1. Hokejova liga SR / 1st seniors league

I. časť základná / Preliminary rounds

1. kolo

HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
3:1
10.09.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK Brezno HK Brezno
3:4
10.09.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:4 sn
10.09.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
1:4
10.09.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
1:2 sn
10.09.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:5
10.09.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
5:3
10.09.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves

2. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
0:1
12.09.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
8:1
12.09.2010
HK Brezno HK Brezno
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
2:0
12.09.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
5:0
12.09.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:4
12.09.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
2:3 sn
12.09.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
1:2
12.09.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY

3. kolo

ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
5:2
14.09.2010
HK Brezno HK Brezno
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
4:0
14.09.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:4
14.09.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:4
14.09.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
1:3
14.09.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
6:2
15.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:3
14.09.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava

4. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
3:1
17.09.2010
HK Brezno HK Brezno
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:2
17.09.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
3:2 pp
17.09.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:0
17.09.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:2
17.09.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:1
17.09.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
4:1
17.09.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce

5. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
3:4 sn
21.09.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
1:2
21.09.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
7:3
21.09.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:2
21.09.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
0:1
21.09.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
4:3 pp
21.09.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Brezno HK Brezno
5:3
21.09.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava

6. kolo

HC Dukla Senica HC Dukla Senica
1:4
24.09.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
4:3 pp
24.09.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:1
24.09.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:2
24.09.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
4:1
24.09.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
3:1
24.09.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.

7. kolo

HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
6:3
28.09.2010
HK Brezno HK Brezno
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:0
28.09.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:2 sn
28.09.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
1:3
28.09.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
3:6
28.09.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
2:1
28.09.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

8. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
2:3 sn
01.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
6:3
01.10.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:4
01.10.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
4:3 sn
01.10.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
5:3
01.10.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:5 sn
01.10.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Brezno HK Brezno
5:4 sn
01.10.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

9. kolo

HK Brezno HK Brezno
3:9
03.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
4:5
03.10.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:2
03.10.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
8:3
03.10.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:3 pp
03.10.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
8:2
03.10.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
1:2
03.10.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš

10. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
3:0
05.10.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:1 sn
05.10.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:2
05.10.2010
HK Brezno HK Brezno
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
2:3
05.10.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
3:2 pp
05.10.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
2:1 pp
05.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
2:4
05.10.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

11. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
3:2
07.10.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:5 sn
08.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
1:2
07.10.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
5:2
07.10.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
4:2
07.10.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Brezno HK Brezno
0:8
07.10.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
5:2
07.10.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

12. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
8:3
12.10.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
7:0
12.10.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
5:3
12.10.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:0
12.10.2010
HK Brezno HK Brezno
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:1
12.10.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
5:2
12.10.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA

13. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
0:2
15.10.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:1
15.10.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
1:4
15.10.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:1
15.10.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
3:1
15.10.2010
HK Brezno HK Brezno
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
2:0
15.10.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
4:2
14.09.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov

14. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
6:4
19.10.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:4
19.10.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
4:2
19.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
6:5 sn
30.11.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:0
19.10.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
5:0 kont.
19.10.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
2:5
19.10.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

15. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:1
22.10.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK Brezno HK Brezno
5:4 sn
22.10.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
3:0
26.11.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
2:1
22.10.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
1:3
22.10.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
11:2
22.10.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
5:1
22.10.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.

16. kolo

HC Dukla Senica HC Dukla Senica
1:9
24.10.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
2:4
24.10.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
4:1
24.10.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
4:6
24.10.2010
HK Brezno HK Brezno
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
4:2
24.10.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
5:1
24.10.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.

17. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
4:3 sn
26.10.2010
HK Brezno HK Brezno
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
2:1
26.10.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
1:2
26.10.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
2:0
26.10.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:3 pp
26.10.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:2 sn
26.10.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA

18. kolo

ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:5 sn
29.10.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
3:2 sn
29.10.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:2
29.10.2010
HK Brezno HK Brezno
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
4:1
29.10.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
2:3 sn
29.10.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
4:2
29.10.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves

19. kolo

HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
5:0
02.11.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK Brezno HK Brezno
2:7
02.11.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
7:5
02.11.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
5:4 pp
02.11.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
2:6
02.11.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
0:4
02.11.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

20. kolo

HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
3:1
05.11.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:3
05.11.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
1:4
05.11.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
1:4
05.11.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
6:5 pp
05.11.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
3:2
05.11.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
3:2 pp
05.11.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica

21. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:6
10.12.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
6:2
09.11.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:6 sn
16.11.2010
HK Brezno HK Brezno
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:2
09.11.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
5:1
09.11.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:2
09.11.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
5:2
09.11.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš

22. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
4:2
12.11.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:0
12.11.2010
HK Brezno HK Brezno
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
0:5 kont.
12.11.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:1
12.11.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
2:3
12.11.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:0
12.11.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

23. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:4
16.11.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
0:3
16.11.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK Brezno HK Brezno
3:5
09.11.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:2
16.11.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
7:2
16.11.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
2:0
16.11.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

24. kolo

HK Brezno HK Brezno
0:2
19.11.2010
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:1
19.11.2010
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
3:2 sn
19.11.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
7:3
19.11.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
7:2
19.11.2010
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
7:6
19.11.2010
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

25. kolo

ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:1
23.11.2010
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
3:0
23.11.2010
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:1
23.11.2010
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK Brezno HK Brezno
2:4
23.11.2010
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
4:1
23.11.2010
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HC PREŠOV 07 s.r.o. HC PREŠOV 07 s.r.o.
3:7
23.11.2010
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš

26. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
6:1
26.11.2010
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
2:3 sn
26.11.2010
HK Brezno HK Brezno
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
1:3
22.10.2010
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
1:2
26.11.2010
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC 07 DETVA HC 07 DETVA