Liga prípraviek P4 Východ

8.11.2020 KOO B

0. kolo

HC Košice KOO
:
08.11.2020
HK Sabinov SAV
HKM Kežmarok MKK
:
08.11.2020
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
:
08.11.2020
HC Košice KOO
HK Sabinov SAV
:
08.11.2020
HKM Kežmarok MKK

8.11.2020 POP

0. kolo

Hokejový klub Spiš Indians ILE
:
08.11.2020
MHK Kežmarok KEZ
HK ŠKP Poprad POP
:
08.11.2020
HK Spišská Nová Ves SNV
HK Spišská Nová Ves SNV
:
08.11.2020
Hokejový klub Spiš Indians ILE
MHK Kežmarok KEZ
:
08.11.2020
HK ŠKP Poprad POP

8.11.2020 PRO

0. kolo

Ha Slávia Prešov PRS
:
08.11.2020
Prešov Penguins PRO
HC Košice KOO
:
08.11.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
:
08.11.2020
Ha Slávia Prešov PRS
Prešov Penguins PRO
:
08.11.2020
HC Košice KOO

8.11.2020 MIM B

0. kolo

HK Sršne Košice HSK
:
08.11.2020
MŠKM  Trebišov TRM
HK Mládež Michalovce MIM
:
08.11.2020
HK Mládež Michalovce MIM
MŠKM  Trebišov TRM
:
08.11.2020
HK Mládež Michalovce MIM
HK Sršne Košice HSK
:
08.11.2020
HK Mládež Michalovce MIM

22.11.2020 PRS R

0. kolo

HK Sršne Košice HSK
:
22.11.2020
Ha Slávia Prešov PRS
Mládež HC 46 Bardejov MBV
:
22.11.2020
Ha Slávia Prešov PRS
HK Sršne Košice HSK
:
22.11.2020
HK Sršne Košice HSK
Ha Slávia Prešov PRS
:
22.11.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV

22.11.2020 HSK Y

0. kolo

HC Bulls Vranov VRT
:
22.11.2020
MŠKM  Trebišov TRM
HK Mládež Michalovce MIM
:
22.11.2020
HK Sršne Košice HSK
MŠKM  Trebišov TRM
:
22.11.2020
HK Mládež Michalovce MIM
HC Bulls Vranov VRT
:
22.11.2020
HK Sršne Košice HSK

4.10.2020 LRH

1. kolo

HKM Kežmarok MKK
4:0
04.10.2020
HC Košice KOO
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
0:4
04.10.2020
HK Sabinov SAV
HK Sabinov SAV
4:0
04.10.2020
HC Košice KOO
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
0:4
04.10.2020
HKM Kežmarok MKK

4.10.2020 SNV

1. kolo

HK ŠKP Poprad POP
0:0
04.10.2020
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HK Spišská Nová Ves SNV
0:0
04.10.2020
MHK Kežmarok KEZ
Hokejový klub Spiš Indians ILE
2:2
04.10.2020
MHK Kežmarok KEZ
HK ŠKP Poprad POP
4:0
04.10.2020
HK Spišská Nová Ves SNV

4.10.2020 PRS B

1. kolo

HC Košice KOO
4:0
04.10.2020
Ha Slávia Prešov PRS
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
0:4
04.10.2020
Prešov Penguins PRO
Ha Slávia Prešov PRS
0:4
04.10.2020
Prešov Penguins PRO
HC Košice KOO
0:0
04.10.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB

4.10.2020 MBV

1. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
:
04.10.2020
HK Sršne Košice HSK
HK Sršne Košice HSK
:
04.10.2020
Ha Slávia Prešov PRS
HK Sršne Košice HSK
:
04.10.2020
Ha Slávia Prešov PRS
Mládež HC 46 Bardejov MBV
:
04.10.2020
HK Sršne Košice HSK

4.10.2020 TRM

1. kolo

HC Bulls Vranov VRT
0:0
04.10.2020
MŠKM  Trebišov TRM
HK Mládež Michalovce MIM
4:4
04.10.2020
HK Mládež Michalovce MIM
HC Bulls Vranov VRT
2:2
04.10.2020
HK Mládež Michalovce MIM
MŠKM  Trebišov TRM
0:4
04.10.2020
HK Mládež Michalovce MIM

18.10.2020 MKK

2. kolo

Ľubovnianski Rytieri HC LRH
:
18.10.2020
HC Košice KOO
HK Sabinov SAV
:
18.10.2020
HKM Kežmarok MKK
HKM Kežmarok MKK
:
18.10.2020
HC Košice KOO
Ľubovnianski Rytieri HC LRH
:
18.10.2020
HK Sabinov SAV

17.10.2020 ILE

2. kolo

HK Spišská Nová Ves SNV
:
17.10.2020
Hokejový klub Spiš Indians ILE
MHK Kežmarok KEZ
:
17.10.2020
HK ŠKP Poprad POP
HK ŠKP Poprad POP
:
17.10.2020
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HK Spišská Nová Ves SNV
:
17.10.2020
MHK Kežmarok KEZ

18.10.2020 LIB

2. kolo

LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
:
18.10.2020
Ha Slávia Prešov PRS
Prešov Penguins PRO
:
18.10.2020
HC Košice KOO
HC Košice KOO
:
18.10.2020
Ha Slávia Prešov PRS
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
:
18.10.2020
Prešov Penguins PRO

18.10.2020 HSK W

2. kolo

HK Sršne Košice HSK
:
18.10.2020
HK Sršne Košice HSK
Ha Slávia Prešov PRS
:
18.10.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV
Mládež HC 46 Bardejov MBV
:
18.10.2020
HK Sršne Košice HSK
HK Sršne Košice HSK
:
18.10.2020
Ha Slávia Prešov PRS

18.10.2020 VRT

2. kolo

HK Mládež Michalovce MIM
:
18.10.2020
HK Sršne Košice HSK
HC Bulls Vranov VRT
:
18.10.2020
HK Mládež Michalovce MIM
HK Sršne Košice HSK
:
18.10.2020
HK Mládež Michalovce MIM
HC Bulls Vranov VRT
:
18.10.2020
HK Mládež Michalovce MIM