8:0
(1:0, 5:0, 2:0)
25. kolo, Číslo zápasu 351 (Základná časť) ZŠ Poprad 677 divákov

Poprad zdolal mladíkov z HK Orange ôsmimi gólmi

POPRAD 22. novembra (SITA) - Hokejisti Popradu zvíťazili vo štvrtkovom zápase 25. kola najvyššej slovenskej súťaže nad tímom HK Orange 20 jednoznačne 8:0.

Mladíci odohrali veľmi podobný zápas ako v stredu proti Nitre. Prvú tretinu držali s favoritom krok, prehrávali "iba" 0:1, no v prostrednej časti päťkrát inkasovali. Dvoma gólmi sa zaskvel Samuel Takáč, pričom ich dosiahol v rozmedzí 82 sekúnd. V záverečnej tretine pridali "kamzíci" ďalšie dva góly. Štvrtý presný zásah v sezóne dosiahol Martin Belluš a pozíciu najlepšieho strelca tímu potvrdil Dávid Bondra.

Poprad neinkasoval v druhom zápase po sebe a manko na vedúci Zvolen stiahol na šesť bodov. Hráči HK Orange 20 sú mimo poradia poslední s jedným bodom na konte.

HK Poprad - HK Orange 20 8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
Góly: 9. Zagrapan (Abdul), 21. S. Takáč (Š. Fabian, Mlynarovič), 23. S. Takáč (Václav, Heizer), 32. P. Svitana (Salija), 33. Václav (Zagrapan, Petran), 34. L. Paukovček (Macík, Belluš), 47. Belluš (Š. Fabian), 57. D. Bondra (Abdul, Zagrapan)
Vylúčení: 5:6 na 2 min, navyše Mlynarovič (Poprad) 10 min za nešportové správanie sa, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Snášel - Šoltés, Stanzel
počet divákov: 677

Poprad: Nechvátal - Salija, Petran, Česánek, Š. Fabian, Karalahti, Semaňák, Kundrik - P. Svitana, Mlynarovič, D. Bondra - P. Koyš, Zagrapan, Abdul - Václav, Heizer, S. Takáč - Macík, L. Paukovček, Belluš
HK Orange 20: Hlavaj - Golian, Kupec, Dlugoš, Boldižár, Enrik Švec, Lavička, Nahálka, Brincko - Fafrák, A. Kollár, Havrila - Juščák, Giertl, Urbánek - Köver, Čenka, Zahradník - Minárik, Sojka, Džugan