3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
41. kolo, Číslo zápasu 242 (Základná časť) Ice rink Miskolc, HUN 1215 divákov

Miškovec doma nezaváhal s Popradom

MIŠKOVEC 11. januára (SITA) - Hokejisti maďarského Miškovca zvíťazili v piatkovom zápase 41. kola Tipsport ligy 2018/2019 nad hráčmi Popradu 3:2.

Po bezgólovej prvej tretine sa ako prví radovali hostia. Marek Zagrapan poslal v 27. min. Poprad do vedenia 1:0. Odpoveď domácich prišla v 32. min. po presnom zásahu Daniela Kissa. O dve minúty neskôr sa už po góle Jánosa Vasa tešili z vedenia domáci.

V tretej tretine Popradčania vyrovnali gólom Daniela Brejčáka, no o víťazovi rozhodla 52. min. V nej sa presadil Lada Balázs, ktorý zariadil štvrté víťazstvo Miškovca nad Popradom z piatich vzájomných zápasov.

DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) - HK Poprad 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Góly: 32. D. Kiss (Magosi, Loiseau), 34. J. Vas (J. Milam, Pance), 52. Balázs - 27. Zagrapan (D. Brejčák, S. Takáč), 50. D. Brejčák (P. Svitana, S. Takáč)
Vylúčení: 4:7 na 2 min, navyše R. Harrison 10 min osobný trest - bitka, Mlynarovič 10 min. osobný trest - bitka, presilovky 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Štefík - Kacej, Synek, 1215 divákov

Miškovec: Vay - D. Kiss, N. Crawford, T. Slovák, Szirányi, J. Milam, Göz, Láda - Kulmala, J. Vas, Pance - Magosi, Loiseau, R. Harrison - Somogyi, Galanisz, Miskolczi - Vojtkó

Poprad: Nechvátal - Salija, Petran, Erving, Š. Fabian, Brincko, D. Brejčák, Česánek, Kundrik - Abdul, Zagrapan, S. Takáč - P. Svitana, Mlynarovič, Olejník - Lichanec, Heizer,D. Bondra - R. Macík, L. Paukovček, Belluš