25. kolo, Číslo zápasu 145 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2456 divákov

Trenčín sa poriadne nadrel na tri body s Liptovským Mikulášom

TRENČÍN 23. novembra (SITA) - Hokejisti Dukly Trenčín získali všetky tri body v piatkovom domácom súboji Tipsport ligy 2018/2019 proti Liptovskému Mikulášu, no na triumf 4:3 sa poriadne natrápili.

Už v 31. sekunde otvoril skóre domáci Branko Radivojevič a v prvej tretine sa k nemu pridali aj spoluhráči Marek Hecl a Martin Rýgl. Trenčania však o sľubný náskok prišli, keď za Liptákov skórovali v II. tretine Alex Tamáši a Tomáš Nádašdi, v tretej časti aj Róbert Huna. O tom, že všetky body zostanú pod hradom Matúša Čáka, rozhodol v 48. min Marek Hecl svojím druhým zásahom v zápase. Asistoval mu pri ňom aj brankár Michal Valent.

HK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
Góly: 1. Radivojevič (Rýgl), 16. M. Hecl (Bartovič, Sádecký), 20. Rýgl (M. Luhový), 48. M. Hecl (Holenda, M. Valent) - 22. A. Tamáši (Uram, Nádašdi), 23. Nádašdi (Uram, Košecký), 41. Róbert Huna (Kriška)
Vylúčení: 7:6 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich (SR), Rencz (Maď.) - Výleta (SR), Soltész (Maď.)
počet divákov: 2456

Trenčín: M. Valent - D. Krajči, Rýgl, Luža, L. Bohunický, Holenda, L. Kovář, Frühauf - Sojčík, Ölvecký, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - O. Mikula, R. Dlouhý, T. Varga - J. Pardavý ml., J. Švec, D. Hudec - M. Luhový
Liptovský Mikuláš: J. Hollý - R. Suchý, Kurali, Mezovský, Nádašdi, Košecký, J. Nemec, M. Bača, Fereta - Róbert Huna, Richard Huna, Kriška - Vybiral, A. Tamáši, Uram - A. Lištiak, M. Piatka, Hekkilä - L. Žiak, Oško, Uhrík