Celkové - II. časť Nadstavbová skupina O Play-Off (1.-10.) / Qualifying rounds (Základná časť)
Zpočet zápasov
Vpočet víťazstiev
Vppočet výhier po predĺžení
Pppočet prehier po predĺžení
Ppočet prehier
Skóreskóre
Bbody
Za správnosť vložených štatistických údajov zodpovedajú príslušní kluboví štatistici. Za správne štatistické výstupy zodpovedá Štatistické oddelenie SZĽH. V prípade problémov prosím kontaktujte Štatistické odd. SZĽH, p. Robert Svitok, 0918 234 842, email: svitok@szlh.sk.
Za technické problémy zodpovedá Comsultia s.r.o, Tomášikova 26, 821 02 Bratislava. V prípade problémov na stránke prosím kontaktujte email: info@comsultia.com
Model sútaže a hrací systém:
II. časť NADSTAVBOVÁ
- skupina A "O Play-Off" (družstvá 1. až 10. po I. časti)
- družstvá umiestnené po I. základnej časti I. HL SR na 1. až 10. mieste odohrajú stretnutia o Play-Off
- každé družstvo odohrá v nadstavbovej časti sk. "A" 18 stretnutí, pričom so súpermi sa stretne 1 x doma a 1 x vonku.
- v rámci projektu HK VSR SR 20 odohrá 10 účastníkov nadstavbovej časti sk. "A" jedno domáce majstrovské stretnutie s družstvom HK VSR SR 20 tak, aby stretnutia sa stretnutia s HK VSR SR 20 odohrali pred začiatkom Play-Off.
Družstvá si prenášajú body a skóre dosiahnuté v základnej
časti s postupujúcimi súpermi, vrátane stretnutia s HK ORANGE 20 !!
V prípade rovnosti bodov medzi družstvami po ukončení NADSTAVBOVEJ ČASTI sa postupuje v zmysle čl. 69 SP SZĽH.
Stretnutia s Orange 20 sa družstvám I. HL SR riadne započítavajú do novej tabuľky, družstvo SR 20 sa uvádza mimo poradia.
III. čast - Play-Off
- Do Play-Off Štvrťfinále postupujú družstvá umiestnené po II. nadstavbovej časti sk. "A" na 1. až 8. mieste systémom 1.-8., 2.-7.,3.-6.,4.-5. na tri víťazné stretnutia.
Vítazi Švrťfinále hrajú Semifinále 1.-4.,2.-3. na tri víťazné stretnutia a Finále 1.-2. na štyri víťazné stretnutia.
III. časť - Baráž o Tipsport Extraligu, Baráž o I. HL SR
Baráž o Extraligu odohrajú družstvo umiestnené v Tipsport Extralige na 10. mieste a víťaz I.HL SR.
Barážové stretnutia sa hrajú na štyri víťazné stretnutia zo siedmych možných.
Barážové stretnutia o I. HL SR hrajú 2B / I.HL SR proti 1 / 2LS na štyri víťazné stretnutia zo siedmych možných.
Hracie dni a čas:
a) Liptovský Mikuláš, Michalovce, Prešov, Senica, Spišská Nová Ves a Trnava = utorok, piatok, nedeľa a sviatok - 17:00 hod.
b) Topoľčany = utorok, piatok, nedeľa, sviatok - 17:30 hod.
c) Detva = utorok, piatok, nedeľa, sviatok o 18:00 hod.,
Piešťany = utorok, piatok, nedeľa, sviatok - 18:00 hod.,
d) Bardejov = utorok, piatok, nedeľa, sviatok - 17:30 hod.
Farmárske družstvo 2011/2012: HC 46 Bardejov (farma HC Košice)
Stretnutia s HK VSR SR 20 s.r.o. v nedeľu / štvrtok / ostatné dni začínajú podľa vyššie uvedených začiatkov domácich družstiev.
Bodovanie: Výhra v riadnom hracom čase 3 b., prehra v r.h.c. 0 b., výhra v predĺžení alebo po sam. náj. - 2 body, prehra
v predĺžení alebo po s.n. - 1 bod
Zostup / postup:
Družstvo umiestnené po Nadstavbovej II. časti sk. B "O Play-Out" na 3. mieste (v poradí 13. účastník I.HL SR 2011/2012) zostupuje priamo do 2LS 2012/2013.
Družstvo umiestnené po Nadstavbovej II. časti sk. B "O Play-Out" na 2. mieste (v poradí 12. účastník 1. HL SR 2011/2012) odohrá barážové stretnutia s víťazom 2LS.
Počet účastníkov I. HL SR sa od 2012/2013 znižuje na 12.
Programy Majstrovstiev sveta seniorov, hráčov do 20, rokov, hráčov do 18 rokov, žien a žien do 18 rokov sú uvedené v Rozpise súťaží SZĽH 2011/2012 v časti Reprezentácie a v čase ich konania sú k dispozícii výstupy na www.szlh.sk