Liga mladších žiakov 6.ročník

Región stred, skupina JUH, základná časť, U12

1. kolo

HK Brezno HK Brezno
5:0 kont.
14.09.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

2. kolo

HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED
5:1
21.09.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

3. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
0:14
28.09.2019
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež

4. kolo

Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
8:7
05.10.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

5. kolo

HC ‘05 Banská Bystrica WHITE HC ‘05 Banská Bystrica WHITE
16:1
12.10.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

6. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
7:7
19.10.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

7. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:6
26.10.2019
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA

8. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
2:4
30.10.2019
HK Brezno HK Brezno

9. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
10:2
09.11.2019
HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED

10. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:9
16.11.2019
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš

11. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
1:12
21.11.2019
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE HC ‘05 Banská Bystrica WHITE

12. kolo

HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
3:4
28.11.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

13. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
2:11
22.09.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.

14. kolo

HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
11:2
10.11.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

Región STRED o 9.-16.miesto

1. kolo

HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED
3:7
15.12.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

2. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:2
21.12.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

3. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
1:6
11.01.2020
MŠK Púchov MŠK Púchov

4. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
3:10
18.01.2020
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.

5. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
11:30
25.01.2020
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

6. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
01.02.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

7. kolo

HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
9:00
08.02.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

9. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
15.02.2020
HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED

10. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
22.02.2020
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA

11. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
29.02.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

12. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
11:30
07.03.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

13. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
11:30
14.03.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

14. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
21.03.2020
MHK Ružomberok MHK Ružomberok

15. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
11:30
28.03.2020
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom