Liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12

1. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
38:2 kont.
14.09.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:1
14.09.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
Prešov Penguins Prešov Penguins
4:9
14.09.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:3
14.09.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
4:9
14.09.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

2. kolo

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
10:6
21.09.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
2:8
21.09.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
0:22
21.09.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
31:1
21.09.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
7:1
21.09.2019
HC KOŠICE HC KOŠICE

3. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:12
28.09.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Prešov Penguins Prešov Penguins
37:1
28.09.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
19:0
28.09.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
5:6
28.09.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:6
28.09.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

4. kolo

LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
9:5
05.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
0:13
05.10.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
0:28
05.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
24:2
05.10.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC KOŠICE HC KOŠICE
3:6
05.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

5. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
3:8
12.10.2019
HC KOŠICE HC KOŠICE
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:7
12.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
22:3
12.10.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
15:0
12.10.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
5:4
12.10.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice

6. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
0:17
19.10.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
1:28
19.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
8:9
19.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC KOŠICE HC KOŠICE
11:2
13.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:3
19.10.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

7. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
10:13
26.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:4
26.10.2019
HC KOŠICE HC KOŠICE
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
1:13
26.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
23:0
26.10.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:2
26.10.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov

8. kolo

HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
3:17
02.11.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
10:6
29.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC KOŠICE HC KOŠICE
6:2
27.10.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
5:3
02.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
3:13
30.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins

9. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
11:0
06.11.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
6:5
09.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:11
09.11.2019
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
7:4
06.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
1:2
09.11.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

10. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:3
16.11.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HC KOŠICE HC KOŠICE
8:2
16.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:3
16.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
7:7
16.11.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Prešov Penguins Prešov Penguins
4:10
16.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

11. kolo

Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
23.11.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:2
15.11.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
9:00
23.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:00
23.11.2019
HC KOŠICE HC KOŠICE
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
9:15
23.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

12. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
30.11.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HC KOŠICE HC KOŠICE
12:00
27.11.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:15
30.11.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
30.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Prešov Penguins Prešov Penguins
9:15
28.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
30.11.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians

13. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:00
14.12.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
9:00
27.11.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:00
14.12.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
9:15
14.12.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:00
14.12.2019
HC KOŠICE HC KOŠICE