1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11

1. kolo

voľno voľno
:
08.09.2018
HC Košice HC Košice
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
4:11
08.09.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MHK Humenné MHK Humenné
1:6
08.09.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
2:1
08.09.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
3:7
08.09.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

2. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
:
15.09.2018
voľno voľno
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
0:10
15.09.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Prešov Penguins Prešov Penguins
4:6
15.09.2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
16:0
15.09.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
5:6
15.09.2018
HC Košice HC Košice

3. kolo

voľno voľno
:
22.09.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC Košice HC Košice
3:9
22.09.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
6:6
22.09.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
MHK Humenné MHK Humenné
6:4
22.09.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
8:5
22.09.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

4. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
:
29.09.2018
voľno voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
7:7
29.09.2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:5
29.09.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Prešov Penguins Prešov Penguins
1:14
29.09.2018
HC Košice HC Košice
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
9:5
29.09.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

5. kolo

voľno voľno
:
06.10.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
16:1
06.10.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC Košice HC Košice
6:0
06.10.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
13:6
06.10.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
MHK Humenné MHK Humenné
3:8
06.10.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

6. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
:
13.10.2018
voľno voľno
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:3
13.10.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
0:10
13.10.2018
HC Košice HC Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
4:8
13.10.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Prešov Penguins Prešov Penguins
6:8
13.10.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

7. kolo

voľno voľno
:
20.10.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
9:1
20.10.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:3
20.10.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Košice HC Košice
1:3
20.10.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
3:5
20.10.2018
MHK Humenné MHK Humenné

8. kolo

Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
27.10.2018
voľno voľno
MHK Humenné MHK Humenné
2:6
60 min.
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
27.10.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
13:30
24.10.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
27.10.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins

9. kolo

voľno voľno
11:30
03.11.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
03.11.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
15:00
29.10.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
03.11.2018
MHK Humenné MHK Humenné
HC Košice HC Košice
11:30
03.11.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians

10. kolo

HC Košice HC Košice
11:30
10.11.2018
voľno voľno
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
10.11.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
10.11.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
10.11.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
10.11.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

11. kolo

voľno voľno
11:30
11.11.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
13:30
07.11.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
11.11.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
11.11.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Košice HC Košice
11:30
11.11.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

12. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
17.11.2018
voľno voľno
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
17.11.2018
HC Košice HC Košice
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
17.11.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
17.11.2018
MHK Humenné MHK Humenné
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
17.11.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

13. kolo

voľno voľno
11:30
24.11.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
24.11.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
24.11.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Košice HC Košice
11:30
24.11.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
24.11.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

14. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
01.12.2018
voľno voľno
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
01.12.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
01.12.2018
HC Košice HC Košice
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
01.12.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
01.12.2018
MHK Humenné MHK Humenné

15. kolo

voľno voľno
11:30
08.12.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
08.12.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
11:30
08.12.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
08.12.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
08.12.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins

16. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
15.12.2018
voľno voľno
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
15.12.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
15.12.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
30.10.2018
HC Košice HC Košice
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
15.12.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians

17. kolo

voľno voľno
11:30
16.12.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HC Košice HC Košice
12:30
31.10.2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
16.12.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
16.12.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
16.12.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

18. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
22.12.2018
voľno voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
22.12.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
22.12.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
22.12.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
22.12.2018
HC Košice HC Košice