Elitná kategória - Hlavná plocha Štadióna Ondreja Nepelu
Skupina A | Skupina B |
---|---|
Kanada (1) | Fínsko (2) |
Slovensko (4) | Švédsko (3) |
USA (5) | Česko (6) |
Chorvátsko (8) | Nemecko (7) |
I. divízia - Vedľajšia plocha Štadióna Ondreja Nepelu
Skupina C | Skupina D |
---|---|
Slovinsko (9) | Austrália (10) |
Argentína (12) | Veľká Británia (11) |
Maďarsko (13) | Lotyšsko (14) |
Nový Zéland (16) | Brazília (15) |
PROGRAM:
NEDEĽA 25. júna
Čas | Hlavná plocha | Vedľajšia plocha |
---|---|---|
13:00 |
Slovinsko - Nový Zéland 12:1 (0:1, 2:0, 7:0, 3:0) |
|
14:00 |
Kanada - Chorvátsko 6:1 (3:0, 1:0, 0:1, 2:0) |
|
15:00 |
Austrália - Brazília 7:0 (3:0, 1:0, 1:0, 2:0) |
|
16:00 |
Fínsko - Nemecko 5:2 (0:0, 1:1, 3:0, 1:1) |
|
17:00 |
Argentína - Maďarsko 1:6 (0:1, 0:2, 0:1, 1:2) |
|
18:00 |
Slovensko - USA 1:8 (0:1, 0:4, 1:2, 0:1) |
|
19:00 |
Veľká Británia - Lotyšsko 4:7 (0:0, 1:3, 1:1, 2:3) |
|
20:00 |
Švédsko - Česko 2:3 (0:0, 2:1, 0:1, 0:1) |
PONDELOK 26. júna
Čas | Hlavná plocha | Vedľajšia plocha |
---|---|---|
13:00 |
Argentína - Nový Zéland 6:4 (1:3, 2:0, 1:0, 2:1) |
|
14:00 |
USA - Kanada 8:2 (3:1, 1:0, 1:0, 3:1) |
|
15:00 |
Veľká Británia - Brazília 4:2 (1:0, 1:1, 1:1, 1:0) |
|
16:00 |
Švédsko - Nemecko 4:2 (1:0, 1:0, 2:1, 0:1) |
|
17:00 |
Maďarsko - Slovinsko 1:8 (0:0, 0:2, 0:3, 1:3) |
|
18:00 |
Slovensko - Chorvátsko 7:2 (3:1, 2:0, 2:0, 0:1) |
|
19:00 |
Lotyšsko - Austrália 6:2 (1:1, 3:0, 0:1, 2:0) |
|
20:00 |
Česko - Fínsko 6:7 po sam. náj. (2:2, 0:1, 2:1, 2:2 - 0:0, 0:1) |
UTOROK 27. júna
Čas | Hlavná plocha | Vedľajšia plocha |
---|---|---|
13:00 |
Nový Zéland - Maďarsko 3:7 (1:1, 1:2, 0:2, 1:2) |
|
14:00 |
Chorvátsko - USA 2:8 (2:1, 0:2, 0:4, 0:1) |
|
15:00 |
Brazília - Lotyšsko 5:13 (1:2, 1:2, 1:3, 2:6) |
|
16:00 |
Nemecko - Česko 4:6 (1:2, 1:0, 1:1, 1:3) |
|
17:00 |
Slovinsko - Argentína 9:3 (3:0, 0:1, 1:1, 5:1) |
|
18:00 |
Kanada - Slovensko 8:9 (1:2, 1:3, 4:3, 2:1) |
|
19:00 |
Austrália - Veľká Británia 1:7 (0:3, 0:3, 0:0, 1:1) |
|
20:00 |
Fínsko - Švédsko 6:5 (1:2, 2:0, 2:0, 1:3) |
STREDA 28. júna - voľný deň
ŠTVRTOK 29. júna (ŠTVRŤFINÁLE) - Slovensko bude hrať svoj zápas o 18:00
Čas | Hlavná plocha | Vedľajšia plocha |
---|---|---|
13:00 |
Veľká Británia - Argentína 5:3 (1:0, 2:2, 0:0, 2:1) |
|
14:00 |
Česko - Kanada 8:2 (0:1, 3:1, 1:0, 4:0) |
|
15:00 |
Maďarsko - Austrália 2:4 (1:1, 0:1, 0:1, 1:1) |
|
16:00 |
Fínsko - Chorvátsko 11:2 (4:0, 3:1, 1:1, 3:0) |
|
17:00 |
Lotyšsko - Nový Zéland 12:4 (4:0, 1:1, 2:1, 5:1) |
|
18:00 |
Slovensko - Švédsko 4:6 (0:1, 1:3, 3:0, 0:2) |
|
19:00 |
Slovinsko - Brazília 14:4 (3:2, 5:0, 2:1, 4:1) |
|
20:00 |
USA - Nemecko 4:1 (0:0, 1:0, 1:0, 2:1) |
PIATOK 30. júna (SEMIFINÁLE a zápasy o konečné umiestnenie) - Slovensko bude hrať svoj zápas o 16:00
Čas | Hlavná plocha | Vedľajšia plocha |
---|---|---|
13:00 |
Argentína - Brazília (o 5. - 8. miesto) 5:4 (2:1, 1:2, 1:0, 1:1) |
|
14:00 |
Kanada - Nemecko (o 5. - 8. miesto) 8:3 (1:0, 3:1, 2:2, 2:0) |
|
15:00 |
Maďarsko - Nový Zéland (o 5. - 8. miesto) 5:3 (1:1, 1:2, 0:0, 3:0) |
|
16:00 |
Slovensko - Chorvátsko (o 5. - 8. miesto) 8:4 (2:1, 1:1, 2:0, 3:2) |
|
17:00 |
Slovinsko - Veľká Británia (semifinále) 7:4 (2:1, 2:2, 1:0, 2:1) |
|
18:00 |
USA - Česko (semifinále) 5:4 (1:2, 0:1, 2:1, 2:0) |
|
19:00 |
Lotyšsko - Austrália (semifinále) 3:1 (0:0, 1:0, 1:0, 1:1) |
|
20:00 |
Fínsko - Švédsko (semifinále) 6:5 pp (2:0, 1:2, 1:1, 1:2 - 1:0) |
SOBOTA 1. júla (FINÁLE a zápasy o udržanie sa)
Čas | Hlavná plocha | Vedľajšia plocha |
---|---|---|
11:00 |
zápas o udržanie sa v elitnej kategórii Nemecko - Chorvátsko 8:5 (2:1, 4:2, 0:0, 2:2) |
|
12:00 |
o 5. miesto Maďarsko - Argentína 4:5 sn. (0:0, 2:0, 1:3, 1:1 - 0:0, 0:1) |
|
13:30 |
o 3. miesto Veľká Británia - Austrália 3:7 (2:3, 0:1, 1:2, 0:1) |
|
15:00 |
finále Slovinsko - Lotyšsko 6:3 (3:2, 1:1, 2:0, 0:0) |
|
17:30 |
zápas o bronz Česko - Švédsko 5:2 (3:0, 0:1, 0:1, 2:0) |
|
20:00 |
finále USA - Fínsko 4:2 (1:0, 3:1, 0:1, 0:0) |
|
Konečné poradie elitnej kategórie: 1 USA, 2. Fínsko, 3. Česko, 4. Švédsko, 5. Slovensko, 6. Kanada, 7. Nemecko, 8. Chorvátsko
Konečné poradie I. divízie: 1. Slovinsko, 2. Lotyšsko, 3. Austrália, 4. Veľká Británia, 5. Argentína, 6. Maďarsko, 7. Nový Zéland, 8. Brazília