2:4
(0:0, 1:3, 1:1)
23. kolo, Číslo zápasu 289 (Základná časť) ZŠ Piešťany - Easton Aréna 404 divákov

HK Orange 20 v domácej rozlúčke pred MS "20" podľahol Trenčínu

PIEŠŤANY 28. novembra (SITA) - Hokejisti Trenčína zvíťazili 4:2 v Piešťanoch nad hráčmi HK Orange 20 v utorňajšom zápase 23. kola Tipsport ligy.

Domáci odolávali lídrovi súťaže až do polovice zápasu. Na gól Tomáša Starostu odpovedal Alex Tamáši, ale potom úradovali hostia. Druhý zásah Dukly si pripísal Tomáš Bulík, tretí gól "vojakov" zariadil ešte pred koncom druhej tretiny Juraj Bezúch. V záverečnej časti sa zverencom Ernesta Bokroša podarilo zdramatizovať duel, keď sa presadil Peter Kundrik, no posledné slovo patrilo skúsenejším Trenčanom - na 4:2 upravil minútu pred koncom Peter Ölvecký.

Pre slovenských mladíkov to bola ligová rozlúčka s domácim prostredím pred odchodom na blížiace sa majstrovstvá sveta do 20 rokov (26. decembra - 5. januára).

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 23. kolo - utorok:

HK Orange 20 - HK Dukla Trenčín 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)

Góly: 30. Tamáši (Čacho, Dlapka), 58. Kundrik (A. Leško) - 21. Starosta (Radivojevič), 31. Bulík (Marcel Hossa, Frühauf), 36. Bezúch (Ölvecký, Radivojevič), 59. Ölvecký (Radivojevič)
Vylúčení: 7:7 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Müllner - Kacej, Orolin, 404 divákov