Dohrávky extraligy: v Piešťanoch a Nitre v utorok, Skalici až v nedeľu

Predzápasový rituál ŠHK 37 Piešťany, foto Laco ĎuračkaV Piešťanoch bude dohrávka s Martinom už v utorok 3. februára, foto Laco Ďuračka

BRATISLAVA - Naozaj promptne zareagoval Pro-Hokej, riadiaci orgán najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport extraligy. Už v sobotu predpoludním rozhodol o náhradných termínoch troch neodohraných piatkových zápasov  46. kola najvyššej slovenskej súťaže, ktorým vystavila stopku snehová kalamita. Dve stretnutia odohrajú už v utorok  3. februára: od 17.30 privítajú Nitrania  tímu Popradu a  od 18.00 h  sa začne duel Piešťany - Martin V nedeľu 8. februára sa  na ľade poslednej Skalice začne o 17.00 h zápas s predposlednou Žilinou.

V piatok líder HC Košice zdolal doma Trenčín 3:2, druhá Banská Bystrica prehrala 1:3 doma v derby so Zvolenom.

HK Orange 20 20 1 0 2 0 0 17 29:68 7
Poznámka: Za tímom je uvedený počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch - 1 bod, prehry - 0 bodov, skóre, body.