Aktuality

PROGRAM A VÝSLEDKY MS INLINE 2017 V BRATISLAVE

Elitná kategória - Hlavná plocha Štadióna Ondreja Nepelu

Skupina A Skupina B
Kanada (1) Fínsko (2)
Slovensko (4) Švédsko (3)
USA (5) Česko (6)
Chorvátsko (8) Nemecko (7)

 

I. divízia - Vedľajšia plocha Štadióna Ondreja Nepelu

Skupina C Skupina D
Slovinsko (9) Austrália (10)
Argentína (12) Veľká Británia (11)
Maďarsko (13) Lotyšsko (14)
Nový Zéland (16) Brazília (15)

 

PROGRAM:

 

NEDEĽA 25. júna

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Slovinsko - Nový Zéland 12:1

(0:1, 2:0, 7:0, 3:0)

14:00

Kanada - Chorvátsko 6:1

(3:0, 1:0, 0:1, 2:0)

 
15:00  

Austrália - Brazília 7:0

(3:0, 1:0, 1:0, 2:0)

16:00

Fínsko - Nemecko 5:2

(0:0, 1:1, 3:0, 1:1)

 
17:00  

Argentína - Maďarsko 1:6

(0:1, 0:2, 0:1, 1:2)

18:00

Slovensko - USA 1:8

(0:1, 0:4, 1:2, 0:1)

 
19:00  

Veľká Británia - Lotyšsko 4:7

(0:0, 1:3, 1:1, 2:3)

20:00

Švédsko - Česko 2:3

(0:0, 2:1, 0:1, 0:1)

 

 

PONDELOK 26. júna 

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Argentína - Nový Zéland 6:4

(1:3, 2:0, 1:0, 2:1)

14:00

USA - Kanada 8:2

(3:1, 1:0, 1:0, 3:1)

 
15:00  

Veľká Británia - Brazília 4:2

(1:0, 1:1, 1:1, 1:0)

16:00

Švédsko - Nemecko 4:2

(1:0, 1:0, 2:1, 0:1)

 
17:00  

Maďarsko - Slovinsko 1:8

(0:0, 0:2, 0:3, 1:3)

18:00

Slovensko - Chorvátsko 7:2

(3:1, 2:0, 2:0, 0:1)

 
19:00  

Lotyšsko - Austrália 6:2

(1:1, 3:0, 0:1, 2:0)

20:00

Česko - Fínsko 6:7 po sam. náj.

(2:2, 0:1, 2:1, 2:2 - 0:0, 0:1)

 

 

UTOROK 27. júna

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Nový Zéland - Maďarsko 3:7

(1:1, 1:2, 0:2, 1:2)

14:00

Chorvátsko - USA 2:8

(2:1, 0:2, 0:4, 0:1)

 
15:00  

Brazília - Lotyšsko 5:13

(1:2, 1:2, 1:3, 2:6)

16:00

Nemecko - Česko 4:6

(1:2, 1:0, 1:1, 1:3)

 
17:00  

Slovinsko - Argentína 9:3

(3:0, 0:1, 1:1, 5:1)

18:00

Kanada - Slovensko 8:9

(1:2, 1:3, 4:3, 2:1)

 
19:00  

Austrália - Veľká Británia 1:7

(0:3, 0:3, 0:0, 1:1)

20:00

Fínsko - Švédsko 6:5

(1:2, 2:0, 2:0, 1:3)

 

 

STREDA 28. júna - voľný deň

 

ŠTVRTOK 29. júna (ŠTVRŤFINÁLE) - Slovensko bude hrať svoj zápas o 18:00

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Veľká Británia - Argentína 5:3

(1:0, 2:2, 0:0, 2:1)

14:00

Česko - Kanada 8:2

(0:1, 3:1, 1:0, 4:0)

 
15:00  

Maďarsko - Austrália 2:4

(1:1, 0:1, 0:1, 1:1)

16:00

Fínsko - Chorvátsko 11:2

(4:0, 3:1, 1:1, 3:0)

 
17:00  

Lotyšsko - Nový Zéland 12:4

(4:0, 1:1, 2:1, 5:1)

18:00

Slovensko - Švédsko 4:6

(0:1, 1:3, 3:0, 0:2)

 
19:00  

Slovinsko - Brazília 14:4

(3:2, 5:0, 2:1, 4:1)

20:00

USA - Nemecko 4:1

(0:0, 1:0, 1:0, 2:1)

 

 

PIATOK 30. júna (SEMIFINÁLE a zápasy o konečné umiestnenie) - Slovensko bude hrať svoj zápas o 16:00

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
13:00  

Argentína - Brazília (o 5. - 8. miesto)

5:4 (2:1, 1:2, 1:0, 1:1)

14:00

Kanada - Nemecko (o 5. - 8. miesto) 

8:3 (1:0, 3:1, 2:2, 2:0)

 
15:00  

Maďarsko - Nový Zéland (o 5. - 8. miesto)

5:3 (1:1, 1:2, 0:0, 3:0)

16:00

Slovensko - Chorvátsko (o 5. - 8. miesto)

8:4 (2:1, 1:1, 2:0, 3:2)

 
17:00  

Slovinsko - Veľká Británia (semifinále)

7:4 (2:1, 2:2, 1:0, 2:1)

18:00

USA - Česko (semifinále) 

5:4 (1:2, 0:1, 2:1, 2:0)

 
19:00  

Lotyšsko - Austrália (semifinále)

3:1 (0:0, 1:0, 1:0, 1:1)

20:00

Fínsko - Švédsko (semifinále)

6:5 pp (2:0, 1:2, 1:1, 1:2 - 1:0)

 

 

SOBOTA 1. júla (FINÁLE a zápasy o udržanie sa)

Čas Hlavná plocha Vedľajšia plocha
11:00

zápas o udržanie sa v elitnej kategórii

Nemecko - Chorvátsko 

8:5 (2:1, 4:2, 0:0, 2:2)

 
12:00  

o 5. miesto

Maďarsko - Argentína

4:5 sn. (0:0, 2:0, 1:3, 1:1 - 0:0, 0:1)

13:30  

o 3. miesto

Veľká Británia - Austrália 

3:7 (2:3, 0:1, 1:2, 0:1)

     
15:00  

finále

Slovinsko - Lotyšsko

6:3 (3:2, 1:1, 2:0, 0:0)

17:30

zápas o bronz

Česko - Švédsko

5:2 (3:0, 0:1, 0:1, 2:0)

 
20:00

finále

USA - Fínsko

4:2 (1:0, 3:1, 0:1, 0:0)

 
     

 

Konečné poradie elitnej kategórie: 1 USA, 2. Fínsko, 3. Česko, 4. Švédsko, 5. Slovensko, 6. Kanada, 7. Nemecko, 8. Chorvátsko

Konečné poradie I. divízie: 1. Slovinsko, 2. Lotyšsko, 3. Austrália, 4. Veľká Británia, 5. Argentína, 6. Maďarsko, 7. Nový Zéland, 8. Brazília

02.07.2017 | Zdroj: SZĽH
Archív zápasov

Štatistiky

Mediacenter

Videá /// Akreditácie a oznamy

 

 
Partneri