Liga mladších žiakov 6.ročník

Program a výsledky

Sobota, 25. September 2021

BARANI Banská Bystrica BBO
13:15
HK Brezno BRE
HK Brezno BRE
14:30
HC 07 Detva DTA
HC 07 Detva DTA
15:45
HC Lučenec LUC
BARANI Banská Bystrica BBO
17:00
HC Lučenec LUC
HK Spartak Dubnica DUS
8:00
MŠK Púchov PUM
MŠK Púchov PUM
9:15
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
10:30
MHA Martin Jazdci MHAJ
HK Spartak Dubnica DUS
11:45
MHA Martin Jazdci MHAJ
MsHKM Žilina ZIM
8:00
MHA Martin Rytieri MHAR
MHA Martin Rytieri MHAR
9:15
HT MHK 32 Lipt.Mikuláš White MHTW
HT MHK 32 Lipt.Mikuláš White MHTW
10:30
HK ALTIS Orava ALO
MsHKM Žilina ZIM
11:45
HK ALTIS Orava ALO
HT MHK 32 Lipt.Mikuláš Blue MHTB
8:00
MHK Dolný Kubín DKU
MHK Dolný Kubín DKU
9:15
HKM Zvolen - mládež ZVM
MŠHK - mládež Prievidza PRM
10:30
HKM Zvolen - mládež ZVM
HT MHK 32 Lipt.Mikuláš Blue MHTB
11:45
MŠHK - mládež Prievidza PRM
HK Mládež Michalovce MIM
12:30
HK ŠKP Poprad POP
MŠKM  Trebišov TRM
9:00
HK Sršne Košice HSK
Prešov Penguins PRO
11:40
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
HK Spišská Nová Ves SNV
10:00
HKM Kežmarok MKK
Ha Slávia Prešov PRS
10:00
HK HUMENSKÉ LEVY HUL
HC Košice KOO
9:00
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HK 91 Senica SEN
9:00
Speeders Bratislava SPB
MHKM Skalica, n.o. SKM
9:45
HC Slovakia Talents STB
voľno V
9:00
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
9:00
HOBA Bratislava HOB
HK DUKLA Trenčín TRO
9:30
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Iskra Partizánske PAR
9:45
HK HAVRANI Piešťany  HKH
MMHK Nitra MMN
10:30
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
HK Levice LEV
8:30
HC Zlaté Moravce ZMO
HC Topoľčany TOP
9:30
HK Gladiators Trnava TRN

Sobota, 2. Október 2021

Ha Slávia Prešov PRS
15:00
Hokejový klub Spiš Indians ILE
HKM Kežmarok MKK
9:00
HK HUMENSKÉ LEVY HUL
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
9:00
HK Spišská Nová Ves SNV
HK Sršne Košice HSK
9:00
Prešov Penguins PRO
HK ŠKP Poprad POP
11:30
MŠKM  Trebišov TRM
HC Košice KOO
9:00
HK Mládež Michalovce MIM
Speeders Bratislava SPB
11:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOBA Bratislava HOB
9:00
voľno V
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
9:00
MHKM Skalica, n.o. SKM
HC Slovakia Talents STB
13:35
HK 91 Senica SEN
HC Topoľčany TOP
9:30
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Gladiators Trnava TRN
9:00
HK Levice LEV
HC Zlaté Moravce ZMO
9:30
MMHK Nitra MMN
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
9:15
HK Iskra Partizánske PAR
HK HAVRANI Piešťany  HKH
10:15
HK DUKLA Trenčín TRO