Liga mladších žiakov 5.ročník

Program a výsledky

Piatok, 31. Január 2020

HK Brezno HK Brezno
12:30
MHK Ružomberok MHK Ružomberok

Sobota, 1. Február 2020

HC Košice HC Košice
11:15
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
11:30
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
10:45
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Sabinov HK Sabinov
9:30
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
9:00
HK Levice HK Levice
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
MMHK Nitra MMHK Nitra
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
12:30
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
Speeders Bratislava Speeders Bratislava
11:15
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
11:15
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
9:00
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
15:15
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Brezno HK Brezno
11:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
11:30
HC Lučenec HC Lučenec
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
11:30
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
12:30
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
11:30
MŠK Púchov MŠK Púchov

Pondelok, 3. Február 2020

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
9:00
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Levice HK Levice
11:15
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

Sobota, 8. Február 2020

Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
11:30
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
HK Sabinov HK Sabinov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
13:20
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Levice HK Levice
11:45
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
12:30
Speeders Bratislava Speeders Bratislava
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:45
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
12:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HC Lučenec HC Lučenec
11:30
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK Brezno HK Brezno
14:00
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
11:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHA Martin MHA Martin
10:00
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
11:30
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
11:30
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež

Nedeľa, 9. Február 2020

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:30
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY