Liga kadetov

Program a výsledky

Streda, 21. Február 2018

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
1:4
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

Piatok, 23. Február 2018

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
:
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

Sobota, 24. Február 2018

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MŠK Púchov MŠK Púchov
14:00
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
14:00
MMHK Nitra MMHK Nitra

Nedeľa, 25. Február 2018

Voľno Voľno
11:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MHKM Skalica MHKM Skalica
10:15
HK Levice HK Levice
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
12:15
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
13:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
13:30
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
13:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
13:30
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:30
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MŠK Púchov MŠK Púchov
13:00
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
12:30
MMHK Nitra MMHK Nitra

Sobota, 3. Marec 2018

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
15:45
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC Košice HC Košice
14:00
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
16:45
MHA Martin MHA Martin
MMHK Nitra MMHK Nitra
14:00
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
17:00
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
14:00
MŠK Púchov MŠK Púchov

Nedeľa, 4. Marec 2018

HC Topoľčany HC Topoľčany
13:30
Voľno Voľno
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
13:00
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Levice HK Levice
11:00
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
10:00
MHKM Skalica MHKM Skalica
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
9:30
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
9:30
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:45
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC Košice HC Košice
13:30
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
16:15
MHA Martin MHA Martin
MMHK Nitra MMHK Nitra
13:30
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
12:30
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
13:30
MŠK Púchov MŠK Púchov