K-Classic 1. liga dorastu

Mládež HC 46 Bardejov

Mládež HC 46 Bardejov

MBV

Rýchle štatistiky

0

Zápasy

0

Výhry

0

Body

0: 0

Góly

0,00%

Streľba na bránu

0,00%

Zásahy

Základná časť skupina C

4182
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
:
03.10.2020
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
4185
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
:
04.10.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4187
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
:
10.10.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
4192
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
:
11.10.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4198
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
:
18.10.2020
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
4199
HK DOUBLE RED BREZNO HK DOUBLE RED BREZNO
14:00
24.10.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4203
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
12:00
25.10.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4206
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
14:00
29.10.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
4208
Prešov Penguins Prešov Penguins
14:00
07.11.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4213
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:30
08.11.2020
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
4219
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
10:30
15.11.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4220
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
14:00
21.11.2020
HK DOUBLE RED BREZNO HK DOUBLE RED BREZNO
4224
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
14:00
28.11.2020
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
4227
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:45
29.11.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4229
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
14:00
05.12.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
4234
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
12:00
06.12.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4240
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
14:00
19.12.2020
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
4241
HK DOUBLE RED BREZNO HK DOUBLE RED BREZNO
10:30
20.12.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4245
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
14:00
09.01.2021
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4248
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:30
10.01.2021
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
4250
Prešov Penguins Prešov Penguins
14:00
16.01.2021
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4255
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:30
17.01.2021
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
4261
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
14:00
30.01.2021
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4262
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:30
31.01.2021
HK DOUBLE RED BREZNO HK DOUBLE RED BREZNO