Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina

1. kolo

HK 18 Karpatský Sokol KSP
0:6
11.09.2021
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HC Slovakia Talents STB
6:0
11.09.2021
HOBA Bratislava HOB
HK 91 Senica SEN
2:4
11.09.2021
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
MHKM Skalica, n.o. SKM
0:6
11.09.2021
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM

2. kolo

MHKM Skalica, n.o. SKM
5:1
15.09.2021
HK 18 Karpatský Sokol KSP
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
4:2
15.09.2021
HK 91 Senica SEN
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
2:4
15.09.2021
HC Slovakia Talents STB
HOBA Bratislava HOB
2:4
15.09.2021
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

3. kolo

HK 18 Karpatský Sokol KSP
2:4
18.09.2021
HOBA Bratislava HOB
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
6:0
18.09.2021
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HC Slovakia Talents STB
6:0
18.09.2021
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK 91 Senica SEN
6:0
18.09.2021
MHKM Skalica, n.o. SKM

4. kolo

HK 91 Senica SEN
6:0
25.09.2021
HK 18 Karpatský Sokol KSP
MHKM Skalica, n.o. SKM
0:6
25.09.2021
HC Slovakia Talents STB
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
2:4
25.09.2021
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
5:1
25.09.2021
HOBA Bratislava HOB

5. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:0
02.10.2021
HK 18 Karpatský Sokol KSP
HOBA Bratislava HOB
6:0
02.10.2021
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
3:3
02.10.2021
MHKM Skalica, n.o. SKM
HC Slovakia Talents STB
5:1
02.10.2021
HK 91 Senica SEN

6. kolo

HC Slovakia Talents STB
5:1
28.10.2021
HK 18 Karpatský Sokol KSP
HK 91 Senica SEN
1:5
09.10.2021
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHKM Skalica, n.o. SKM
3:3
09.10.2021
HOBA Bratislava HOB
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
3:3
09.10.2021
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS

7. kolo

HK 18 Karpatský Sokol KSP
4:2
16.10.2021
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:0
16.10.2021
MHKM Skalica, n.o. SKM
HOBA Bratislava HOB
1:5
16.10.2021
HK 91 Senica SEN
HC Slovakia Talents STB
3:3
16.10.2021
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

8. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
1:5
23.10.2021
HK 18 Karpatský Sokol KSP
HOBA Bratislava HOB
0:6
23.10.2021
HC Slovakia Talents STB
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:0
23.10.2021
HK 91 Senica SEN
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
:
23.10.2021
MHKM Skalica, n.o. SKM

9. kolo

HK 18 Karpatský Sokol KSP
10:00
06.11.2021
HK 91 Senica SEN
HC Slovakia Talents STB
15:30
06.11.2021
MHKM Skalica, n.o. SKM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:30
06.11.2021
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HOBA Bratislava HOB
11:30
06.11.2021
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS

Región ZÁPAD, biela skupina

1. kolo

HK Nové Mesto nad Váhom NMN
0:6
11.09.2021
HK Gladiators Trnava TRN
HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:5
11.09.2021
HC Topoľčany TOP
HK DUKLA Trenčín TRO
6:0
11.09.2021
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
4:2
11.09.2021
MMHK Nitra MMN

2. kolo

HK Nové Mesto nad Váhom NMN
0:6
15.09.2021
HK Iskra Partizánske PAR
MMHK Nitra MMN
2:4
15.09.2021
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Levice LEV
0:6
15.09.2021
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HC Topoľčany TOP
3:3
15.09.2021
HK Gladiators Trnava TRN

3. kolo

HK Gladiators Trnava TRN
6:0
18.09.2021
HK Levice LEV
HK HAVRANI Piešťany  HKH
0:6
18.09.2021
MMHK Nitra MMN
HK DUKLA Trenčín TRO
6:0
18.09.2021
HK Iskra Partizánske PAR
HC Topoľčany TOP
6:0
18.09.2021
HK Nové Mesto nad Váhom NMN

4. kolo

HK Nové Mesto nad Váhom NMN
:
25.09.2021
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Iskra Partizánske PAR
4:2
25.09.2021
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Levice LEV
0:6
25.09.2021
HC Topoľčany TOP
MMHK Nitra MMN
4:2
25.09.2021
HK Gladiators Trnava TRN

5. kolo

HK Levice LEV
6:0
03.10.2021
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HC Topoľčany TOP
2:4
02.10.2021
MMHK Nitra MMN
HK Gladiators Trnava TRN
1:5
02.10.2021
HK Iskra Partizánske PAR
HK HAVRANI Piešťany  HKH
0:6
02.10.2021
HK DUKLA Trenčín TRO

6. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
6:0
09.10.2021
HK Gladiators Trnava TRN
HK HAVRANI Piešťany  HKH
6:0
09.10.2021
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK Iskra Partizánske PAR
3:3
09.10.2021
HC Topoľčany TOP
MMHK Nitra MMN
6:0
09.10.2021
HK Levice LEV

7. kolo

MMHK Nitra MMN
6:0
16.10.2021
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK Levice LEV
0:6
16.10.2021
HK Iskra Partizánske PAR
HC Topoľčany TOP
0:6
16.10.2021
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Gladiators Trnava TRN
6:0
17.10.2021
HK HAVRANI Piešťany  HKH

8. kolo

HK Gladiators Trnava TRN
6:0
23.10.2021
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HC Topoľčany TOP
4:2
23.10.2021
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Levice LEV
:
23.10.2021
HK DUKLA Trenčín TRO
MMHK Nitra MMN
:
23.10.2021
HK Iskra Partizánske PAR

9. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
11:45
06.11.2021
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK HAVRANI Piešťany  HKH
12:15
06.11.2021
HK Iskra Partizánske PAR
HK Gladiators Trnava TRN
10:00
06.11.2021
MMHK Nitra MMN
HC Topoľčany TOP
11:45
06.11.2021
HK Levice LEV

11. kolo

MMHK Nitra MMN
0:00
30.10.2021
HK DUKLA Trenčín TRO

STRED - 5.HT 1/1 RK 18.9.2021

1. kolo

MHK Ružomberok RUZ
4:2
18.09.2021
MHK Dolný Kubín DKU
MHK Dolný Kubín DKU
3:3
18.09.2021
MŠK Púchov PUM
MHK Ružomberok RUZ
3:3
18.09.2021
MŠK Púchov PUM

STRED - 5.HT 1/2 MT 18.9.2021

1. kolo

MHA Martin MHA
6:0
18.09.2021
MsHKM Žilina ZIM
HK Spartak Dubnica DUS
6:0
18.09.2021
MsHKM Žilina ZIM
MHA Martin MHA
1:5
18.09.2021
HK Spartak Dubnica DUS

STRED - 5.HT 1/3 RS 18.9.2021

1. kolo

HKM Rimavská Sobota RSO
1:5
18.09.2021
HC Lučenec LUC
BARANI Banská Bystrica RED BBOR
6:0
18.09.2021
HC Lučenec LUC
HKM Rimavská Sobota RSO
0:6
18.09.2021
BARANI Banská Bystrica RED BBOR

STRED - 5.HT 1/4 PD 18.9.2021

1. kolo

MŠHK - mládež Prievidza PRM
0:6
18.09.2021
HKM Zvolen - mládež - bieli ZVMB
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
0:6
18.09.2021
HKM Zvolen - mládež - bieli ZVMB
MŠHK - mládež Prievidza PRM
4:2
18.09.2021
HK ‘95 Považská Bystrica PBY

STRED - 5.HT 1/5 BR 18.9.2021

1. kolo

HK Brezno BRE
2:4
18.09.2021
BARANI Banská Bystrica WHITE BBOW
BARANI Banská Bystrica WHITE BBOW
8:3
18.09.2021
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HK Brezno BRE
6:0
18.09.2021
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT

STRED - 5.HT 1/6 ZH 18.9.2021

1. kolo

SPORT TREND Žiar n.Hronom STZ
2:4
18.09.2021
HKM Zvolen - mládež - modrí ZVMM
MŠHK - mládež Prievidza - bieli PRMB
4:2
18.09.2021
HKM Zvolen - mládež - modrí ZVMM
SPORT TREND Žiar n.Hronom STZ
4:5
18.09.2021
MŠHK - mládež Prievidza - bieli PRMB

Región VÝCHOD, základná časť

1. kolo

HC Košice KOO
2:4
15.09.2021
HK Sabinov SAV
Mládež HC 46 Bardejov MBV
0:6
15.09.2021
HK Mládež Michalovce MIM
MŠKM  Trebišov TRM
0:6
11.09.2021
HK Sršne Košice HSK
Prešov Penguins PRO
6:0
11.09.2021
MHK Kežmarok KEZ
HK Spišská Nová Ves SNV
4:2
15.09.2021
HK ŠKP Poprad POP
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
1:5
15.09.2021
Ha Slávia Prešov PRS
Hokejový klub Spiš Indians ILE
0:6
15.09.2021
HC Bulls Vranov VRT

2. kolo

Ľubovnianski Rytieri HC LRH
0:6
18.09.2021
HC Bulls Vranov VRT
Ha Slávia Prešov PRS
4:2
18.09.2021
Hokejový klub Spiš Indians ILE
MHK Kežmarok KEZ
0:6
20.10.2021
HK Spišská Nová Ves SNV
HK Sršne Košice HSK
1:5
18.09.2021
Prešov Penguins PRO
MŠKM  Trebišov TRM
3:3
19.09.2021
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HK Mládež Michalovce MIM
3:3
16.09.2021
HK Sabinov SAV
HK ŠKP Poprad POP
2:4
18.09.2021
HC Košice KOO

3. kolo

HC Košice KOO
6:0
25.09.2021
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HK Mládež Michalovce MIM
6:0
25.09.2021
HK ŠKP Poprad POP
MŠKM  Trebišov TRM
0:6
25.09.2021
HK Sabinov SAV
Prešov Penguins PRO
:
25.09.2021
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HK Spišská Nová Ves SNV
0:6
25.09.2021
HK Sršne Košice HSK
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
0:6
25.09.2021
MHK Kežmarok KEZ
HC Bulls Vranov VRT
5:1
25.09.2021
Ha Slávia Prešov PRS

4. kolo

HC Bulls Vranov VRT
6:0
02.10.2021
Ha Slávia Prešov PRS
MHK Kežmarok KEZ
1:5
02.10.2021
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HK Sršne Košice HSK
6:0
02.10.2021
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
Mládež HC 46 Bardejov MBV
3:3
02.10.2021
HK Spišská Nová Ves SNV
HK Sabinov SAV
3:3
02.10.2021
Prešov Penguins PRO
HK ŠKP Poprad POP
4:2
02.10.2021
MŠKM  Trebišov TRM
HC Košice KOO
1:5
02.10.2021
HK Mládež Michalovce MIM

5. kolo

HK Mládež Michalovce MIM
6:0
09.10.2021
Ha Slávia Prešov PRS
MŠKM  Trebišov TRM
0:6
09.10.2021
HC Košice KOO
Prešov Penguins PRO
5:1
09.10.2021
HK ŠKP Poprad POP
HK Spišská Nová Ves SNV
2:4
09.10.2021
HK Sabinov SAV
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
0:6
09.10.2021
Mládež HC 46 Bardejov MBV
Hokejový klub Spiš Indians ILE
0:6
09.10.2021
HK Sršne Košice HSK
HC Bulls Vranov VRT
6:0
09.10.2021
MHK Kežmarok KEZ

6. kolo

MHK Kežmarok KEZ
0:6
16.10.2021
Ha Slávia Prešov PRS
HK Sršne Košice HSK
:
16.10.2021
HC Bulls Vranov VRT
Mládež HC 46 Bardejov MBV
4:2
16.10.2021
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HK Sabinov SAV
6:0
16.10.2021
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
HK ŠKP Poprad POP
6:0
16.10.2021
HK Spišská Nová Ves SNV
HC Košice KOO
2:4
16.10.2021
Prešov Penguins PRO
HK Mládež Michalovce MIM
:
16.10.2021
MŠKM  Trebišov TRM

7. kolo

MŠKM  Trebišov TRM
6:0
17.10.2021
MHK Kežmarok KEZ
Prešov Penguins PRO
:
23.10.2021
HK Mládež Michalovce MIM
HK Spišská Nová Ves SNV
2:4
23.10.2021
HC Košice KOO
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
0:6
23.10.2021
HK ŠKP Poprad POP
Hokejový klub Spiš Indians ILE
0:6
23.10.2021
HK Sabinov SAV
HC Bulls Vranov VRT
:
23.10.2021
Mládež HC 46 Bardejov MBV
Ha Slávia Prešov PRS
:
23.10.2021
HK Sršne Košice HSK

8. kolo

HK Sršne Košice HSK
13:30
30.10.2021
MHK Kežmarok KEZ
Mládež HC 46 Bardejov MBV
0:00
30.10.2021
Ha Slávia Prešov PRS
HK Sabinov SAV
0:00
30.10.2021
HC Bulls Vranov VRT
HK ŠKP Poprad POP
0:00
30.10.2021
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HC Košice KOO
0:00
30.10.2021
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
HK Mládež Michalovce MIM
13:45
30.10.2021
HK Spišská Nová Ves SNV
MŠKM  Trebišov TRM
11:30
30.10.2021
Prešov Penguins PRO

9. kolo

Prešov Penguins PRO
13:50
06.11.2021
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HK Spišská Nová Ves SNV
12:30
06.11.2021
MŠKM  Trebišov TRM
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
10:00
06.11.2021
HK Mládež Michalovce MIM
Hokejový klub Spiš Indians ILE
11:30
06.11.2021
HC Košice KOO
HC Bulls Vranov VRT
9:30
06.11.2021
HK ŠKP Poprad POP
Ha Slávia Prešov PRS
15:40
06.11.2021
HK Sabinov SAV
MHK Kežmarok KEZ
11:30
06.11.2021
HK Sršne Košice HSK

10. kolo

HK Sršne Košice HSK
13:30
13.11.2021
HK Sabinov SAV
Mládež HC 46 Bardejov MBV
9:30
13.11.2021
MHK Kežmarok KEZ
Ha Slávia Prešov PRS
15:40
13.11.2021
HK ŠKP Poprad POP
HC Bulls Vranov VRT
9:30
13.11.2021
HC Košice KOO
Hokejový klub Spiš Indians ILE
11:30
13.11.2021
HK Mládež Michalovce MIM