2:3 pp
(0:0, 0:0, 2:2, 0:1)
10. kolo, Číslo zápasu 59 (Základná časť) Tipsport Aréna Nitra 2247 divákov

Zvolen uspel v Nitre, v predĺžení rozhodol Vandane

NITRA 7. októbra (SITA) - Hokejisti Zvolena zdolali Nitru 3:2 po predĺžení na jej ľade v nedeľňajšom zápase 10. kola Tipsport ligy.

Všetky góly padli až po druhej prestávke. Skóre otvoril v 45. min Zvolenčan Peter Šišovský v presilovke, ale už o 49 sekúnd neskôr vyrovnal Lane Schiedl a o ďalšie štyri minúty poslal Nitru do vedenia Marek Slovák. Hostí nitriansky obrat nezlomil a v 53. min vyrovnal Milan Kytnár. Zápas dospel do predĺženia a v ňom rozhodol už v 25. sekunde obranca Davis Vandane.

HK Nitra - HKM Zvolen 2:3 po predĺžení (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1)
Góly: 46. Scheidl (Marek Slovák), 50. Marek Slovák - 45. Šišovský (P. Zuzin, Michal Chovan), 53. Kytár (A. Drgoň), 61. Vandane (Vandas)
Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Lokšík - Tvrdoň, Synek
počet divákov: 2247

Nitra: Foltán - McCormack, Mezei, Morrison, Rais, Miroslav Pupák, Rácz, A. Sloboda - Blackwater, Marek Slovák, Lantoši - L. Hrušík, Bortňák, B. Rapáč - Scheidl, D. Richard, S. Buček - Pätoprstý, J. Šiška, Fominych - Mychan
Zvolen: Skapski - Ulrych, Vandane, D. Růžička, Zeleňák, Michal Roman, A. Drgoň, Černook - P. Halama, Špirko, Vandas - Šišovský, M. Halama, Lušňák - P. Zuzin, Kytnár, Michal Chovan - S. Petráš, Holovič, Andrisík