2:3 pp
(2:0, 0:1, 0:1, 0:1)
Stav série: 0:1 1. kolo, Číslo zápasu 369 (PlayOff Štvrťfinále) Tipsport Aréna Nitra 3247 divákov

Trenčiansky "comeback" na ľade Nitry

NITRA 11. marca (SITA) - Minulosezónni finalisti najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy, hráči Dukly Trenčín, predviedli v úvodnom štvrťfinálovom dueli play-off edície 2018/2019 dokonalý obrat na ľade HK Nitra.

Pod Zoborom prehrávali po úvodnej tretine 0:2, ale v ďalších dvoch častiach hry dokázali streliť po jednom góle a vynútili si predĺženie. V pridanom extračase rozhodol o triumfe hostí obranca Martin Rýgl.

HK Nitra - HK Dukla Trenčín 2:3 po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

Góly: 10. Kerbashian (Scheidl, Miroslav Pupák), 17. Lantoši (M. Slovák) - 21. Bartovič (Cebák), 58. Starosta (Sojčík, Radivojevič), 70. Rýgl (Ölvecký)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Novák, Štefik - Tvrdoň, Výleta, 3247 divákov

Nitra: Hanuljak - McCormack, Mezei, Morrison, Miroslav Pupák, M. Versteeg, Rais, Korím - Lantoši, M. Slovák, Blackwater - Majdan, Kerbashian, Scheidl - B. Rapáč, Bortňák, S. Buček - Pätoprstý, Čaládi, Hrušík - Fominych

Trenčín: M. Valent - Starosta, Rýgl, D. Krejčí, Cebák, Gula, T. Bokroš, L. Bohunický - Sojčík, Ölvecký, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - J. Švec, Radjenovic, T. Varga - M. Hlinka, R. Dlouhý, O. Mikula - D. Hudec