11 ŠHK HOBA Bratislava ŠHK HOBA Bratislava 4483330181:29733
12 HK Žiar nad Hronom HK Žiar nad Hronom 4481035138:25126
13 Nové Zámky Nové Zámky 000000:00
13 HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o. 000000:00

Do Extraligy juniorov 2009/2010 postúpilo družstvo HK 99 Ružinov Bratislava a.s. ======================================== Model súťaže: I. časť - základná Počet kôl: I. časť - základná 52 (14 účastníkov) Hrací systém: I. časť - základná - každý s každým, 2 x doma - 2 x vonku Hracie dni a hrací čas: sobota, streda a vložené pondelky o 17:00 hod. Bodovanie: Výhra - 3 b., výhra po predĺžení alebo samost. nájazdoch - 2 b., prehra po predĺžení alebo SN - 1 bod. Postup/Zostup: Do EXJ 2009/10 priamo postupuje víťaz 1LJ 2008-09. Družstvo umiestnené na 14. mieste po ukončení I. ZÁKLADNEJ časti EXJ 2008/09 zostupuje priamo do 1LJ 2009/2010. Upozornenia: Veková kategória po 31. 12. 1988 do 01. 01. 1991 (ročník 1989, 1990) + 3 kmeňoví hráči materského klubu ročníka narodenia 1988, okrem brankára v jednom stretnutí (nie hráči iného klubu hosťujúci v materskom klube). V prípade remízy v riadnom hracom čase sa postupuje v zmysle čl. 70 a 71 SP SZĽH (predĺženie, resp. samostatné nájazdy). Hráči seniorskej a juniorskej kategórie nesmú v priebehu 7 dní (pondelok - nedeľa) odohrať viac ako 4 majstrovské stretnutia. D ô l e ž i t é: HK Lokomotíva Nové Zámky odhlásil ku dňu 13.11.08 družstvo juniorov zo súťaže 1LJ 2008/09.Súperi podľa vyžrebovania po termíne 13.11.2008 budú mať v daný hrací deň voľno.O športovo-technických a disciplinárnych dôsledkoch rozhodne riadiaci orgán súťaže, resp. príslušný disciplinárny orgán. a)Komisia mládeže SZĽH prejednala a schválila trvalú zmenu domáceho zimného štadióna HKm Detva spol. s.r.o. pre 1LJ na zimný štadión v Lučenci. D ô l e ž i t é: HKM Lučenec s.r.o. doručeným písomným listom dňa 22.12.2008 oznámil, že od 19.12.2008 odhlasuje družstvo juniorov HKM Lučenec, spol. s.r.o. zo súťaže 1. ligy juniorov 2008/2009. Stretnutia súperov družstva juniorov HKM Lučenec, spol. s.r.o. vyžrebované po termíne 20.12.2008 (po 29. kole 1LJ) sa nebudú hrať a družstva budú mať voľno. Za technické problémy na stránke zodpovedá fy WebCom / Comsultia.