Tipsport liga

1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
3. kolo, Číslo zápasu 403 Ice rink MAC Budapest, HUN 462 divákov

Nové Zámky zdolali hráčov tímu MAC Újbuda na ich ľade

Budapešť 28. februára (TASR) - Hokejisti Nových Zámkov zdolali hráčov tímu MAC Újbuda na ich ľade 3:1 v piatkovom zápase 3. kola nadstavby Tipsport ligy v skupine o 7.-12. miesto.

MAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Góly: 16. Sofron (Strech, Fejes) - 15. Holovič, 35. Holovič (Ondrušek, Števuliak), 46. Andrisik. Rozhodovali: D. Konc, Kalina - Smrek, Jedlička, vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, divákov.

MAC Újbuda: Bálisz - Macaulay, Busenius, Fejes, Carlisle, Bugár, Garát, Blake Orbán, Loczi - Sofron, Strech, Kreisz - Bodó, Majoross, Klempa - Terbócs, Pitt, Brance Orbán - Szigeti, Nagy, Schlekmann

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas - Hatala, Magovac, Drtina, Fereta, Labrecque, Hain, Pavúk - Obdržálek, Bajtek, Rogoň - Števuliak, Šille, Andrisík - Mikula, Fábry, Jurík - Holovič, Ondrušek

Novozámčania sa dostali do vedenia v 15. min, kedy využil chybu domácich obrancov Marcel Holovič. Domáci sa nezlomili a už o 39 sekúnd vyrovnal István Sofron.

Lenže Holovič sa presadil opäť, v 35. minúte strelil útočník zo štvrtej formácie po dorážke svoj šiesty gól v sezóne. Na tento zásah už hráči z Budapešti nedokázali nájsť odpoveď a v 46. minúte ešte inkasovali po individálnej akcii Martina Andrisíka. Novozámčania tak ukončili trojzápasovú sériu bez bodu.

Fotogaleria