3:5
(0:2, 0:2, 3:1)
50. kolo, Číslo zápasu 249 (Základná časť) ZŠ Poprad 1006 divákov

Zvolen triumfoval v Poprade

POPRAD 25. februára (SITA) - Hokejisti Zvolena triumfovali nad domácimi hráčmi Popradu 5:3 v 50. kole Tipsport Ligy.

Prvá tretina priniesla presné zásahy hosťujúcich Michala Chovana a Petra Šišovského. Druhé dejstvo patrilo Johnovi Flickovi, ktorý zaznamenal svoje prvé dva presné zásahy v zvolenskom drese. "Kamzíci" sa v poslednej tretine nadýchli k obratu, keď sa presadili Radomír Heizer, Matúš Paločko a Andreas Štrauch, no na vyrovnanie im už nezostalo dostatok síl. Naopak, hostia pridali v poslednej minúte poisťujúci zásah z hokejky Rastislava Špirka. Oba tímy si zachovali svoje pozície v tabuľke. Zvolen je tretí a Popradu patrí šieste miesto.

HK Poprad - HKM Zvolen 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
Góly: 41. Heizer (Matúš Paločko), 46. Matúš Paločko (Ježek, V. Kováč), 49. Štrauch (Hvíla) - 14. Chovan (Kytnár), 19. Šišovský (Chovan, J. Kováčik), 31. Flick (Kytnár), 40. Flick (Coffman, Ross), 60. Špirko (Obdržálek, Coffman)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc st., J. Konc st. - Gajan st., Gavalier