Liga mladších žiakov 5.ročník

Program a výsledky

Sobota, 18. Január 2020

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
6:5
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
2:6
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
13:4
60 min.
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
1:6
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
HK Sabinov HK Sabinov
5:1
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
MMHK Nitra MMHK Nitra
7:4
HK Levice HK Levice
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
7:9
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
1:8
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
Speeders Bratislava Speeders Bratislava
3:14
60 min.
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
2:2
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
10:6
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
1:7
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:4
MHA Martin MHA Martin
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
4:8
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
6:2
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
9:4
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
6:2
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC Lučenec HC Lučenec
1:9
HK Brezno HK Brezno

Nedeľa, 19. Január 2020

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
HC Košice HC Košice
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
7:10
60 min.
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
11:30
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MHA Martin MHA Martin
12:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

Utorok, 21. Január 2020

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
16:30
HC Lučenec HC Lučenec

Streda, 22. Január 2020

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

Štvrtok, 23. Január 2020

MHA Martin MHA Martin
16:15
MsHKM Žilina MsHKM Žilina

Sobota, 25. Január 2020

Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
11:30
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK Levice HK Levice
11:45
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:45
Speeders Bratislava Speeders Bratislava
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
12:00
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
11:15
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:15
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
11:30
HK Brezno HK Brezno
MŠK Púchov MŠK Púchov
11:30
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
11:30
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza