2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník (SsZĽH)

1. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
29. 10. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
1:7
10. 9. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
:
10. 9. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
0:5 kont.
10. 9. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

2. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:7
17. 9. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
31. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
:
17. 9. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
5. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

3. kolo

HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
1:0
24. 9. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
:
24. 9. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:4
24. 9. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
7:5
24. 9. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

4. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:8
1. 10. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
5:11
1. 10. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
:
12. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
:
1. 10. 2017

5. kolo

:
8. 10. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
0:4
8. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
10:2
8. 10. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
7:6
8. 10. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

6. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:7
15. 10. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
3. 12. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
0:10
13. 10. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
:
15. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

7. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
22. 10. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
22. 10. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
22. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
22. 10. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

8. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:3
10. 9. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
29. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
29. 10. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
29. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

9. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
5. 11. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
5. 11. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
5. 11. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
3:1
17. 9. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

10. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
12. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
12. 11. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
12. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
12. 11. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

11. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
19. 11. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
19. 11. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
19. 11. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
19. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

12. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
26. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
26. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
26. 11. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
26. 11. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

13. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
3. 12. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:4
15. 10. 2017
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
3. 12. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
3. 12. 2017

14. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
10. 12. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
10. 12. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
10. 12. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
10. 12. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

15. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
17. 12. 2017
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
17. 12. 2017
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
9:00
17. 12. 2017
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
17. 12. 2017
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

16. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
7. 1. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
7. 1. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
9:00
7. 1. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
7. 1. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

17. kolo

HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
14. 1. 2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
14. 1. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
14. 1. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
14. 1. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

18. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
21. 1. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
21. 1. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
21. 1. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:00
21. 1. 2018

19. kolo

9:00
28. 1. 2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
28. 1. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
28. 1. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
28. 1. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

20. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
4. 2. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
4. 2. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
4. 2. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
4. 2. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

21. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
11. 2. 2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
11. 2. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
11. 2. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
11. 2. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

22. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
18. 2. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
18. 2. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
18. 2. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
18. 2. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

23. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
14:30
21. 2. 2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:30
21. 2. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
14:30
21. 2. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
14:30
21. 2. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

24. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
25. 2. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
25. 2. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
25. 2. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
25. 2. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza

25. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
4. 3. 2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
4. 3. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
4. 3. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
4. 3. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

26. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
11. 3. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
11. 3. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
11. 3. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
11. 3. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

27. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
10:00
18. 3. 2018
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
18. 3. 2018
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
18. 3. 2018
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
18. 3. 2018

28. kolo

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
25. 3. 2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
25. 3. 2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
9:30
25. 3. 2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
25. 3. 2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

Pohár Jozefa Gubalu U14 (ZsZĽH)

1. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
3:7
17. 9. 2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

2. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
15:2
24. 9. 2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

3. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
7:3
1. 10. 2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

4. kolo

HK Levice HK Levice
5:1
8. 10. 2017
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
3:2
8. 10. 2017
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
4:2
8. 10. 2017
MHKM Skalica MHKM Skalica

5. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
1:17
15. 10. 2017
MMHK Nitra MMHK Nitra
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
3:9
15. 10. 2017
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
1:16
15. 10. 2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

6. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
22. 10. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
22. 10. 2017
HK Levice HK Levice
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
22. 10. 2017
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

7. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
5. 11. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
MMHK Nitra MMHK Nitra
9:00
5. 11. 2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
5. 11. 2017
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

8. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
9:00
12. 11. 2017
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
12. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
12. 11. 2017
HK Levice HK Levice

9. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
19. 11. 2017
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
19. 11. 2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
MMHK Nitra MMHK Nitra
9:00
19. 11. 2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

10. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
9:00
26. 11. 2017
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
26. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
26. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

11. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
3. 12. 2017
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MHKM Skalica MHKM Skalica
9:00
3. 12. 2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
3. 12. 2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo

12. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
10. 12. 2017
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
10. 12. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
12:30
10. 12. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

13. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
17. 12. 2017
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
17. 12. 2017
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
MHKM Skalica MHKM Skalica
9:00
17. 12. 2017
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo