2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník (SsZĽH)

1. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
1:9
29.10.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
1:7
10.09.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
:
10.09.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
0:5 kont.
10.09.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

2. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:7
17.09.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:4
21.12.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
:
17.09.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:4
05.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

3. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
1:0
24.09.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
:
24.09.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:4
24.09.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
7:5
24.09.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

4. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:8
01.10.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
5:11
01.10.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:3
15.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
:
01.10.2017

5. kolo

:
08.10.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
0:4
08.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
10:2
08.10.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
7:6
08.10.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

6. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:7
15.10.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:2
03.12.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
0:10
13.10.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
:
15.10.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

7. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
7:1
22.10.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
:
22.10.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
8:3
22.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
6:6
22.10.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

8. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:3
10.09.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
3:6
29.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
:
29.10.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
21:1
29.10.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

9. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
5:3
05.11.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
6:10
05.11.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
:
05.11.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
3:1
17.09.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

10. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:2
12.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
:
12.11.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
1:4
12.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
1:14
12.11.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

11. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
2:7
19.11.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
8:2
19.11.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
1:3
19.11.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
:
19.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

12. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
:
26.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
4:5
26.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:9
26.11.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
5:5
26.11.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

13. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
2:2
03.12.2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:4
15.10.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
7:3
03.12.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
:
03.12.2017

14. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:0
10.12.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
:
10.12.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
2:5
10.12.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:6
10.12.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

15. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
5:1
18.02.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
2:4
17.12.2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
:
17.12.2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
7:12
17.12.2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

16. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:13
07.01.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
5:3
07.01.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
:
07.01.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:2
07.01.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

17. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
3:3
14.01.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
:
14.01.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
6:6
14.01.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
11:6
14.01.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

18. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:5
21.01.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
2:10
21.01.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:2
21.01.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
:
21.01.2018

19. kolo

:
28.01.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
3:3
28.01.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
8:1
28.01.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:4
28.01.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

20. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
4:1
04.02.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
5:2
04.02.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
3:5
04.02.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
:
04.02.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

21. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
6:6
11.02.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
:
11.02.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
7:3
02.02.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
4:3
11.02.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

22. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
6:3
17.12.2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
6:3
18.02.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
:
18.02.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
10:2
18.02.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

23. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
14:30
21.02.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:30
28.02.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
14:30
21.02.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
10:00
21.02.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

24. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
25.02.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
25.02.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
25.02.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
25.02.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

25. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
04.03.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
04.03.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
04.03.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
04.03.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

26. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
11.03.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
9:30
11.03.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
11.03.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
11.03.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

27. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
18.03.2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
18.03.2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
18.03.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
18.03.2018

28. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
25.03.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
25.03.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
9:30
25.03.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
25.03.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

Pohár Jozefa Gubalu U14 (ZsZĽH)

1. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
3:7
17.09.2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

2. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
15:2
24.09.2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

3. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
7:3
01.10.2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

4. kolo

HK Levice HK Levice
5:1
08.10.2017
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
3:2
08.10.2017
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
4:2
08.10.2017
MHKM Skalica MHKM Skalica

5. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
1:17
15.10.2017
MMHK Nitra MMHK Nitra
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
3:9
15.10.2017
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
1:16
15.10.2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

6. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
7:4
22.10.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
7:1
22.10.2017
HK Levice HK Levice
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
5:2
22.10.2017
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

7. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
12:2
05.11.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
MMHK Nitra MMHK Nitra
8:1
05.11.2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
1:7
05.11.2017
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

8. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
7:6
12.11.2017
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
6:6
12.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
6:1
12.11.2017
HK Levice HK Levice

9. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
4:3
19.11.2017
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:13
19.11.2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
8:6
19.11.2017
MMHK Nitra MMHK Nitra

10. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
:
10.03.2017
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
2:13
26.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
14:1
26.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

11. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
0:0
17.11.2017
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MHKM Skalica MHKM Skalica
7:3
03.12.2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK 91 Senica HK 91 Senica
0:15
03.12.2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

12. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
4:6
28.11.2017
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
7:4
10.12.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
3:4
10.12.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

13. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
1:3
05.01.2018
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:2
17.12.2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
MHKM Skalica MHKM Skalica
9:00
26.03.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

14. kolo

MMHK Nitra MMHK Nitra
13:6
07.01.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
0:5
07.01.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
13:2
07.01.2018
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

15. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
2:9
12.01.2018
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Levice HK Levice
6:2
14.01.2018
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
4:5
14.01.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

16. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
1:18
21.01.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
8:9
21.01.2018
MMHK Nitra MMHK Nitra
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
3:5
21.01.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

17. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
4:5
28.01.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
6:10
28.01.2018
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Levice HK Levice
2:4
28.01.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

18. kolo

MHKM Skalica MHKM Skalica
9:00
01.04.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
7:4
04.02.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
MMHK Nitra MMHK Nitra
9:4
04.02.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

19. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
07.03.2018
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
4:4
11.02.2018
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
01.04.2018
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

20. kolo

HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
16:1
18.02.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
01.04.2018
MHKM Skalica MHKM Skalica
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
15.03.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica

21. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
25.02.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:30
25.02.2018
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
9:00
08.04.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

22. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
04.03.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

23. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
11.03.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo