Liga kadetov

REGIONÁLNA SK. ZÁPAD

1. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
6:3
09.09.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK Gladiators Trnava TRN
3:1
09.09.2018
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
MHKM Skalica SKM
3:0
09.09.2018
HOBA Bratislava HOB

2. kolo

MHKM Skalica SKM
5:3
12.09.2018
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
2:6
16.09.2018
HK Gladiators Trnava TRN
MMHK Nitra MMN
3:1
16.09.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

3. kolo

HK Gladiators Trnava TRN
1:3
23.09.2018
MMHK Nitra MMN
MHKM Skalica SKM
3:5
23.09.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOBA Bratislava HOB
5:1
23.09.2018
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP

4. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
5:5
30.09.2018
HOBA Bratislava HOB
MMHK Nitra MMN
4:0
28.09.2018
MHKM Skalica SKM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
3:1
30.09.2018
HK Gladiators Trnava TRN

5. kolo

MHKM Skalica SKM
2:2
07.10.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HOBA Bratislava HOB
1:1
07.10.2018
MMHK Nitra MMN
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
1:6
07.10.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

6. kolo

MMHK Nitra MMN
8:3
14.10.2018
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
12:0
14.10.2018
HOBA Bratislava HOB
HK Gladiators Trnava TRN
5:1
14.10.2018
MHKM Skalica SKM

7. kolo

HOBA Bratislava HOB
0:3
21.10.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
1:5
18.10.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MMHK Nitra MMN
3:3
21.10.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

8. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
2:3
28.10.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
2:6
28.10.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HOBA Bratislava HOB
3:4
28.10.2018
MHKM Skalica SKM

9. kolo

HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
0:3
04.11.2018
MHKM Skalica SKM
HK Gladiators Trnava TRN
3:2
04.11.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
4:3
04.11.2018
MMHK Nitra MMN

10. kolo

MMHK Nitra MMN
5:1
18.11.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
6:8
18.11.2018
MHKM Skalica SKM
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
3:2
21.11.2018
HOBA Bratislava HOB

11. kolo

HOBA Bratislava HOB
6:1
25.11.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
MHKM Skalica SKM
2:6
25.11.2018
MMHK Nitra MMN
HK Gladiators Trnava TRN
5:2
23.11.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

12. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
4:2
02.12.2018
MHKM Skalica SKM
MMHK Nitra MMN
1:3
02.12.2018
HOBA Bratislava HOB
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
3:6
02.12.2018
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP

13. kolo

HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
1:7
09.12.2018
MMHK Nitra MMN
HOBA Bratislava HOB
1:6
09.12.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHKM Skalica SKM
3:3
09.12.2018
HK Gladiators Trnava TRN

14. kolo

HK Gladiators Trnava TRN
9:0
22.12.2018
HOBA Bratislava HOB
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
3:0
22.12.2018
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
2:3
22.12.2018
MMHK Nitra MMN

REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD

1. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
7:3
09.09.2018
MHA Martin MHA
MŠK Púchov PUM
4:2
09.09.2018
MsHKM Žilina ZIM
HC Topoľčany TOP
3:3
09.09.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
HK Levice LEV
1:6
09.09.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM

2. kolo

MHA Martin MHA
2:2
16.09.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
8:1
16.09.2018
HK Levice LEV
MsHKM Žilina ZIM
5:0
16.09.2018
HC Topoľčany TOP
MŠK Púchov PUM
3:6
16.09.2018
HK DUKLA Trenčín TRO

3. kolo

MŠK Púchov PUM
3:1
23.09.2018
MHA Martin MHA
HC Topoľčany TOP
1:13
23.09.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Levice LEV
2:11
23.09.2018
MsHKM Žilina ZIM
MŠHK - mládež Prievidza PRM
8:1
23.09.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY

4. kolo

MHA Martin MHA
7:1
30.09.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
MsHKM Žilina ZIM
5:5
30.09.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM
HK DUKLA Trenčín TRO
12:3
30.09.2018
HK Levice LEV
MŠK Púchov PUM
4:1
30.09.2018
HC Topoľčany TOP

5. kolo

HC Topoľčany TOP
0:8
07.10.2018
MHA Martin MHA
HK Levice LEV
4:3
07.10.2018
MŠK Púchov PUM
MŠHK - mládež Prievidza PRM
3:1
07.10.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
3:7
07.10.2018
MsHKM Žilina ZIM

6. kolo

MHA Martin MHA
4:2
14.10.2018
MsHKM Žilina ZIM
HK DUKLA Trenčín TRO
9:2
14.10.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
MŠK Púchov PUM
4:1
14.10.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM
HC Topoľčany TOP
5:4
14.10.2018
HK Levice LEV

7. kolo

HK Levice LEV
0:8
21.10.2018
MHA Martin MHA
MŠHK - mládež Prievidza PRM
12:2
21.10.2018
HC Topoľčany TOP
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
0:4
21.10.2018
MŠK Púchov PUM
HK DUKLA Trenčín TRO
4:2
21.10.2018
MsHKM Žilina ZIM

8. kolo

MHA Martin MHA
1:6
28.10.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
MsHKM Žilina ZIM
3:4
28.10.2018
MŠK Púchov PUM
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
5:1
28.10.2018
HC Topoľčany TOP
MŠHK - mládež Prievidza PRM
8:2
28.10.2018
HK Levice LEV

9. kolo

MŠHK - mládež Prievidza PRM
3:2
04.11.2018
MHA Martin MHA
HK Levice LEV
2:6
04.11.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
HC Topoľčany TOP
0:5
04.11.2018
MsHKM Žilina ZIM
HK DUKLA Trenčín TRO
9:0
02.11.2018
MŠK Púchov PUM

10. kolo

MHA Martin MHA
4:1
18.11.2018
MŠK Púchov PUM
HK DUKLA Trenčín TRO
10:2
15.11.2018
HC Topoľčany TOP
MsHKM Žilina ZIM
8:0
15.11.2018
HK Levice LEV
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
4:6
18.11.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM

11. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica PBY
2:10
25.11.2018
MHA Martin MHA
MŠHK - mládež Prievidza PRM
2:5
25.11.2018
MsHKM Žilina ZIM
HK Levice LEV
0:5 kont.
25.11.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
HC Topoľčany TOP
2:6
25.11.2018
MŠK Púchov PUM

12. kolo

MHA Martin MHA
8:1
02.12.2018
HC Topoľčany TOP
MŠK Púchov PUM
5:0
02.12.2018
HK Levice LEV
HK DUKLA Trenčín TRO
8:1
02.12.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM
MsHKM Žilina ZIM
3:1
02.12.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY

13. kolo

MsHKM Žilina ZIM
1:1
09.12.2018
MHA Martin MHA
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
0:9
09.12.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
MŠHK - mládež Prievidza PRM
4:4
07.12.2018
MŠK Púchov PUM
HK Levice LEV
5:3
09.12.2018
HC Topoľčany TOP

14. kolo

MHA Martin MHA
7:0
22.12.2018
HK Levice LEV
HC Topoľčany TOP
1:2
20.12.2018
MŠHK - mládež Prievidza PRM
MŠK Púchov PUM
5:0
22.12.2018
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
MsHKM Žilina ZIM
0:3
22.12.2018
HK DUKLA Trenčín TRO

REGIONÁLNA SK. STRED

1. kolo

HKM Zvolen - mládež ZVM
8:0
09.09.2018
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
3:3
09.09.2018
MHK Ružomberok RUZ
HKM Rimavská Sobota RSO
3:5
09.09.2018
HC 07 Detva DTV

2. kolo

HKM Zvolen - mládež ZVM
18:2
16.09.2018
HC 07 Detva DTV
MHK Ružomberok RUZ
2:8
16.09.2018
HK Brezno BRE
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
2:9
16.09.2018
HC ‘05 Banská Bystrica BBO

3. kolo

HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
7:6
23.09.2018
HKM Zvolen - mládež ZVM
HK Brezno BRE
1:4
23.09.2018
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
HKM Rimavská Sobota RSO
2:2
23.09.2018
MHK Ružomberok RUZ

4. kolo

MHK Ružomberok RUZ
5:0 kont.
30.09.2018
HC 07 Detva DTV
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
6:0
30.09.2018
HKM Rimavská Sobota RSO
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
2:6
30.09.2018
HK Brezno BRE

5. kolo

HK Brezno BRE
5:5
02.10.2018
HKM Zvolen - mládež ZVM
HKM Rimavská Sobota RSO
1:6
07.10.2018
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HC 07 Detva DTV
3:6
07.10.2018
HC ‘05 Banská Bystrica BBO

6. kolo

HKM Zvolen - mládež ZVM
12:1
14.10.2018
MHK Ružomberok RUZ
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
6:0
14.10.2018
HC 07 Detva DTV
HK Brezno BRE
6:1
14.10.2018
HKM Rimavská Sobota RSO

7. kolo

HKM Rimavská Sobota RSO
0:14
21.10.2018
HKM Zvolen - mládež ZVM
HC 07 Detva DTV
1:5
21.10.2018
HK Brezno BRE
MHK Ružomberok RUZ
2:8
21.10.2018
HC ‘05 Banská Bystrica BBO

8. kolo

HC ‘05 Banská Bystrica BBO
2:2
28.10.2018
HKM Zvolen - mládež ZVM
MHK Ružomberok RUZ
1:5
28.10.2018
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HC 07 Detva DTV
4:4
17.10.2018
HKM Rimavská Sobota RSO

9. kolo

HC 07 Detva DTV
2:9
04.11.2018
HKM Zvolen - mládež ZVM
HK Brezno BRE
2:3
04.11.2018
MHK Ružomberok RUZ
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
6:2
04.11.2018
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT

10. kolo

HKM Zvolen - mládež ZVM
4:3
18.11.2018
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
1:2
18.11.2018
HK Brezno BRE
MHK Ružomberok RUZ
5:1
12.12.2018
HKM Rimavská Sobota RSO

11. kolo

HC 07 Detva DTV
0:5
08.11.2018
MHK Ružomberok RUZ
HKM Rimavská Sobota RSO
2:5
25.11.2018
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
HK Brezno BRE
3:4
25.11.2018
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT

12. kolo

HKM Zvolen - mládež ZVM
3:2
02.12.2018
HK Brezno BRE
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
9:2
02.12.2018
HKM Rimavská Sobota RSO
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
15:1
02.12.2018
HC 07 Detva DTV

13. kolo

MHK Ružomberok RUZ
2:5
09.12.2018
HKM Zvolen - mládež ZVM
HC 07 Detva DTV
1:11
09.12.2018
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HKM Rimavská Sobota RSO
1:8
09.12.2018
HK Brezno BRE

14. kolo

HKM Zvolen - mládež ZVM
12:1
22.12.2018
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Brezno BRE
12:1
22.12.2018
HC 07 Detva DTV
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
6:3
20.12.2018
MHK Ružomberok RUZ

REGIONÁLNA SK. VÝCHOD

1. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
0:7
09.09.2018
HK ŠKP Poprad POP
HC Košice KOO
9:0
09.09.2018
Prešov Penguins PRO
HK Mládež Michalovce MIM
2:1
09.09.2018
HK Spišská Nová Ves SNV

2. kolo

Prešov Penguins PRO
5:0
16.09.2018
HK Mládež Michalovce MIM
Mládež HC 46 Bardejov MBV
1:21
16.09.2018
HC Košice KOO
MHK Humenné HMM
0:8
16.09.2018
HK ŠKP Poprad POP

3. kolo

HC Košice KOO
19:1
23.09.2018
MHK Humenné HMM
HK Mládež Michalovce MIM
19:1 kont.
18.09.2018
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HK Spišská Nová Ves SNV
4:5
23.09.2018
Prešov Penguins PRO

4. kolo

Mládež HC 46 Bardejov MBV
5:0 kont.
30.09.2018
HK Spišská Nová Ves SNV
MHK Humenné HMM
0:12
30.09.2018
HK Mládež Michalovce MIM
HK ŠKP Poprad POP
2:11
30.09.2018
HC Košice KOO

5. kolo

HK Mládež Michalovce MIM
1:7
07.10.2018
HK ŠKP Poprad POP
HK Spišská Nová Ves SNV
14:0
07.10.2018
MHK Humenné HMM
Prešov Penguins PRO
10:1
05.10.2018
Mládež HC 46 Bardejov MBV

6. kolo

MHK Humenné HMM
1:11
14.10.2018
Prešov Penguins PRO
HK ŠKP Poprad POP
4:6
11.10.2018
HK Spišská Nová Ves SNV
HC Košice KOO
4:1
14.10.2018
HK Mládež Michalovce MIM

7. kolo

HK Spišská Nová Ves SNV
2:4
21.10.2018
HC Košice KOO
Prešov Penguins PRO
3:7
21.10.2018
HK ŠKP Poprad POP