Liga starších žiakov A

Región ZÁPAD, starší žiaci A

1. kolo

HK 91 Senica SEN
2:9
23.09.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
3:6
23.09.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HKM Gladiators Trnava TTM
3:3
23.09.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HC Lamač LAM
16:2
23.09.2023
MHKM Skalica SKM
HK Levice LEV
1:11
23.09.2023
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Iskra Partizánske PAR
2:7
23.09.2023
MMHK Nitra MMN
HC Topoľčany TOP
6:2
23.09.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM

2. kolo

HK 91 Senica SEN
4:2
30.09.2023
HC Topoľčany TOP
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
5:7
30.09.2023
HK Iskra Partizánske PAR
MMHK Nitra MMN
25:0
30.09.2023
HK Levice LEV
HK DUKLA Trenčín TRO
7:4
30.09.2023
HC Lamač LAM
MHKM Skalica SKM
2:5
30.09.2023
HKM Gladiators Trnava TTM
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
0:4
30.09.2023
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HOBA Bratislava HOB
2:9
30.09.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

3. kolo

HOBA Bratislava HOB
5:5
07.10.2023
HK 91 Senica SEN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
5:1
07.10.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
7:7
07.10.2023
MHKM Skalica SKM
HKM Gladiators Trnava TTM
2:7
07.10.2023
HK DUKLA Trenčín TRO
HC Lamač LAM
1:3
07.10.2023
MMHK Nitra MMN
HK Levice LEV
10:5
07.10.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HK Iskra Partizánske PAR
9:2
07.10.2023
HC Topoľčany TOP

4. kolo

HK 91 Senica SEN
9:8
14.10.2023
HK Iskra Partizánske PAR
HC Topoľčany TOP
5:5
14.10.2023
HK Levice LEV
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
3:5
14.10.2023
HC Lamač LAM
HKM Gladiators Trnava TTM
2:9
14.10.2023
MMHK Nitra MMN
HK DUKLA Trenčín TRO
5:1
14.10.2023
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
3:10
14.10.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
3:1
14.10.2023
HOBA Bratislava HOB

5. kolo

HK 91 Senica SEN
0:8
21.10.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOBA Bratislava HOB
9:2
21.10.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
8:1
21.10.2023
MHKM Skalica SKM
MMHK Nitra MMN
19:0
21.10.2023
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HKM Gladiators Trnava TTM
6:11
21.10.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HC Lamač LAM
6:0
21.10.2023
HC Topoľčany TOP
HK Levice LEV
2:5
21.10.2023
HK Iskra Partizánske PAR

6. kolo

HK 91 Senica SEN
9:1
15.09.2023
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
2:9
15.09.2023
HC Lamač LAM
HC Topoľčany TOP
2:4
15.09.2023
HKM Gladiators Trnava TTM
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
9:2
15.09.2023
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK DUKLA Trenčín TRO
7:1
15.09.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHKM Skalica SKM
1:4
15.09.2023
HOBA Bratislava HOB
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
3:16
15.09.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

7. kolo

HK 91 Senica SEN
5:2
16.09.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
7:3
16.09.2023
MHKM Skalica SKM
HOBA Bratislava HOB
0:4
16.09.2023
HK DUKLA Trenčín TRO
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
3:3
16.09.2023
MMHK Nitra MMN
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
6:2
16.09.2023
HC Topoľčany TOP
HK Iskra Partizánske PAR
4:3
16.09.2023
HKM Gladiators Trnava TTM
HC Lamač LAM
9:1
16.09.2023
HK Levice LEV

8. kolo

HK 91 Senica SEN
0:10
02.12.2023
HC Lamač LAM
HK Levice LEV
2:11
02.12.2023
HKM Gladiators Trnava TTM
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
4:2 nedoh.
02.12.2023
HK Iskra Partizánske PAR
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
1:13
02.12.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MMHK Nitra MMN
6:0
02.12.2023
HOBA Bratislava HOB
HK DUKLA Trenčín TRO
12:6
02.12.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
MHKM Skalica SKM
5:1
02.12.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN

9. kolo

HK 91 Senica SEN
6:4
09.09.2023
MHKM Skalica SKM
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
2:8
09.09.2023
HK DUKLA Trenčín TRO
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
2:10
09.09.2023
MMHK Nitra MMN
HOBA Bratislava HOB
4:6
09.09.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
10:3
09.09.2023
HC Topoľčany TOP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
9:5
09.09.2023
HK Levice LEV
HC Lamač LAM
3:0
09.09.2023
HKM Gladiators Trnava TTM

10. kolo

HK 91 Senica SEN
2:1
28.10.2023
HKM Gladiators Trnava TTM
HC Lamač LAM
8:4
28.10.2023
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Iskra Partizánske PAR
3:2
28.10.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HC Topoľčany TOP
2:5
28.10.2023
HOBA Bratislava HOB
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
5:6
28.10.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
MMHK Nitra MMN
23:2
28.10.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK DUKLA Trenčín TRO
7:1
28.10.2023
MHKM Skalica SKM

11. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
13:2
04.11.2023
HK 91 Senica SEN
MHKM Skalica SKM
3:11
04.11.2023
MMHK Nitra MMN
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
4:8
04.11.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
11:4
04.11.2023
HC Topoľčany TOP
HOBA Bratislava HOB
13:2
04.11.2023
HK Iskra Partizánske PAR
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
8:1
01.11.2023
HK Levice LEV
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
3:1 nedoh.
04.11.2023
HKM Gladiators Trnava TTM

12. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
4:5
11.11.2023
HK 91 Senica SEN
HC Lamač LAM
4:6
11.11.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK Levice LEV
3:9
11.11.2023
HOBA Bratislava HOB
HK Iskra Partizánske PAR
4:8
11.11.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HC Topoľčany TOP
5:5
11.11.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
11:2
11.11.2023
MHKM Skalica SKM
MMHK Nitra MMN
4:0
11.11.2023
HK DUKLA Trenčín TRO

13. kolo

HK 91 Senica SEN
1:6
17.11.2023
MMHK Nitra MMN
HK DUKLA Trenčín TRO
5:4
17.11.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HC Topoľčany TOP
1:8
17.11.2023
MHKM Skalica SKM
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
3:5
17.11.2023
HK Iskra Partizánske PAR
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
14:2
17.11.2023
HK Levice LEV
HOBA Bratislava HOB
4:7
17.11.2023
HC Lamač LAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
13:2
17.11.2023
HKM Gladiators Trnava TTM

14. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
1:5
18.11.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HKM Gladiators Trnava TTM
2:7
05.11.2023
HOBA Bratislava HOB
HC Lamač LAM
2:7
18.11.2023
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK Levice LEV
4:5
18.11.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK Iskra Partizánske PAR
6:4
18.11.2023
MHKM Skalica SKM
HK DUKLA Trenčín TRO
13:0
18.11.2023
HC Topoľčany TOP
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
4:4
18.11.2023
MMHK Nitra MMN

15. kolo

HK 91 Senica SEN
6:1
25.11.2023
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
MMHK Nitra MMN
11:0
25.11.2023
HC Topoľčany TOP
HK Iskra Partizánske PAR
3:5
25.11.2023
HK DUKLA Trenčín TRO
MHKM Skalica SKM
13:2
25.11.2023
HK Levice LEV
HC Lamač LAM
8:0
25.11.2023
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
16:0
22.10.2023
HKM Gladiators Trnava TTM
HOBA Bratislava HOB
4:1
25.11.2023
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, starší žiaci A

1. kolo

HC Lamač LAM
4:5
09.12.2023
HK Iskra Partizánske PAR
HK 91 Senica SEN
3:14
09.12.2023
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
1:7
09.12.2023
HOBA Bratislava HOB
HK DUKLA Trenčín TRO
5:3
09.12.2023
MMHK Nitra MMN

2. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
1:11
16.12.2023
HK DUKLA Trenčín TRO
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
0:6
16.12.2023
MMHK Nitra MMN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
0:5 kont.
06.01.2024
HOBA Bratislava HOB
HC Lamač LAM
3:5
16.12.2023
HK 91 Senica SEN

3. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
6:10
13.01.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
1:1
13.01.2024
HK DUKLA Trenčín TRO
MMHK Nitra MMN
10:4
13.01.2024
HC Lamač LAM
HK 91 Senica SEN
1:12
13.01.2024
HOBA Bratislava HOB

4. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
1:8
20.01.2024
MMHK Nitra MMN
HOBA Bratislava HOB
1:4
20.01.2024
HK DUKLA Trenčín TRO
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:1
20.01.2024
HK 91 Senica SEN
HC Lamač LAM
6:2
20.01.2024
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

5. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
3:7
27.01.2024
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
4:6
27.01.2024
HC Lamač LAM
HK 91 Senica SEN
1:11
27.01.2024
HK DUKLA Trenčín TRO
HOBA Bratislava HOB
1:7
27.01.2024
MMHK Nitra MMN

6. kolo

HK 91 Senica SEN
4:6
03.02.2024
HK Iskra Partizánske PAR
HC Lamač LAM
2:1
03.02.2024
HOBA Bratislava HOB
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
2:11
03.02.2024
MMHK Nitra MMN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
6:3
03.02.2024
HK DUKLA Trenčín TRO

7. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
7:1
10.02.2024
HK Iskra Partizánske PAR
MMHK Nitra MMN
8:1
10.02.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOBA Bratislava HOB
3:2
10.02.2024
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK 91 Senica SEN
2:4
25.02.2024
HC Lamač LAM

8. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
3:8
17.02.2024
HK Iskra Partizánske PAR
HK DUKLA Trenčín TRO
5:2
17.02.2024
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HC Lamač LAM
2:3
17.02.2024
MMHK Nitra MMN
HOBA Bratislava HOB
9:3
17.02.2024
HK 91 Senica SEN

9. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
4:7
24.02.2024
HOBA Bratislava HOB
HK 91 Senica SEN
0:6
24.02.2024
MMHK Nitra MMN
HK DUKLA Trenčín TRO
6:2
24.02.2024
HC Lamač LAM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
3:5
24.02.2024
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

10. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
6:4
02.03.2024
HK 91 Senica SEN
HOBA Bratislava HOB
3:3
02.03.2024
HC Lamač LAM
MMHK Nitra MMN
7:0
29.02.2024
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK DUKLA Trenčín TRO
4:3
02.03.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

11. kolo

HOBA Bratislava HOB
5:1
09.03.2024
HK Iskra Partizánske PAR
MMHK Nitra MMN
12:1
09.03.2024
HK 91 Senica SEN
HC Lamač LAM
1:8
18.02.2024
HK DUKLA Trenčín TRO
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
9:4
09.03.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

12. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
7:3
16.03.2024
HK Iskra Partizánske PAR
HC Lamač LAM
6:4
16.03.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK DUKLA Trenčín TRO
11:2
16.03.2024
HK 91 Senica SEN
MMHK Nitra MMN
11:3
16.03.2024
HOBA Bratislava HOB

13. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
: nehr.
23.03.2024
HC Lamač LAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
4:2
23.03.2024
HK 91 Senica SEN
HOBA Bratislava HOB
5:6
24.03.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
MMHK Nitra MMN
5:3
23.03.2024
HK DUKLA Trenčín TRO

14. kolo

MMHK Nitra MMN
:
30.03.2024
HK Iskra Partizánske PAR
HK DUKLA Trenčín TRO
5:5
28.03.2024
HOBA Bratislava HOB
HK 91 Senica SEN
6:9
28.03.2024
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS