5 HK MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. HK MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. 16910663:6429
6 AHK MI Ružinov AHK MI Ružinov 16801786:7125
7 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 164101173:8614
8 MHK Šaľa MHK Šaľa 163011267:11710
9 HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce 160001633:1520

Model súťaže a hrací systém: I. časť - základná (v skupinách) I. časť - základná (nadstavba) II. časť - O víťaza 2LS - každý s každým v skupine A, - družstvá umiestnenené po ZČ - na 1. až 6. mieste, 1 x doma, 1 x vonku, 18 kôl (16 zápasov) systémom každý s každým len vo svojej skupine - II. časť - PlayOff O Víťaza 2LS - víťaz skupiny A proti víťazovi sk. B, na dve vítazné stretnutia z troch možných Hracie dni a hrací čas: ZČ+NČ sobota alebo nedeľa, utorok - 17:00 hod., alebo 17:30, O víťaza 2LS sobota / nedeľa, utorok - 17:00 / 17:30 hod. sk.A MI Ružinov BA,nedeľa 14:30 Dubnica,nedeľa 18:00 Levice,nedeľa 17:30 Nitra,písomne nahlásia (sobota) Partizánske,nedeľa 17:30 Púchov,sobota 17:30 Šaľa,nedeľa 17:30 Zl. Moravce,sobota 17:00 Žiar n./Hr.nedeľa 16:30 Bodovanie: Výhra v riadnom hr. čase - 3 b., prehra v riadnom hr. čase - 0 b., výhra v predĺžení alebo po SN - 2 body, prehra v predĺení alebo po SN - 1 bod V prípade nerozhodného výsledku sa postupuje v zmysle ustanovení čl. 70 (Predĺženie) a čl. 71 (Samost. nájazdy) SP SZĽH.