21. kolo, Číslo zápasu 123 (Základná časť) Ice rink Miskolc, HUN 1240 divákov

Trenčín neuspel v Miškovci

MIŠKOVEC 14. novembra (SITA) - Hokejisti HK Dukla Trenčín podľahli na ľade DVTK Jegesmedvék Miškovec 2:3 v stredajšom stretnutí 21. kola Tipsport ligy.

Domáci sa dostali v druhej tretine do dvojgólového vedenia. Trenčania do druhej prestávky stihli zásluhou Sádeckého znížiť a v tretej tretine po góle Gulu vyrovnali. Miškovec išiel v 52. min opäť do vedenia po zásahu Galanisza a tento náskok už do konca stretnutia nepustil. Trenčania zaznamenali tretiu prehru za sebou. Miškovec zvíťazil v piatom z posledných siedmich zápasov.

DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) - HK Dukla Trenčín 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Góly: 23. J. Milam (Magosi), 33. Miskolczi (R. Harrison), 52. Galanisz (Szirányi, J. Vas) - 35. Sádecký (Holenda, Bartovič), 46. J. Gula (Ölvecký, Radivojevič)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Novák, Jonák - Bogdaň, Smrek
počet divákov: 1240

Miškovec: Adorján - Kiss, N. Crawford, J. Milam, Szirányi, T. Slovák, Láda, Vojtkó - Kulmala, Loiseau, Magosi - Somogyi, J. Vas, Pance - R. Harrison, Galanisz, Miskolczi - Vincze, Hajós, Ritó
Trenčín: M. Valent - D. Krejčí, Rýgl, Holenda, L. Bohunický, L. Kovář, J. Gula, Ján Pardavý ml., Luža - Sojčík, Ölvecký, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - J. Švec, Bližňák, T. Varga - O. Mikula, Dlouhý, D. Hudec