P1 - 1. tretina - začiatok (6:0)
|
||
06:49
|
2 min. |
Mládež HC 46 Bardejov(Podrazenie)
|
07:30
|
1:0 PH1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,12,21,22,14,30;
/
- 70,47,43,45,37;
|
09:57
|
2:0 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,14,22,12,21,30;
/
- 70,47,43,31,63,45;
|
16:21
|
3:0 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,4,18,20,12,30;
/
- 70,47,43,29,37,22;
|
16:32
|
4:0 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,18,13,4,20,11;
/
- 70,39,57,31,63,45;
|
18:40
|
5:0 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,30,14,8,20,12;
/
- 70,47,43,29,37,22;
|
19:23
|
6:0 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,22,14,12,21,30;
/
- 70,47,43,29,37,22;
|
P2 - 2. tretina - začiatok (9:1)
|
||
20:48
|
2 min. |
Mládež HC 46 Bardejov(Podrazenie)
|
21:07
|
7:0 PH1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,30,21,11,4,18;
/
- 70,43,47,29,37;
|
21:30
|
7:1 |
Mládež HC 46 Bardejov
+ 70,39,57,43,63,37;
/
- 1,21,18,13,5,8;
|
23:11
|
8:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,14,22,12,21,30;
/
- 70,39,57,31,63,37;
|
23:41
|
9:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,14,30,21,12,22;
/
- 70,47,43,29,37,22;
|
24:09
|
2 min. |
HK Spišská Nová Ves(Krosček)
|
25:50
|
10:1 OS1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,10,5,20,30;
/
- 70,43,47,45,29,22;
|
26:20
|
11:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,14,22,20,12,30;
/
- 70,43,47,45,29,37;
|
26:26
|
12:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,14,22,12,30,20;
/
- 70,47,43,63,45,29;
|
27:06
|
2 min. |
Mládež HC 46 Bardejov(Podrazenie)
|
27:06
|
10 min. |
Mládež HC 46 Bardejov(Napádanie rozhodcov)
|
28:27
|
2 min. |
HK Spišská Nová Ves(Napadnutie)
|
29:44
|
13:1 OS1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 1,12,22,21,13;
/
- 70,47,43,63,45,29;
|
30:09
|
SUB |
HK Spišská Nová Ves
TOPLANSKÝ Daniel
ide do bránky.
JANČURA Marián
ide von z bránky.
|
31:31
|
14:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,4,30,18,20,11;
/
- 70,43,47,63,45,22;
|
37:25
|
15:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,30,18,11,20,4;
/
- 70,39,57,31,63,45;
|
P3 - 3. tretina - začiatok (10:2)
|
||
40:27
|
16:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,12,22,30,20,4;
/
- 70,39,57,31,63,45;
|
40:39
|
17:1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,30,12,22,20,4;
/
- 70,43,47,29,37,22;
|
42:17
|
17:2 |
Mládež HC 46 Bardejov
+ 70,63,45,39,57,31;
/
- 2,21,18,13,5,8;
|
45:50
|
18:2 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,11,18,10,20,21;
/
- 70,47,43,29,37,22;
|
47:04
|
18:3 |
Mládež HC 46 Bardejov
+ 70,45,31,39,57,63;
/
- 2,11,10,4,18,13;
|
47:11
|
19:3 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,10,30,20,5,8;
/
- 70,43,47,29,37,22;
|
51:45
|
2 min. |
HK Spišská Nová Ves(Podrazenie)
|
51:45
|
2 min. |
Mládež HC 46 Bardejov(Pästný súboj, hrubosť)
|
52:27
|
20:3 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,12,20,21,13;
/
- 70,39,31,63,45;
|
52:51
|
2 min. |
Mládež HC 46 Bardejov(Faul kolenom)
|
53:19
|
21:3 PH1 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,18,11,20,30;
/
- 70,39,29,22;
|
54:44
|
22:3 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,5,10,8,12,13;
/
- 70,39,57,47,31,45;
|
58:00
|
23:3 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,11,21,18,13,8;
/
- 70,39,57,47,31,45;
|
58:25
|
24:3 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,4,5,30,20,10;
/
- 70,47,43,29,37,22;
|
59:00
|
25:3 |
HK Spišská Nová Ves
+ 2,4,10,30,20,5;
/
- 70,39,57,31,63,45;
|
Zápas sa skončil
|