Zápasy vonku - I. časť základná / Preliminary rounds (Základná časť)
Zpočet zápasov
Vpočet víťazstiev
Vppočet výhier po predĺžení
Pppočet prehier po predĺžení
Ppočet prehier
Skóreskóre
Bbody
O poradí družstiev po ZČ sa rozhodlo v zmysle čl. 69 SP SZĽH:
Por. TEAM GP W OTW OTL L GF:GA PTS
10.HK 95 Pov. Bystrica 4 2 0 0 2 10:8 6
11. HC Topoľčany 4 2 0 0 2 8:10 6
======================================
Družstvo ŠHK 37 Piešťany s.r.o. sa stalo víťazom 1. HL SR 2010/2011 a získalo zlaté medaile, na druhom mieste skončilo a strieborné medaile získalo družstvo MHk 32 Liptovský Mikuláš a.s., na treťom mieste skončilo a bronzové medaile získalo družstvo HK Spišská Nová Ves.
======================================
Konečné poradie 1. HL SR 2010/2011 (po Play-Off)
1. ŠHK 37 Piešťany s.r.o. (zlaté medaile), 2. MHk 32 Liptovský Mikuláš a.s. (strieborné medaile), 3. HK Spišská Nová Ves (bronzové medaile), 4. HC 07 Detva s.r.o., 5. BEMACO HC 46 Bardejov, 6. HK Trebišov, 7. HK Trnava, 8. HK DUKLA Michalovce, 9. HC DUKLA Senica, 10. HK 95 Považská Bystrica 11. HC Topoľčany, 12. HC Prešov 07 s.r.o., 13. MHK Dolný Kubín, 14. HK Brezno
======================================
Za technické problémy zodpovedá fy Comsultia s.r.o. V prípade technických problémov na stránke prosím kontaktujte mobil: +421 905 400 027, email: info@comsultia.com
======================================
Začiatky stretnutí Play-Off budú stanovené na zasadnutí VZ ZOK 1. HL SR 27.1.2011.
Počet účastníkov: 14 (sk. A - 7, sk. B - 7)
Účastníci: geografické rozdelenie do skupiny „A“, resp. „B“
skupina „A“
P.č. Názov Zn.
1. HK Trnava TRN
2. HK Brezno BRE (farma HC´05 Banská Bystrica a.s.)
3. HC Topoľčany TOP
4. HK 95 Považská Bystrica PBY
5. HC DUKLA Senica SED
6. MHK Dolný Kubín DKU (farma MHC Martin a.s.)
7. ŠHK 37 Piešťany s.r.o. PIE
8. ---
skupina „B“
P.č. Názov Zn.
9. ---
10. HK Spišská Nová Ves SNV
11. HK DUKLA Michalovce MIC
12. MHk 32 Liptovský Mikuláš a.s. LMI
13. HC - 46 Bardejov BAR (farma HC Košice) *
14. HK Trebišov TRB
15. HC Prešov 07 s.r.o. PRE
16. HC´07 Detva s.r.o. DTV
* mediálne BEMACO HC - 46 Bardejov
Model súťaže a hrací systém:
I. časť - základná: - každé družstvo odohrá v základnej časti 38 stretnutí pri počte 40 kôl. Družstvá sa v rámci svojej skupiny stretnú 4 krát (2x doma, 2x vonku). Družstvá geograficky zaradené do sk. “A” sa s družstvami sk. “B” stretnú 2 krát (1x doma, 1x vonku). Od začiatku sútaže sa bude viesť len jedna tabuľka so všetkými účastníkmi (14 družstiev). Odvety začnú 21. kolom v obrátenom poradí ako 20. kolo, 22. kolo ako 19. kolo atď., pričom ukončenie bude 40. kolom, ktoré je 1. kolom v obrátenom poradí.
II. časť - Play Off : Družstvo umiestnené na 14. mieste po ZČ zostupuje do 2LS 2011/2012, družstvám umiestneným na 9. až 13. mieste po ZČ skončila sezóna.
- Do Play-Off Štvrťfinále postupujú družstvá umiestnené po ZČ na 1. až 8. mieste systémom 1.-8., 2.-7.,3.-6.,4.-5. na tri víťazné stretnutia.
Víťazi Štvrťfinále hrajú Semifinále 1.-4.,2.-3. na tri víťazné stretnutia a Finále 1.-2. na štyri víťazné stretnutia.
Baráž o Extraligu odohrajú družstvo umiestnené v Slovnaft Extralige seniorov na 10. mieste a víťaz 1.HL SR. Barážové stretnutia sa hrajú na štyri víťazné stretnutia zo siedmych možných podľa rozpisu EXT (výsledky a štatistiky budú v časti Slovnaft Extraliga - Baráž)
Hracie dni a hrací čas:
utorok-18:00 h., piatok-18:00 h., vložené nedele-17:00 h., (LMI, TRB, MIC, SNV, PRE všetky začiatky o 17:00 h. BAR všetky zápasy aj vložené nedele o 18:00 h.)
Bodovanie: Výhra v riadnom hracom čase 3 b., prehra v r.h.č. 0 b., výhra v predlžení alebo po sam. nájazdoch - 2 body, prehra v predlžení alebo po s.n. - 1 bod
Zostup / postup:
Družstvo umiestnené po ZČ na poslednom (14. mieste) zostupuje priamo do 2LS 2011/2012. Víťaz 2LS 2010/2011 postupuje do 1. HL SR pre nasledujúcu sezónu po splnení podmienok stanovených ZOK 1.HL SR v zmysle interných smerníc.