3:2 pp
(1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
3. kolo, Číslo zápasu 13 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 3072 divákov

Trenčín zvíťazil v predĺžení nad Liptovským Mikulášom, rozhodol Tibor Varga

TRENČÍN 18. septembra (SITA) - Hokejisti Trenčína na svojom ľade zdolali hráčov Liptovského Mikuláša 3:2 po predĺžení v utorkovom stretnutí 3. kola Tipsport ligy 2018/2019.

Po prvej tretine bol stav nerozhodný 1:1, keď skóre otvoril hosťujúci Radoslav Suchý v presilovej hre. V 10. min sa podarilo skórovať, tiež v presilovke, aj domácemu Marekovi Heclovi. V druhej tretine išli do vedenia hráči Trenčína zásluhou Adama Špankoviča, za hostí vyrovnal Karol Korík.

V treťom dejstve nepadol gól, v predĺžení o triumfe úradujúceho vicemajstra rozhodol Tibor Varga.

HK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:2 po predĺžení (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

Góly: 10. M. Hecl (Bartovič, Frühauf), 29. Špankovič, 62. T. Varga (Starosta, Radivojevič) - 3. R. Suchý, 37. Korím (Uhrík, Vybiral)
Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: M. Adamec, V. Goga - M. Orolin, P. Rojík, 3072 divákov

Trenčín: M. Valent - Starosta, Rýgl, Frühauf, J. Cebák, Holenda, L. Bohunický, T. Bokroš, Jakubec - Michal Hlinka, Bližňák, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - O. Mikula, J. Pardavý ml., T. Varga - Špankovič, J. Švec, D. Hudec

L. Mikuláš: Kislicyn - Mezovský, Nádašdi, R. Suchý, Kurali, P. Horváth, J. Nemec, Korím, M. Bača - Róbert Huna, Richard Huna, Kriška - J. Sukeľ, Piatka, Oško - Števuliak, A. Lištiak, Lichanec - Vybiral, Uhrík, L. Žiak