1. liga juniorov

Program a výsledky

Streda, 21. Február 2024

MŠK Púchov PUM
2:5
HC 07 Detva DTA

Štvrtok, 22. Február 2024

HC Topoľčany TOP
0:4
HC SLOVAN Bratislava SBA
MŠK Púchov PUM
4:8
HC 07 Detva DTA

Piatok, 23. Február 2024

HK Spišská Nová Ves SNV
7:3
HC Prešov PRO

Sobota, 24. Február 2024

HK Iskra Partizánske PAR
14:45
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HOBA Bratislava HOB
14:00
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Spartak Dubnica s.r.o. DCA
15:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Levice LEV
14:30
HC Petržalka 2010 HCP
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
17:00
HK Brezno BRE
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
15:15
BARANI Banská Bystrica BBO
HK Spišská Nová Ves SNV
18:00
HC Prešov PRO
MHK Dolný Kubín DKU
14:00
HK STEEL TEAM Trebišov HKT

Nedeľa, 25. Február 2024

HC Topoľčany TOP
11:00
HC SLOVAN Bratislava SBA
HK Iskra Partizánske PAR
10:00
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HOBA Bratislava HOB
10:30
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Spartak Dubnica s.r.o. DCA
10:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Levice LEV
10:00
HC Petržalka 2010 HCP
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
13:30
HK Brezno BRE
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
11:30
BARANI Banská Bystrica BBO
MHK Dolný Kubín DKU
10:30
HK STEEL TEAM Trebišov HKT

Utorok, 27. Február 2024

HK Levice LEV
16:00
HC SLOVAN Bratislava SBA

Sobota, 2. Marec 2024

HC Petržalka 2010 HCP
12:45
HK Spartak Dubnica s.r.o. DCA
HK DUKLA Trenčín TRO
14:30
HOBA Bratislava HOB
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
15:15
HK Iskra Partizánske PAR
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
14:00
HC Topoľčany TOP
MŠK Púchov PUM
14:00
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
HC 07 Detva DTA
14:00
MHK Dolný Kubín DKU
HK STEEL TEAM Trebišov HKT
14:00
MHA Martin MHA
HC Prešov PRO
15:00
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
BARANI Banská Bystrica BBO
17:00
HK Brezno BRE

Nedeľa, 3. Marec 2024

HK Levice LEV
10:00
HC SLOVAN Bratislava SBA
HC Petržalka 2010 HCP
11:30
HK Spartak Dubnica s.r.o. DCA
HK DUKLA Trenčín TRO
11:30
HOBA Bratislava HOB
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:15
HK Iskra Partizánske PAR
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
10:15
HC Topoľčany TOP
MŠK Púchov PUM
10:00
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
HC 07 Detva DTA
10:00
MHK Dolný Kubín DKU
HK STEEL TEAM Trebišov HKT
10:30
MHA Martin MHA
HC Prešov PRO
10:40
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
BARANI Banská Bystrica BBO
14:30
HK Brezno BRE