Liga mladších žiakov 6.ročník

Program a výsledky

Sobota, 3. Október 2020

HK Iskra Partizánske PAR
9:45
HOBA Bratislava HOB
HK DUKLA Trenčín TRO
9:00
MMHK Nitra MMN
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
10:45
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Gladiators Trnava TRN
8:30
HKL Bratislava HBR
MHKM Skalica, n.o. SKM
10:15
HC Topoľčany TOP
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
9:00
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK AUTO-RÁCZ LEVICE LEV
9:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Sabinov SAV
9:00
HK Slovan Gelnica GEL
Mládež HC 46 Bardejov MBV
9:00
Ha Slávia Prešov PRS
HKM Kežmarok MKK
9:00
HK HUMENSKÉ LEVY HUL
HK Spišská Nová Ves SNV
9:00
MŠKM  Trebišov TRM
Prešov Penguins PRO
9:30
HC Bulls Vranov VRT
HK Mládež Michalovce MIM
9:00
MHK Kežmarok KEZ
HC Košice KOO
14:15
HK ŠKP Poprad POP

Sobota, 10. Október 2020

HKM Rimavská Sobota RSO
11:30
HC 07 DETVA DTV
HC 07 DETVA DTV
12:45
HKM Zvolen - mládež ZVM
HKM Rimavská Sobota RSO
14:00
HKM Zvolen - mládež ZVM
HK ALTIS Orava ALO
9:00
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
10:15
MsHKM Žilina ZIM
MsHKM Žilina ZIM
11:30
BARANI Banská Bystrica červení BBR
HK ALTIS Orava ALO
12:45
BARANI Banská Bystrica červení BBR
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
9:00
MHA Martin MHA
MHA Martin MHA
10:15
MŠK Púchov PUM
MŠK Púchov PUM
11:30
BARANI Banská Bystrica bieli BBW
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
12:45
BARANI Banská Bystrica bieli BBW
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
9:00
HK Spartak Dubnica DUS
HK Spartak Dubnica DUS
10:15
MHK Ružomberok RUZ
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
11:30
MHK Ružomberok RUZ
HOBA Bratislava HOB
8:30
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
9:00
MHKM Skalica, n.o. SKM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
13:00
HK Gladiators Trnava TRN
HKL Bratislava HBR
14:15
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK HAVRANI Piešťany  HKH
9:00
HK DUKLA Trenčín TRO
MMHK Nitra MMN
10:30
HK AUTO-RÁCZ LEVICE LEV
HC Topoľčany TOP
9:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK Slovan Gelnica GEL
9:00
HC Košice KOO
HK ŠKP Poprad POP
11:20
HK Mládež Michalovce MIM
MHK Kežmarok KEZ
9:00
Prešov Penguins PRO
HC Bulls Vranov VRT
9:30
HK Spišská Nová Ves SNV
HK HUMENSKÉ LEVY HUL
10:00
MŠKM  Trebišov TRM
HKM Kežmarok MKK
9:00
Mládež HC 46 Bardejov MBV
Ha Slávia Prešov PRS
9:00
HK Sabinov SAV