2. liga seniorov / 2nd seniors league

Základná časť skupina "A" / Preliminary rounds Gr. A

1. kolo

ŠHK Púchov PSH
12:3
20.09.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
MHK Dubnica DUM
5:2
20.09.2014
HK 96 Nitra NRA
HC MIKRON Nové Zámky NZO
13:2
20.09.2014
Petržalka HCP
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
5:4 pp
20.09.2014
HK Iskra Partizánske PAR

2. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
1:2
22.11.2014
HK Iskra Partizánske PAR
HC MIKRON Nové Zámky NZO
12:2
11.09.2014
HK Levice LEV
HK 96 Nitra NRA
4:2
27.09.2014
Petržalka HCP
ŠHK Púchov PSH
2:5
27.09.2014
MHK Dubnica DUM

3. kolo

MHK Dubnica DUM
12:3
04.10.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
Petržalka HCP
2:4
04.10.2014
ŠHK Púchov PSH
HK Levice LEV
4:1
04.10.2014
HK 96 Nitra NRA
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
5:11
04.10.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO

4. kolo

HC MIKRON Nové Zámky NZO
6:1
11.10.2014
HK Iskra Partizánske PAR
HK 96 Nitra NRA
11:3
11.10.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
ŠHK Púchov PSH
0:3
11.10.2014
HK Levice LEV
MHK Dubnica DUM
8:2
11.10.2014
Petržalka HCP

5. kolo

Petržalka HCP
6:3
18.10.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK Levice LEV
1:4
18.10.2014
MHK Dubnica DUM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
6:5
18.10.2014
ŠHK Púchov PSH
HK Iskra Partizánske PAR
7:3
18.10.2014
HK 96 Nitra NRA

6. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
0:4
20.12.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO
ŠHK Púchov PSH
8:5
25.10.2014
HK Iskra Partizánske PAR
MHK Dubnica DUM
6:2
25.10.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Levice LEV
6:3
25.10.2014
Petržalka HCP

7. kolo

HK Levice LEV
9:1
01.11.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
1:8
01.11.2014
Petržalka HCP
HK Iskra Partizánske PAR
2:5
01.11.2014
MHK Dubnica DUM
HC MIKRON Nové Zámky NZO
9:2
01.11.2014
HK 96 Nitra NRA

8. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
3:4 pp
08.11.2014
HK 96 Nitra NRA
ŠHK Púchov PSH
4:13
08.11.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO
Petržalka HCP
5:4
08.11.2014
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
5:3
08.11.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM

9. kolo

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
3:2
15.11.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK Iskra Partizánske PAR
5:3
15.11.2014
HK Levice LEV
HC MIKRON Nové Zámky NZO
14:5
15.11.2014
MHK Dubnica DUM
HK 96 Nitra NRA
5:4 pp
15.11.2014
ŠHK Púchov PSH

10. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
5:2
17.11.2014
ŠHK Púchov PSH
HK 96 Nitra NRA
13:5
17.11.2014
MHK Dubnica DUM
Petržalka HCP
1:3
29.10.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO
HK Iskra Partizánske PAR
4:2
17.11.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM

11. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
5:3
27.09.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK Levice LEV
1:3
22.11.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO
HK 96 Nitra NRA
3:2
22.11.2014
Petržalka HCP
MHK Dubnica DUM
0:4
22.11.2014
ŠHK Púchov PSH

12. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
1:8
29.11.2014
MHK Dubnica DUM
Petržalka HCP
4:5 pp
29.11.2014
ŠHK Púchov PSH
HK 96 Nitra NRA
1:7
29.11.2014
HK Levice LEV
HC MIKRON Nové Zámky NZO
7:1
13.09.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM

13. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
1:4
06.12.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
3:5
06.12.2014
HK 96 Nitra NRA
HK Levice LEV
6:3
06.12.2014
ŠHK Púchov PSH
MHK Dubnica DUM
5:1
06.12.2014
Petržalka HCP

14. kolo

Petržalka HCP
8:6
13.12.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
MHK Dubnica DUM
2:1
13.12.2014
HK Levice LEV
ŠHK Púchov PSH
5:6 pp
13.12.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK 96 Nitra NRA
7:3
13.12.2014
HK Iskra Partizánske PAR

15. kolo

HC MIKRON Nové Zámky NZO
13:1
25.10.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK Iskra Partizánske PAR
3:5
20.12.2014
ŠHK Púchov PSH
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
1:8
20.12.2014
MHK Dubnica DUM
Petržalka HCP
2:5
20.12.2014
HK Levice LEV

16. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
1:5
27.12.2014
HK Levice LEV
Petržalka HCP
3:4 pp
27.12.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
MHK Dubnica DUM
5:2
27.12.2014
HK Iskra Partizánske PAR
HK 96 Nitra NRA
0:7
27.12.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO

17. kolo

HK 96 Nitra NRA
8:2
21.12.2014
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HC MIKRON Nové Zámky NZO
10:1
09.11.2014
ŠHK Púchov PSH
HK Iskra Partizánske PAR
2:3
30.11.2014
Petržalka HCP
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
2:5
27.09.2014
HK Levice LEV

18. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
5:2
07.12.2014
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Levice LEV
4:5 sn
03.01.2015
HK Iskra Partizánske PAR
MHK Dubnica DUM
5:9
03.01.2015
HC MIKRON Nové Zámky NZO
ŠHK Púchov PSH
4:5
03.01.2015
HK 96 Nitra NRA

19. kolo

ŠHK Púchov PSH
7:0
06.01.2015
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
MHK Dubnica DUM
4:5 pp
06.01.2015
HK 96 Nitra NRA
Petržalka HCP
3:6
18.12.2014
HC MIKRON Nové Zámky NZO
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
3:7
06.01.2015
HK Iskra Partizánske PAR

20. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
5:2
10.01.2015
HK Iskra Partizánske PAR
HC MIKRON Nové Zámky NZO
5:2
10.01.2015
HK Levice LEV
Petržalka HCP
3:7
10.01.2015
HK 96 Nitra NRA
ŠHK Púchov PSH
8:6
10.01.2015
MHK Dubnica DUM

21. kolo

MHK Dubnica DUM
9:2
17.01.2015
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
ŠHK Púchov PSH
8:1
17.01.2015
Petržalka HCP
HK Levice LEV
4:5 pp
17.01.2015
HK 96 Nitra NRA
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
3:7
17.01.2015
HC MIKRON Nové Zámky NZO

22. kolo

HC MIKRON Nové Zámky NZO
2:4
24.01.2015
HK Iskra Partizánske PAR
HK 96 Nitra NRA
11:0
24.01.2015
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
ŠHK Púchov PSH
4:5 pp
24.01.2015
HK Levice LEV
Petržalka HCP
3:6
24.01.2015
MHK Dubnica DUM

23. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
8:4
31.01.2015
Petržalka HCP
HK Levice LEV
9:3
31.01.2015
MHK Dubnica DUM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
6:7
31.01.2015
ŠHK Púchov PSH
HK Iskra Partizánske PAR
1:4
31.01.2015
HK 96 Nitra NRA

24. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
5:0 kont.
08.02.2015
HC MIKRON Nové Zámky NZO
ŠHK Púchov PSH
7:2
07.02.2015
HK Iskra Partizánske PAR
MHK Dubnica DUM
16:1
07.02.2015
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
Petržalka HCP
2:4
07.02.2015
HK Levice LEV

25. kolo

HK Levice LEV
7:2
14.02.2015
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
4:6
14.02.2015
Petržalka HCP
HK Iskra Partizánske PAR
4:5 pp
14.02.2015
MHK Dubnica DUM
HC MIKRON Nové Zámky NZO
8:3
16.09.2014
HK 96 Nitra NRA

26. kolo

HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
6:5
21.02.2015
HK 96 Nitra NRA
ŠHK Púchov PSH
18:0
21.02.2015
HC MIKRON Nové Zámky NZO
Petržalka HCP
5:7
21.02.2015
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
12:0
21.02.2015
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM

27. kolo

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
6:8
28.02.2015
HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK Iskra Partizánske PAR
5:7
28.02.2015
HK Levice LEV
HC MIKRON Nové Zámky NZO
5:0 kont.
06.02.2015
MHK Dubnica DUM
HK 96 Nitra NRA
10:5
14.02.2015
ŠHK Púchov PSH

Základná časť skupina "B" / Preliminary rounds Gr. B

1. kolo

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
3:4 sn
20.09.2014
HK Brezno BRE
MHK Bemaco Humenné HMM
15:1
20.09.2014
HK Sabinov SAV
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
17:3
20.09.2014
HC Lučenec LUC
MHK Ružomberok RUZ
5:2
20.09.2014
HK Slovan Gelnica GEL

2. kolo

MHK Ružomberok RUZ
2:7
27.09.2014
MHK BLESKY Detva BLE
HC Lučenec LUC
1:12
27.09.2014
HK Slovan Gelnica GEL
MHK Bemaco Humenné HMM
3:2 pp
27.09.2014
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
17:3
27.09.2014
HK Sabinov SAV

3. kolo

HK Brezno BRE
3:1
04.10.2014
HK Sabinov SAV
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
2:1 sn
04.10.2014
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
MHK Bemaco Humenné HMM
9:1
04.10.2014
HK Slovan Gelnica GEL
MHK BLESKY Detva BLE
22:4
04.10.2014
HC Lučenec LUC

4. kolo

HK Brezno BRE
3:4 sn
11.10.2014
MHK Ružomberok RUZ
MHK Bemaco Humenné HMM
15:1
11.10.2014
MHK BLESKY Detva BLE
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
3:2 sn
11.10.2014
HK Slovan Gelnica GEL
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
9:1
11.10.2014
HK Sabinov SAV

5. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
5:1
18.10.2014
HK Brezno BRE
HK Slovan Gelnica GEL
3:2 pp
22.02.2015
HK Sabinov SAV
MHK BLESKY Detva BLE
4:11
18.10.2014
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
MHK Ružomberok RUZ
7:5
18.10.2014
HC Lučenec LUC

6. kolo

HK Brezno BRE
6:2
25.10.2014
HC Lučenec LUC
MHK Bemaco Humenné HMM
8:1
25.10.2014
MHK Ružomberok RUZ
MHK BLESKY Detva BLE
8:5
25.10.2014
HK Sabinov SAV
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
4:1
25.10.2014
HK Slovan Gelnica GEL

7. kolo

HK Slovan Gelnica GEL
4:1
01.11.2014
HK Brezno BRE
MHK BLESKY Detva BLE
4:3 sn
01.11.2014
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
MHK Ružomberok RUZ
4:6
01.11.2014
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
HC Lučenec LUC
1:13
01.11.2014
MHK Bemaco Humenné HMM

8. kolo

HK Brezno BRE
0:7
08.11.2014
MHK Bemaco Humenné HMM
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
22:0
08.11.2014
HC Lučenec LUC
HK Sabinov SAV
6:0
08.11.2014
MHK Ružomberok RUZ
HK Slovan Gelnica GEL
6:3
08.11.2014
MHK BLESKY Detva BLE

9. kolo

MHK BLESKY Detva BLE
5:8
15.11.2014
HK Brezno BRE
MHK Ružomberok RUZ
1:2
15.11.2014
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
HC Lučenec LUC
1:10
15.11.2014
HK Sabinov SAV
MHK Bemaco Humenné HMM
7:6
15.11.2014
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK

10. kolo

HK Brezno BRE
2:9
17.11.2014
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
HK Sabinov SAV
1:4
17.11.2014
MHK Bemaco Humenné HMM
HC Lučenec LUC
2:5
17.11.2014
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
HK Slovan Gelnica GEL
3:1
17.11.2014
MHK Ružomberok RUZ

11. kolo

MHK BLESKY Detva BLE
9:4
22.11.2014
MHK Ružomberok RUZ
HK Slovan Gelnica GEL
4:2
22.11.2014
HC Lučenec LUC
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
1:3
22.11.2014
MHK Bemaco Humenné HMM
HK Sabinov SAV
2:6
22.11.2014
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK

12. kolo

HK Sabinov SAV
12:3
29.11.2014
HK Brezno BRE
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
5:0
29.11.2014
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
HK Slovan Gelnica GEL
2:7
29.11.2014
MHK Bemaco Humenné HMM
HC Lučenec LUC
4:9
29.11.2014
MHK BLESKY Detva BLE

13. kolo

MHK Ružomberok RUZ
5:2
06.12.2014
HK Brezno BRE