1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, základná časť, U13

1. kolo

HC Košice HC Košice
:
08.09.2018
voľno voľno
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
3:17
08.09.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
26:0
08.09.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Prešov Penguins Prešov Penguins
17:0
08.09.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
8:5
05.09.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

2. kolo

voľno voľno
:
15.09.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:12 kont.
15.09.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHK Humenné MHK Humenné
1:4
15.09.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
29:0
15.09.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HC Košice HC Košice
2:5
15.09.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

3. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
:
22.09.2018
voľno voľno
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
2:7
22.09.2018
HC Košice HC Košice
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
0:11
22.09.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
11:3
22.09.2018
MHK Humenné MHK Humenné
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
8:3
22.09.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

4. kolo

voľno voľno
:
29.09.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MHK Humenné MHK Humenné
4:8
29.09.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
29.09.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HC Košice HC Košice
10:1
29.09.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
2:11
29.09.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

5. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
:
06.10.2018
voľno voľno
Prešov Penguins Prešov Penguins
3:5
06.10.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
1:4
06.10.2018
HC Košice HC Košice
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
0:15
06.10.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:8
06.10.2018
MHK Humenné MHK Humenné

6. kolo

voľno voľno
:
13.10.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:8
13.10.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HC Košice HC Košice
11:1
13.10.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:2
13.10.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
6:0
13.10.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins

7. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
20.10.2018
voľno voľno
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
20.10.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:30
19.10.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
20.10.2018
HC Košice HC Košice
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
20.10.2018
MHK Humenné MHK Humenné

8. kolo

voľno voľno
9:00
27.10.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HC Košice HC Košice
13:45
23.10.2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
27.10.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
27.10.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
27.10.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

9. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
03.11.2018
voľno voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
03.11.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
23.10.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
03.11.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC Košice HC Košice
9:00
03.11.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians

10. kolo

voľno voľno
11:30
10.11.2018
HC Košice HC Košice
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
10.11.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
10.11.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
10.11.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
10.11.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

11. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
11.11.2018
voľno voľno
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
11.11.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
11.11.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
11.11.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
11.11.2018
HC Košice HC Košice

12. kolo

voľno voľno
11:30
17.11.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC Košice HC Košice
11:30
17.11.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Prešov Penguins Prešov Penguins
9:00
17.11.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
17.11.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
17.11.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

13. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
24.11.2018
voľno voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
24.11.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
24.11.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
24.11.2018
HC Košice HC Košice
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
24.11.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

14. kolo

voľno voľno
11:30
01.12.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
01.12.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC Košice HC Košice
11:30
01.12.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
01.12.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
01.12.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

15. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
11:30
08.12.2018
voľno voľno
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
08.12.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
08.12.2018
HC Košice HC Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
08.12.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
08.12.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

16. kolo

voľno voľno
11:30
15.12.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
15.12.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
15.12.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Košice HC Košice
11:30
15.12.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MHK Humenné MHK Humenné
9:00
15.12.2018
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians

17. kolo

Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
16.12.2018
voľno voľno
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
16.12.2018
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
16.12.2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
16.12.2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
16.12.2018
Prešov Penguins Prešov Penguins

18. kolo

voľno voľno
11:30
22.12.2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
22.12.2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
22.12.2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
22.12.2018
MHK Humenné MHK Humenné
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
22.12.2018
HC Košice HC Košice