1. HOKEJOVÁ LIGA SR / 1st Senior League

I. časť - Základná / I. part Preliminary rounds

1. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
3:1
05.09.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:2
05.09.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
2:5
05.09.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
6:1
05.09.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:5
05.09.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
5:2
05.09.2008
Nové Zámky Nové Zámky
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
5:2
05.09.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
3:2
08.02.2009
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica

2. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:2
09.09.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
2:4
09.09.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
Nové Zámky Nové Zámky
2:4
09.09.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
6:5 sn
09.09.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
3:6
09.09.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:0
09.09.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
7:1
09.09.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
3:4 pp
09.09.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

3. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
2:1
12.09.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:2
12.09.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
4:3 sn
12.09.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:3 pp
12.09.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
1:2 sn
12.09.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
6:3
12.09.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
5:2
12.09.2008
Nové Zámky Nové Zámky
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
7:4
03.02.2009
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava

4. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:4
16.09.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
4:3 sn
16.09.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
6:1
16.09.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
1:2 sn
16.09.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
3:2 sn
16.09.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:1
16.09.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
6:2
16.09.2008
Nové Zámky Nové Zámky
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
3:2
16.09.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza

5. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
5:3
19.09.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
Nové Zámky Nové Zámky
2:5
19.09.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
8:6
19.09.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
4:5 sn
19.09.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
5:1
19.09.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
4:2
19.09.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
3:6
19.09.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:1
19.09.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce

6. kolo

Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
6:4
23.09.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
5:2
23.09.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
5:4
23.09.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:4
23.09.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
7:2
23.09.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
4:2
23.09.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
Nové Zámky Nové Zámky
3:4
23.09.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
8:5
23.09.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica

7. kolo

HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
0:1
26.09.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
1:2
26.09.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
1:5
26.09.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
4:3 sn
26.09.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
6:0
26.09.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
6:4
26.09.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
4:0
26.09.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
3:4 sn
26.09.2008
Nové Zámky Nové Zámky

8. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:0
30.09.2008
Nové Zámky Nové Zámky
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
6:5
30.09.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
5:6 pp
29.09.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:1
30.09.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:3 sn
30.09.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
6:1
30.09.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:7
30.09.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
2:3
30.09.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves

9. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:5
03.10.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
5:1
03.10.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:1
03.10.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
4:6
03.10.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
3:5
03.10.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
1:3
03.10.2008
Nové Zámky Nové Zámky
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:5
03.10.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:1
03.10.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.

10. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:0
07.10.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
2:3
07.10.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
0:5 kont.
07.10.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:2
07.10.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
4:2
07.10.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
7:6 sn
07.10.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
5:2
07.10.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
Nové Zámky Nové Zámky
1:3
07.10.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava

11. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:6
10.10.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
2:1
10.10.2008
Nové Zámky Nové Zámky
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
6:1
10.10.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
4:2
10.10.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
6:0
10.10.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:1
10.10.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
3:2 sn
10.10.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
8:0
10.10.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov

12. kolo

HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
2:1
14.10.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
5:1
14.10.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
5:1
14.10.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
3:2 pp
14.10.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:0
14.10.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
1:3
14.10.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
5:0
14.10.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
Nové Zámky Nové Zámky
3:4 sn
14.10.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza

13. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:6
17.10.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
3:4 sn
17.10.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:4 sn
17.10.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
5:1
17.10.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
4:2
17.10.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
3:2 pp
17.10.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Nové Zámky Nové Zámky
2:4
17.10.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
4:3 sn
17.10.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.

14. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:3
21.10.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:3
21.10.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:0
21.10.2008
Nové Zámky Nové Zámky
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
6:2
21.10.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
4:2
21.10.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
2:3 sn
21.10.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
3:0
21.10.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
7:4
21.10.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.

15. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
2:7
24.10.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:6
24.10.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
3:2
24.10.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:1
24.10.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
Nové Zámky Nové Zámky
5:4 sn
24.10.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
4:3 pp
24.10.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
3:4 sn
24.10.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:2 sn
24.10.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

16. kolo

HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
4:3 sn
28.10.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
5:4
28.10.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
4:3
28.10.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
4:2
28.10.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
1:5
28.10.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Nové Zámky Nové Zámky
3:6
28.10.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
4:3 pp
12.12.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
3:6
28.10.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

17. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:2
31.10.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
1:3
31.10.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
0:2
31.10.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:2
31.10.2008
Nové Zámky Nové Zámky
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
3:4 sn
31.10.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
5:2
31.10.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
1:7
31.10.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
2:3
31.10.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

18. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
4:2
04.11.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
3:5
04.11.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
3:2
04.11.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
5:0
04.11.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:3 sn
04.11.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:1
04.11.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
3:5
04.11.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
2:3
04.11.2008
Nové Zámky Nové Zámky

19. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
0:2
07.11.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC 07 DETVA HC 07 DETVA
1:3
07.11.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
2:4
07.11.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
5:2
07.11.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
Nové Zámky Nové Zámky
0:5 kont.
07.11.2008
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
3:0
07.11.2008
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
4:3
07.11.2008
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:0
07.11.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica

20. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:2
11.11.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
3:2
11.11.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:3
11.11.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
4:7
11.11.2008
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
9:2
11.11.2008
Nové Zámky Nové Zámky
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
5:4 sn
11.11.2008
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
5:3
11.11.2008
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:2
11.11.2008
HC 07 DETVA HC 07 DETVA

21. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
0:7
14.11.2008
HK  S.N.Ves HK S.N.Ves
HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
4:7
14.11.2008
Hokejový klub Trebišov Hokejový klub Trebišov
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:3 sn
14.11.2008
HKm Detva spol.s r.o. HKm Detva spol.s r.o.
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov
1:3
14.11.2008
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK "Gladiators" Trnava HK "Gladiators" Trnava
6:0
14.11.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Nové Zámky Nové Zámky
5:6
14.11.2008
HK 99 Ružinov Bratislava a.s. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.
MšHK Prievidza MšHK Prievidza
2:3 sn
14.11.2008
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK 95 Považská Bystrica HK 95 Považská Bystrica
5:3
14.11.2008
HC Dukla Senica HC Dukla Senica

22. kolo

HC 07 DETVA HC 07 DETVA
8:2
18.11.2008
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY