(0:0, 0:1, 2:1, 1:0)
28. kolo, Číslo zápasu 165 (Základná časť) ZŠ Poprad 1703 divákov

Zvolen stratil dobre rozohraný zápas, obrat Popradu dokonal Macík

POPRAD 30. novembra (SITA) - Hokejisti HKM Zvolen pokračujú vo výsledkovej kríze.

V piatkovom súboji 28. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy neuspeli na ľade Popradu, kde prehrali 2:3 po samostatných nájazdoch. Pritom ešte pätnásť minút pred koncom tretej tretiny viedli 2:0 po góloch Lukáša Handlovského a Milana Kytnára. Domáci však v záverečných fázach zápasu vyrovnali zásluhou Mareka Zagrapana a Samuela Takáča a zápas tak dospel až do predĺženia. V jeho poslednej sekunde dokonal obrat Popradčanov víťazným gólom Radoslav Macík.

HK Poprad - HKM Zvolen 3:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)

Gól: 49. Zagrapan (D. Bondra, P. Svitana), 56. S. Takáč (Zagrapan), 65. R. Macík - 32. Handlovský (Špirko, Vandas), 45. Kytnár (Vandas)
Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Soós (Maď.) - Smrek, Soltész (Maď.), 1703 divákov

Poprad: Vošvrda - Salija, Petran, Ťavoda, Fabian, K. Karalahti, Erving, D. Brejčák - P. Svitana, Mlynarovič, D. Bondra - S. Takáč, Zagrapan, Abdul - R. Macík, L. Paukovček, Belluš - R. Macík, R. Václav, Kundrik - Valigura

Zvolen: Tomek - Vandane, P. Ulrych, Zeleňák, D. Růžička, Pufahl, A. Drgoň, Pöyhönen, M. Roman - Obdržálek, Špirko, Vandas - Handlovský, Mitchell, Šišovský - Michal Chovan, Kytnár, P. Zuzin - Kelemen, Holovič, S. Petráš