K-Classic 1. liga dorastu

Priateľský turnaj Lučenec

1. kolo

HC Lučenec LUC
2:7
09.02.2020
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM

2. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
4:2
09.02.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV

3. kolo

HC Lučenec LUC
4:3
09.02.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV

Základná časť sk. západ

1. kolo

HOBA Bratislava HOB
4:1
21.09.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HC TOPOĽČANY TOP
6:0
21.09.2019
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
5:2
21.09.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

2. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:4
22.09.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HC TOPOĽČANY TOP
3:4 sn
22.09.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Iskra Partizánske PAR
5:2
22.09.2019
HK Levice LEV

3. kolo

HK Levice LEV
2:4
28.09.2019
HOBA Bratislava HOB
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
0:5 kont.
28.09.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK HAVRANI Piešťany  HKH
0:5 kont.
28.09.2019
HC TOPOĽČANY TOP

4. kolo

HK Levice LEV
1:5
29.09.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
0:5 kont.
29.09.2019
HOBA Bratislava HOB
HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:2
29.09.2019
HK Iskra Partizánske PAR

5. kolo

HOBA Bratislava HOB
2:1
05.10.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:5
05.10.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
5:3
05.10.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH

6. kolo

HOBA Bratislava HOB
4:1
06.10.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
2:5
06.10.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Levice LEV
7:3
06.10.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH

7. kolo

HOBA Bratislava HOB
2:7
12.10.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HC TOPOĽČANY TOP
1:4
12.10.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
2:6
12.10.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

8. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
7:1
13.10.2019
HOBA Bratislava HOB
HK Iskra Partizánske PAR
5:1
13.10.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
3:0
13.10.2019
HK Levice LEV

9. kolo

HOBA Bratislava HOB
5:3
19.10.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Levice LEV
2:4
17.10.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
3:4
19.10.2019
HK Iskra Partizánske PAR

10. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
3:4
20.10.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
4:7
20.10.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Levice LEV
1:7
20.10.2019
HK Iskra Partizánske PAR

11. kolo

HOBA Bratislava HOB
7:3
26.10.2019
HK Levice LEV
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:0
26.10.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HC TOPOĽČANY TOP
11:2
26.10.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH

12. kolo

HOBA Bratislava HOB
7:3
27.10.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
9:1
27.10.2019
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
7:2
27.10.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH

13. kolo

HC TOPOĽČANY TOP
0:3
02.11.2019
HOBA Bratislava HOB
HK Iskra Partizánske PAR
3:1
02.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK HAVRANI Piešťany  HKH
2:1
02.11.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

14. kolo

HC TOPOĽČANY TOP
6:3
03.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK Iskra Partizánske PAR
4:3 sn
03.11.2019
HOBA Bratislava HOB
HK HAVRANI Piešťany  HKH
5:1
03.11.2019
HK Levice LEV

15. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
4:3 sn
16.11.2019
HOBA Bratislava HOB
HC TOPOĽČANY TOP
5:6
16.11.2019
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
7:1
16.11.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

16. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
7:1
17.11.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HC TOPOĽČANY TOP
6:1
17.11.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Iskra Partizánske PAR
6:2
17.11.2019
HK Levice LEV

17. kolo

HK Levice LEV
2:5
23.11.2019
HOBA Bratislava HOB
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
1:3
23.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK HAVRANI Piešťany  HKH
2:1 pp
23.11.2019
HC TOPOĽČANY TOP

18. kolo

HK Levice LEV
5:6
24.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
1:6
24.11.2019
HOBA Bratislava HOB
HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:2 sn
24.11.2019
HK Iskra Partizánske PAR

19. kolo

HOBA Bratislava HOB
4:2
30.11.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
4:5
30.11.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
3:2
30.11.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH

20. kolo

HOBA Bratislava HOB
5:2
01.12.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
4:2
01.12.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Levice LEV
4:1
01.12.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH

21. kolo

HOBA Bratislava HOB
0:5 kont.
07.12.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HC TOPOĽČANY TOP
3:2
07.12.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
5:6 pp
07.12.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

22. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
6:0
08.12.2019
HOBA Bratislava HOB
HK Iskra Partizánske PAR
7:3
08.12.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
3:7
08.12.2019
HK Levice LEV

23. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
4:2
21.12.2019
HOBA Bratislava HOB
HK Levice LEV
3:8
12.12.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
5:2
20.12.2019
HK Iskra Partizánske PAR

24. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
3:8
14.12.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
2:3 pp
19.12.2019
HC TOPOĽČANY TOP
HK Levice LEV
1:4
13.12.2019
HK Iskra Partizánske PAR

25. kolo

HOBA Bratislava HOB
3:1
11.01.2020
HK Levice LEV
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
8:6
11.01.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HC TOPOĽČANY TOP
2:3 sn
10.01.2020
HK HAVRANI Piešťany  HKH

26. kolo

HOBA Bratislava HOB
0:4
12.01.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
8:1
12.01.2020
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
4:0
12.01.2020
HK HAVRANI Piešťany  HKH

27. kolo

HC TOPOĽČANY TOP
6:3
18.01.2020
HOBA Bratislava HOB
HK Iskra Partizánske PAR
3:1
18.01.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK HAVRANI Piešťany  HKH
3:2
18.01.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

28. kolo

HC TOPOĽČANY TOP
1:6
19.01.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HK Iskra Partizánske PAR
4:2
19.01.2020
HOBA Bratislava HOB
HK HAVRANI Piešťany  HKH
4:0
22.01.2020
HK Levice LEV

Základná časť sk. východ

1. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
10:4
21.09.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HC Lučenec LUC
0:4
21.09.2019
Prešov Penguins PRO

2. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
2:7
22.09.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HK DOUBLE RED Brezno BRE
1:5
22.09.2019
Prešov Penguins PRO

3. kolo

Prešov Penguins PRO
3:1
28.09.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
Mládež HC 46 Bardejov MBV
0:5 kont.
28.09.2019
HC Lučenec LUC

4. kolo

Prešov Penguins PRO
5:0 kont.
29.09.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
Mládež HC 46 Bardejov MBV
2:3
29.09.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

5. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
10:0
05.10.2019
HC Lučenec LUC
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
5:2
05.10.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

6. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
4:1
06.10.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
3:6
06.10.2019
HC Lučenec LUC
Prešov Penguins PRO
7:5
06.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV

7. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
5:1
12.10.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
HC Lučenec LUC
1:4
12.10.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

8. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
0:5 kont.
13.10.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
HK DOUBLE RED Brezno BRE
7:5
13.10.2019
HC Lučenec LUC

9. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
1:2 pp
19.10.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
Prešov Penguins PRO
12:3
19.10.2019
HC Lučenec LUC

10. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
5:2
20.10.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
Prešov Penguins PRO
4:3
20.10.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

11. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
7:3
26.10.2019
Prešov Penguins PRO
HC Lučenec LUC
5:7
26.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV

12. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
0:5
27.10.2019
Prešov Penguins PRO
HK DOUBLE RED Brezno BRE
6:0
27.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV

13. kolo

HC Lučenec LUC
2:7
02.11.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
HK DOUBLE RED Brezno BRE
5:4
02.11.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM

14. kolo

HC Lučenec LUC
3:7
03.11.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
HK DOUBLE RED Brezno BRE
2:7
03.11.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
Mládež HC 46 Bardejov MBV
2:3
03.11.2019
Prešov Penguins PRO

15. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
6:1
16.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HC Lučenec LUC
0:15
16.11.2019
Prešov Penguins PRO

16. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
2:3 pp
17.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HK DOUBLE RED Brezno BRE
4:1
17.11.2019
Prešov Penguins PRO

17. kolo

Prešov Penguins PRO
3:5
23.11.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
Mládež HC 46 Bardejov MBV
4:3 pp
23.11.2019
HC Lučenec LUC

18. kolo

Prešov Penguins PRO
5:2
24.11.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
Mládež HC 46 Bardejov MBV
4:5 pp
24.11.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

19. kolo

HC Lučenec LUC
3:13
28.11.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
1:5
30.11.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

20. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
5:1
01.12.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
8:1
01.12.2019
HC Lučenec LUC
Prešov Penguins PRO
1:5
01.12.2019
Mládež HC 46 Bardejov MBV

21. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
8:2
07.12.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
HC Lučenec LUC
1:8
07.12.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

22. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
2:1
08.12.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
HK DOUBLE RED Brezno BRE
13:0
08.12.2019
HC Lučenec LUC

23. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
6:9
21.12.2019
HKM a.s. Zvolen ZVA
Prešov Penguins PRO
15:1
21.12.2019
HC Lučenec LUC

24. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
2:3
14.12.2019
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
Prešov Penguins PRO
11:4
22.12.2019
HK DOUBLE RED Brezno BRE

25. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
6:1
11.01.2020
Prešov Penguins PRO
HC Lučenec LUC
2:10
11.01.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV

26. kolo

MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
3:7
12.01.2020
Prešov Penguins PRO
HK DOUBLE RED Brezno BRE
8:2
12.01.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV

27. kolo

HKM a.s. Zvolen ZVA
11:2
18.01.2020
HC Lučenec LUC
HK DOUBLE RED Brezno BRE
4:3
18.01.2020
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM

28. kolo

HC Lučenec LUC
1:10
19.01.2020
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
HK DOUBLE RED Brezno BRE
3:5
19.01.2020
HKM a.s. Zvolen ZVA
Mládež HC 46 Bardejov MBV
5:7
19.01.2020
Prešov Penguins PRO

II. časť ´´ O extraligu´´

1. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
4:3
25.01.2020
HK DOUBLE RED Brezno BRE
HK Iskra Partizánske PAR
4:1
25.01.2020
HOBA Bratislava HOB
Prešov Penguins PRO
5:7
25.01.2020
HKM a.s. Zvolen ZVA

2. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
7:4
26.01.2020
HK DOUBLE RED Brezno BRE
HK Iskra Partizánske PAR
0:1
26.01.2020
HOBA Bratislava HOB
Prešov Penguins PRO
2:3
26.01.2020
HKM a.s. Zvolen ZVA

3. kolo

Prešov Penguins PRO
3:2
01.02.2020
HK DOUBLE RED Brezno BRE
HKM a.s. Zvolen ZVA
7:2
29.01.2020
HK Iskra Partizánske PAR