Aktuality

PROGRAM A VÝSLEDKY MS INLINE 2017 V BRATISLAVE

Elitná kategória - Hlavná plocha Štadióna Ondreja Nepelu

Skupina A Skupina B
Kanada (1) Fínsko (2)
Slovensko (4) Švédsko (3)
USA (5) Česko (6)
Chorvátsko (8) Nemecko (7)

 

I. divízia - Vedľajšia plocha Štadióna Ondreja Nepelu

Skupina C Skupina D
Slovinsko (9) Austrália (10)
Argentína (12) Veľká Británia (11)
Maďarsko (13) Lotyšsko (14)
Nový Zéland (16) Brazília (15)

 

PROGRAM:

 

NEDEĽA 25. júna

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Slovinsko - Nový Zéland 12:1

(0:1, 2:0, 7:0, 3:0)

14:00

Kanada - Chorvátsko 6:1

(3:0, 1:0, 0:1, 2:0)

 
15:00  

Austrália - Brazília 7:0

(3:0, 1:0, 1:0, 2:0)

16:00

Fínsko - Nemecko 5:2

(0:0, 1:1, 3:0, 1:1)

 
17:00  

Argentína - Maďarsko 1:6

(0:1, 0:2, 0:1, 1:2)

18:00

Slovensko - USA 1:8

(0:1, 0:4, 1:2, 0:1)

 
19:00  

Veľká Británia - Lotyšsko 4:7

(0:0, 1:3, 1:1, 2:3)

20:00

Švédsko - Česko 2:3

(0:0, 2:1, 0:1, 0:1)

 

 

PONDELOK 26. júna 

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Argentína - Nový Zéland 6:4

(1:3, 2:0, 1:0, 2:1)

14:00

USA - Kanada 8:2

(3:1, 1:0, 1:0, 3:1)

 
15:00  

Veľká Británia - Brazília 4:2

(1:0, 1:1, 1:1, 1:0)

16:00

Švédsko - Nemecko 4:2

(1:0, 1:0, 2:1, 0:1)

 
17:00  

Maďarsko - Slovinsko 1:8

(0:0, 0:2, 0:3, 1:3)

18:00

Slovensko - Chorvátsko 7:2

(3:1, 2:0, 2:0, 0:1)

 
19:00  

Lotyšsko - Austrália 6:2

(1:1, 3:0, 0:1, 2:0)

20:00

Česko - Fínsko 6:7 po sam. náj.

(2:2, 0:1, 2:1, 2:2 - 0:0, 0:1)

 

 

UTOROK 27. júna

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Nový Zéland - Maďarsko 3:7

(1:1, 1:2, 0:2, 1:2)

14:00

Chorvátsko - USA 2:8

(2:1, 0:2, 0:4, 0:1)

 
15:00  

Brazília - Lotyšsko 5:13

(1:2, 1:2, 1:3, 2:6)

16:00

Nemecko - Česko 4:6

(1:2, 1:0, 1:1, 1:3)

 
17:00  

Slovinsko - Argentína 9:3

(3:0, 0:1, 1:1, 5:1)

18:00

Kanada - Slovensko 8:9

(1:2, 1:3, 4:3, 2:1)

 
19:00  

Austrália - Veľká Británia 1:7

(0:3, 0:3, 0:0, 1:1)

20:00

Fínsko - Švédsko 6:5

(1:2, 2:0, 2:0, 1:3)

 

 

STREDA 28. júna - voľný deň

 

ŠTVRTOK 29. júna (ŠTVRŤFINÁLE) - Slovensko bude hrať svoj zápas o 18:00

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00   Veľká Británia - Argentína
14:00 Česko - Kanada  
15:00   Maďarsko - Austrália
16:00 Fínsko - Chorvátsko  
17:00   Lotyšsko - Nový Zéland
18:00 Slovensko - Švédsko  
19:00   Slovinsko - Brazília
20:00 USA - Nemecko  

 

PIATOK 30. júna (SEMIFINÁLE a zápasy o konečné umiestnenie) - Slovensko bude hrať svoj zápas o 18:00

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00    
14:00    
15:00    
16:00    
17:00    
18:00    
19:00    
20:00    

 

SOBOTA 1. júla (FINÁLE a zápasy o udržanie sa)

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
11:00 zápas o udržanie sa v elitnej kategórii  
12:00   zápas o udržanie sa v I. divízii
13:00 zápas o bronz I. divízie  
     
15:00 finále I. divízie  
17:30 zápas o bronz  
20:00 finále  
     

 

28.06.2017 | Zdroj: SZĽH
Archív zápasov

Štatistiky

Mediacenter

Videá /// Akreditácie a oznamy

 

 
Partneri