Liga mladších žiakov 6.ročník

Program a výsledky

Sobota, 14. September 2019

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
10:45
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
12:30
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
HK Bratislava HK Bratislava
15:45
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
11:15
HK 91 Senica HK 91 Senica
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
HK Nové Mesto nad Váhom HK Nové Mesto nad Váhom
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
11:15
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK Levice HK Levice
12:15
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
11:30
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
11:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHA MARTIN MHA MARTIN
11:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
9:00
HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
11:30
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE HC ‘05 Banská Bystrica WHITE
HK Brezno HK Brezno
11:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HC 07 ORIN DETVA HC 07 ORIN DETVA
11:30
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD
11:30
voľno voľno
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:00
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
MŠKM  TREBIŠOV MŠKM TREBIŠOV
9:00
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
Prešov Penguins Prešov Penguins
9:00
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
HK HUMENSKÉ LEVY HK HUMENSKÉ LEVY
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
9:00
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

Sobota, 21. September 2019

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
13:30
HK Bratislava HK Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
11:15
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
17:15
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
10:00
HK Levice HK Levice
HK Nové Mesto nad Váhom HK Nové Mesto nad Váhom
11:15
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
11:15
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
11:30
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
11:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
11:30
MHA MARTIN MHA MARTIN
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
11:30
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE HC ‘05 Banská Bystrica WHITE
11:30
HC 07 ORIN DETVA HC 07 ORIN DETVA
HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED
0:00
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
11:30
HK Brezno HK Brezno
voľno voľno
9:00
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK HUMENSKÉ LEVY HK HUMENSKÉ LEVY
9:00
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
9:00
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:00
MŠKM  TREBIŠOV MŠKM TREBIŠOV
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD
11:30
HC KOŠICE HC KOŠICE

Nedeľa, 22. September 2019

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
9:00
MHA MARTIN MHA MARTIN
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
11:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HC ‘05 Banská Bystrica RED HC ‘05 Banská Bystrica RED
9:00
HC 07 ORIN DETVA HC 07 ORIN DETVA
HK Brezno HK Brezno
11:30
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
11:30
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE HC ‘05 Banská Bystrica WHITE
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
11:30
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.