Liga mladších žiakov 6.ročník

Program a výsledky

Štvrtok, 27. Február 2020

HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
12:30
MHK Ružomberok RUZ
HK ALTIS Orava ALO
11:30
MHA Martin MHA
MsHKM Žilina ZIM
9:00
HK Brezno BRE
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE BBO
9:00
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT

Sobota, 29. Február 2020

HK Mládež Michalovce MIM
11:15
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
HK Spišská Nová Ves SNV
10:00
HK Humenské Levy HUL
HC KOŠICE KOO
9:00
HK ŠKP Poprad POP
HK Slovan Gelnica GEL
9:00
MŠKM  Trebišov TRM
Hokejový klub Spiš Indians ILE
9:00
Mládež HC 46 Bardejov MBV
HOBA Bratislava HOB
8:30
HC Topoľčany TOP
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
9:00
HK DUKLA Trenčín n.o. TRO
MMHK Nitra MMN
10:30
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK 91 Senica SEN
9:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK Bratislava HBR
15:45
EC Vienna Tigers ECVT
HK Gladiators Trnava TRN
9:00
HK Levice LEV
HC Zlaté Moravce ZMO
11:15
HC Petržalka 2010 Bratislava HCP
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
9:00
MŠK Púchov PUM
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
9:00
MHK Dolný Kubín DKU
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
9:00
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE BBO
MsHKM Žilina ZIM
9:00
MHA Martin MHA
HKM Zvolen - mládež ZVM
9:00
HK Brezno BRE
HK ALTIS Orava ALO
9:00
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT

Nedeľa, 1. Marec 2020

HC ‘05 Banská Bystrica RED BBOR
10:30
MHK Dubnica nad Váhom DUM

Pondelok, 2. Marec 2020

HK ‘95 Považská Bystrica PBY
16:00
MsHKM Žilina ZIM
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
14:30
HC KOŠICE KOO
MŠKM  Trebišov TRM
9:00
Prešov Penguins PRO

Streda, 4. Marec 2020

HC KOŠICE KOO
9:00
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB

Piatok, 6. Marec 2020

Hokejový klub Spiš Indians ILE
15:15
MŠKM  Trebišov TRM

Sobota, 7. Marec 2020

HK ŠKP Poprad POP
11:30
HK Humenské Levy HUL
HK Spišská Nová Ves SNV
10:00
HK Mládež Michalovce MIM
HK Slovan Gelnica GEL
9:00
HC Bulls Vranov VRT
HC Topoľčany TOP
9:00
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MMHK Nitra MMN
10:30
HK DUKLA Trenčín n.o. TRO
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
9:00
HOBA Bratislava HOB
HK 91 Senica SEN
11:15
EC Vienna Tigers ECVT
MHKM Skalica, n.o. SKM
10:15
HK Bratislava HBR
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
9:30
HK Levice LEV
HK Gladiators Trnava TRN
9:00
HC Zlaté Moravce ZMO
MHK Ružomberok RUZ
11:30
MHK Dubnica nad Váhom DUM
MŠK Púchov PUM
11:30
HKM Rimavská Sobota RSO
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
9:00
HC ‘05 Banská Bystrica RED BBOR
MHK Dolný Kubín DKU
11:30
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
HC ‘05 Banská Bystrica WHITE BBO
9:00
MsHKM Žilina ZIM
HK ALTIS Orava ALO
11:30
HKM Zvolen - mládež ZVM
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
9:00
HK ‘95 Považská Bystrica PBY