, Dominik
KRAJČÍK, Martin
GALLO, Marián
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 25.08.2017
40086 |
HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Viedeň |
16:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
KANICH, Marek
NÁVRATEK, Roman, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 25.08.2017
40012 |
MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MAC Budapest |
17:00 -
Niké Aréna Žilina
|
VALACH, Miroslav, Ing.
HOLIENKA, Tomáš
HANKO, Peter
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 25.08.2017
40031 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Chomutov |
17:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LOKŠÍK, Peter
PLEŠKO, Daniel
GALLO, Marián
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 25.08.2017
40028 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Dunajváros |
18:00 -
ZŠ Topoľčany
|
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
DANKO, Ľubomír
ŽÁK, Marek
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 25.08.2017
40057 |
HK Poprad, s.r.o. vs. UTE Budapest |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
ŠTOFANČÍK, Adam
STANZEL, Matúš, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 26.08.2017
40092 |
Hokejový klub Bardejov o.z. vs. Hokejovy Klub 58 Sanok |
17:00 -
ZŠ Bardejov
|
JURA, Branislav, Ing., MBA
PRIBULA, Maroš
JURKO, Michal, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 26.08.2017
40079 |
ŽHK POPRAD vs. Poland U 18 WOMEN |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
STANZEL, Matúš, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Nedeľa 27.08.2017
40080 |
ŽHK POPRAD vs. Poland U 18 WOMEN |
15:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
STANZEL, Matúš, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Nedeľa 27.08.2017
40087 |
Hokejový klub Nitra, a.s. vs. Jegesmedvek |
18:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC st., Daniel
KONC, Juraj
KONC ml., Daniel
KONC ml., Juraj
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 29.08.2017
40013 |
MsHKM Žilina, s.r.o. vs. DVTK Miskolc |
17:00 -
Niké Aréna Žilina
|
VALACH, Miroslav, Ing.
DURMIS, Oto
ŠEVČÍK, Lukáš, Ing.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 29.08.2017
40046 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Olomouc |
17:30 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LOKŠÍK, Peter
REHÁK, Adam
TVRDOŇ, Peter
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 31.08.2017
40042 |
Hokejový Club KOŠICE vs. GKS Tychy |
17:00 -
STEEL Arena Košice
|
SÝKORA, Peter
JANIGA, Matej, Ing.
HOMOLA, Ondrej, Bc.
|
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 31.08.2017
40093 |
Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. GKS Jastrzebie |
18:00 -
ZŠ Dubnica n/Váhom
|
KRIST, Mário, Ing.
JURČIAK, Adam
REHÁK, Adam, Bc.
|
U18 Ivan Hlinka Memorial
Skupina B, Bratislava - 1. kolo - Pondelok 07.08.2017
50008 |
Canada U18 vs. Russia U18 |
15:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
JONÁK, Peter
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
KACEJ, Lukáš, Mgr.
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
ČAVOJSKÝ, Ján
ČAVOJSKÝ, Ján
|
Skupina B, Bratislava - 1. kolo - Pondelok 07.08.2017
50010 |
Slovakia U18 vs. Finland U18 |
19:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
FRIDRICH, Vladimír, Ing.
TVRDOŇ, Jozef
OROLIN, Michal, Mgr.
ČAVOJSKÝ, Ján
ČAVOJSKÝ, Ján
|
Skupina B, Bratislava - 2. kolo - Utorok 08.08.2017
50012 |
Finland U18 vs. Canada U18 |
15:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KONC, Daniel
STANO, Peter, Ing.
SYNEK, Šimon, Mgr.
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
ČAVOJSKÝ, Ján
ČAVOJSKÝ, Ján
|
Skupina B, Bratislava - 2. kolo - Utorok 08.08.2017
50014 |
Slovakia U18 vs. Russia U18 |
19:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
TVRDOŇ, Jozef
ČAVOJSKÝ, Ján
ČAVOJSKÝ, Ján
|
Skupina B, Bratislava - 3. kolo - Streda 09.08.2017
50016 |
Russia U18 vs. Finland U18 |
15:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KONC, Daniel
JONÁK, Peter
OROLIN, Michal, Mgr.
KACEJ, Lukáš, Mgr.
MACKO, Peter, Ing.
MACKO, Peter, Ing.
|
Skupina B, Bratislava - 3. kolo - Streda 09.08.2017
50018 |
Slovakia U18 vs. Canada U18 |
19:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
FRIDRICH, Vladimír, Ing.
STANO, Peter, Ing.
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
TVRDOŇ, Jozef
MACKO, Peter, Ing.
MACKO, Peter, Ing.
|
O umiestnenie - Skupina B Bratislava - 4. kolo - Piatok 11.08.2017
50020 |
Switzerland U18 vs. Slovakia U18 |
15:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
TVRDOŇ, Jozef
SYNEK, Šimon, Mgr.
MACKO, Peter, Ing.
MACKO, Peter, Ing.
|
O umiestnenie - Skupina B Bratislava - 4. kolo - Piatok 11.08.2017
50022 |
Sweden U18 vs. Canada U18 |
19:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
JONÁK, Peter
FRIDRICH, Vladimír, Ing.
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
MACKO, Peter, Ing.
MACKO, Peter, Ing.
|
O umiestnenie - Skupina B Bratislava - 5. kolo - Sobota 12.08.2017
50024 |
Sweden U18 vs. Russia U18 |
17:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
BALUŠKA, Vladimír, Ing.
KONC, Daniel
VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
MACKO, Peter, Ing.
MACKO, Peter, Ing.
|
Visegrad Cup 2017
Visegrad CUP 2017 - 0. kolo - Utorok 15.08.2017
40056 |
HK Poprad, s.r.o. vs. Fehérvár AV19 |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.
|
Visegrad CUP 2017 - 0. kolo - Utorok 22.08.2017
40077 |
HK Nitra, s.r.o. vs. MAC Budapest |
18:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC, Juraj
GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
KONC ml., Daniel
|
Visegrad CUP 2017 - 0. kolo - Utorok 22.08.2017
40017 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Fehérvár AV19 |
18:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
DRUGA, Norbert
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
Visegrad CUP 2017 - 0. kolo - Nedeľa 27.08.2017
40018 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. UT Budapest |
17:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Jozef
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40001 |
HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. |
12:00 -
ZŠ Zvolen
|
MAJLING, Ján
PUŠKÁR, Marián
HANKO, Peter
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40002 |
HC Frýdek - Místek vs. GKS Katowice |
15:30 -
ZŠ Zvolen
|
VALACH, Miroslav, Ing.
JAKUBEC, Andrej
HOLIENKA, Tomáš
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40003 |
HKM a.s vs. GKS Tychy |
19:00 -
ZŠ Zvolen
|
VOJTEK, Radovan, Ing.
ROJÍK, Peter
ŠEBEŇ, Erik
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40004 |
HK VSR SR 20, s.r.o. vs. GKS Katowice |
12:00 -
ZŠ Zvolen
|
HATALA, Gabriel, Ing.
ROJÍK, Peter
ŠEBEŇ, Erik
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40005 |
HC 07 DETVA s.r.o. vs. GKS Tychy |
15:30 -
ZŠ Zvolen
|
HOLIENKA, Tomáš
KOVÁČIK, Michal
PUŠKÁR, Marián
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40006 |
HKM a.s vs. HC Frýdek - Místek |
19:00 -
ZŠ Zvolen
|
VOJTEK, Radovan, Ing.
HANKO, Peter
JAKUBEC, Andrej
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40007 |
HC 07 DETVA s.r.o. vs. GKS Katowice |
12:00 -
ZŠ Zvolen
|
HOLIENKA, Tomáš
KOVÁČIK, Michal
ŠEBEŇ, Erik
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40008 |
GKS Tychy vs. HC Frýdek - Místek |
15:30 -
ZŠ Zvolen
|
HOLIENKA, Tomáš
HANKO, Peter
JAKUBEC, Andrej
|
Memoriál Pavla Zábojníka 2017 - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40009 |
HKM a.s vs. HK VSR SR 20, s.r.o. |
19:00 -
ZŠ Zvolen
|
VOJTEK, Radovan, Ing.
ROJÍK, Peter
ŠEBEŇ, Erik
|
RONA CUP 2017
RONA CUP 2017 - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40047 |
SCORPIONS de Mulhause vs. VHK ROBE Vsetín |
12:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
NOVÁK, Milan, Ing.
DRBLÍK, Michal, Ing.
JURČIAK, Adam
|
RONA CUP 2017 - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40048 |
MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC OCELAŘI Třinec |
15:30 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
MÜLLNER, Róbert
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
JUNEK, Martin
|
RONA CUP 2017 - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40049 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. ETOILE NOIRE de Strasbourg |
19:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
STANO, Peter, Ing.
TVRDOŇ, Peter
REHÁK, Adam
|
RONA CUP 2017 - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40050 |
SCORPIONS de Mulhause vs. HC OCELAŘI Třinec |
12:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LOKŠÍK, Peter
KRAJČÍK, Martin
NOSEK, Martin
|
RONA CUP 2017 - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40051 |
MsHKM Žilina, s.r.o. vs. ETOILE NOIRE de Strasbourg |
15:30 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
STANO, Peter, Ing.
ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
JURČIAK, Adam
|
RONA CUP 2017 - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40052 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. VHK ROBE Vsetín |
19:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
MÜLLNER, Róbert
JUNEK, Martin
TVRDOŇ, Peter
|
RONA CUP 2017 - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40053 |
SCORPIONS de Mulhause vs. ETOILE NOIRE de Strasbourg |
12:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LOKŠÍK, Peter
NOSEK, Martin
KRAJČÍK, Martin
|
RONA CUP 2017 - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40054 |
MsHKM Žilina, s.r.o. vs. VHK ROBE Vsetín |
15:30 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
STANO, Peter, Ing.
REHÁK, Adam
DRBLÍK, Michal, Ing.
|
RONA CUP 2017 - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40055 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC OCELAŘI Třinec |
19:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
MÜLLNER, Róbert
NOSEK, Martin
JURČIAK, Adam
|
Tatranský pohár
Skupina B - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40126 |
Dunaújvárosi vs. Yunost Minsk |
15:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.
BEDNÁR, Roman, Ing.
|
Skupina A - 1. kolo - Štvrtok 17.08.2017
40127 |
Les Aigles de Nice vs. EHC Bayreuth |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
STANZEL, Matúš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
|
Skupina B - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40128 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Yunost Minsk |
15:00 -
ZŠ Poprad
|
SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
STANZEL, Matúš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
|
Skupina A - 2. kolo - Piatok 18.08.2017
40129 |
HK Poprad, s.r.o. vs. EHC Bayreuth |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
BEDNÁR, Roman, Ing.
ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.
|
Skupina B - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40130 |
Dunaújvárosi vs. Hokejový Club KOŠICE |
15:00 -
ZŠ Poprad
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
GAJAN, Rastislav
BEDNÁR, Roman, Ing.
|
Skupina A - 3. kolo - Sobota 19.08.2017
40131 |
HK Poprad, s.r.o. vs. Les Aigles de Nice |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
STANZEL, Matúš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
|
O umiestnenie ( o piate miesto ) - 0. kolo - Nedeľa 20.08.2017
40132 |
mužstvo A vs. mužstvo B |
11:00 -
ZŠ Poprad
|
OROLIN, Tomáš, Bc.
STANZEL, Matúš, Bc.
ŠTOFANČÍK, Adam
|
O umiestnenie ( o tretie miesto ) - 0. kolo - Nedeľa 20.08.2017
40133 |
mužstvo A vs. mužstvo B |
15:00 -
ZŠ Poprad
|
SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
STANZEL, Matúš, Bc.
BEDNÁR, Roman, Ing.
|
O umiestnenie ( o prvé miesto ) - 0. kolo - Nedeľa 20.08.2017
40134 |
mužstvo A vs. mužstvo B |
19:00 -
ZŠ Poprad
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
GAJAN, Rastislav
GAVALIER, Róbert
|