2:3 pp
(1:0, 0:0, 1:2, 0:1)
11. kolo, Číslo zápasu 64 (Základná časť) Ice rink Miskolc, HUN 1320 divákov

V súboji maďarských tímov triumfoval MAC Budapešť nad Miškolcom, v predĺžení rozhodol Klempa

MIŠKOVEC 12. októbra (SITA) - V súboji maďarských tímov v hokejovej Tipsport lige zvíťazil MAC Budapešť nad Miškovcom 3:2 po predĺžení v rámci piatkového programu 11. kola.

Duel rozhodol slovenský útočník Tomáš Klempa. Najprv minútu a 45 sekúnd pred koncom tretej tretiny poslal stretnutie do predĺženia, v ktorom neskôr strelil víťazný gól. Klub z hlavného mesta Maďarska zostal na 12. mieste v tabuľke, no triumfoval druhýkrát po sebe. Miškovec natiahol sériu prehier už na štyri zápasy.

DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) - MAC Budapešť (Maď.) 2:3 po predĺžení (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)

Góly: 13. J. Vas (Kulmala), 52. Kulmala (Somogyi, Szirányi) - 42. J. Brown (Klempa, K. Nagy), 59. Klempa (Danserau), 62. Klempa (Dudás)
Vylúčení: 6:2 na 2 min, navyše Láda (Miškovec) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Stano, Štefik - Bogdaň, Jobbágy
počet divákov: 1320

Miškovec: Adorján - Kiss, N. Crawford, T. Slovák, Szirányi, J. Milam, Láda, Vojtkó - Rusk - Magosi, R. Harrison, Miskolczi - Kulmala, J. Vas, Pance - Somogyi, Loiseau, Galanisz - Vincze, Hajós, Ritó
Budapešť: Rajna - Macaulay, Pozsgai, Garát, Burt, Dudás, Vokla, Fejes, Kreisz - Dansereau, J. Brown, Klempa - Terbócs, K. Nagy, Odnoga - Bodó, C. Langkow, Orban - Szigeti, Majoross, Pápa