Liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11

1. kolo

HC Košice HC Košice
10:0
14.09.2019
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:3
14.09.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
8:3
14.09.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
Prešov Penguins Prešov Penguins
7:1
14.09.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
8:3
14.09.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
3:4
14.09.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

2. kolo

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
6:6
21.09.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Sabinov HK Sabinov
4:6
16.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
8:3
21.09.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
8:10
21.09.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
3:4
31.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
15:2
21.09.2019
HC Košice HC Košice

3. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
2:9
28.09.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
17:0
28.09.2019
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
Prešov Penguins Prešov Penguins
9:6
28.09.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:6
28.09.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
3:4
28.09.2019
HK Sabinov HK Sabinov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
6:3
28.09.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

4. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
3:4
05.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
11:8
05.10.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
5:6
05.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
2:16
05.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
9:1
05.10.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Košice HC Košice
7:4
05.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

5. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
8:6
12.10.2019
HC Košice HC Košice
Prešov Penguins Prešov Penguins
5:9
12.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
7:3
12.10.2019
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
7:11
12.10.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:5
12.10.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
0:6
12.10.2019
HK Sabinov HK Sabinov

6. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
3:3
19.10.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
5:8
19.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
2:10
19.10.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
10:3
19.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Košice HC Košice
10:4
13.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
0:8
19.10.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

7. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
4:4
26.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:5
26.10.2019
HC Košice HC Košice
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
6:22
26.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:2
26.10.2019
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
5:12
26.10.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK Sabinov HK Sabinov
1:7
26.10.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov

8. kolo

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
3:2
02.11.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
6:6
02.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
18:1
29.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
8:5
27.10.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:4
02.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:4
30.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins

9. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
8:8
06.11.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
4:11
09.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
2:9
09.11.2019
HC Košice HC Košice
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
2:3
06.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Sabinov HK Sabinov
6:5
09.11.2019
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
13:6
09.11.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

10. kolo

HKM Kežmarok HKM Kežmarok
3:5 sn
16.11.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
12:1
16.11.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HC Košice HC Košice
15:2
16.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:3
16.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:5
16.11.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Prešov Penguins Prešov Penguins
5:4
16.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

11. kolo

Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
23.11.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:18
15.11.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
23.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Sabinov HK Sabinov
9:30
23.11.2019
HC Košice HC Košice
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
11:30
23.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
12:15
23.11.2019
HKM Kežmarok HKM Kežmarok

12. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
30.11.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HC Košice HC Košice
14:15
27.11.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
30.11.2019
HK Sabinov HK Sabinov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
30.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
28.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
30.11.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians

13. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
14.12.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
27.11.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Sabinov HK Sabinov
9:30
14.12.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
11:30
14.12.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
14:45
11.12.2019
HC Košice HC Košice
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
11:30
14.12.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad