22. kolo, Číslo zápasu 131 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2943 divákov

Nové Zámky pripravili Trenčínu štvrtú prehru v rade

TRENČÍN 16. novembra (SITA) - Hokejisti Dukly Trenčín potvrdili výsledkovú krízu aj v piatkovom stretnutí 22. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy, keď podľahli Novým Zámkom jednoznačne 0:4.

Skóre zápasu otvoril na konci prvej tretiny Richard Ondrušek. Druhá tretina bola dlho bezgólová, ale v jej závere sa presadil vo vlastnom oslabení len tri sekundy pred odchodom do kabín Tomáš Urban. V záverečnej dvadsaťminútovke prekonal domáceho brankára aj Andreas Štrauch a svoj druhý presný zásah pridal Urban, ktorý tak upravil na konečných 0:4.

HK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Gól: 19. Ondrušek (Ľ. Buc, Slávik), 40. T. Urban (J. Jurík), 50. Štrauch (Bajtek, Kudla), 54. T. Urban (Kudla, Štrauch)
Vylúčení: 5:7 na 2 min, navyše Ölvecký (Trenčín) 10 minút za napadnutie hlavy a krku a Michal Novák (Nové Zámky) 10 minút za napadnutie rozhodcov, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, rozhodovali: P. Jonák, Adamec - Kacej, Frimmel, 2943 divákov

Trenčín: M. Valent - Krejči, Rýgl, Holenda, L. Bohunický, L. Kovář, Gula, Luža - Sojčík, Ölvecký, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - J. Švec, Bližňák, T. Varga - O. Mikula, Dlouhý, D. Hudec - Ján Pardavý ml.

Nové Zámky: Košarišťan - Andersons, Kudla, Hain, M. Henderson, Ordzovenský, M. Novák, Hatala - Bajtek, T. Urban, Štrauch - Rogoň, Fábry, J. Jurík - Štumpf, Jakúbek, Nejezchleb - Slávik, Ondrušek, Ľ. Buc