36. kolo, Číslo zápasu 179 (Základná časť) _ 882 divákov

Liptovský Mikuláš uspel v Žiline, v predĺžení rozhodol Richard Rapáč

ŽILINA 12. januára (SITA) - Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš triumfovali nad domácimi hráčmi MsHK Doxxbet Žilina 3:2 po predĺžení v piatkovom dueli 36. kola Tipsport ligy 2017/2018.

Vo všetkých góloch víťazného tímu mal prsty Jakub Langhammer, prvé dva sám strelil a pri víťaznom asistoval. O rozhodujúci presný zásah sa vo štvrtej minúte predĺženia postaral Richard Rapáč. V drese "vlkov" skórovali Marcel Holovič a Václav Stupka. Žilinčania neuspeli štvrtýkrát v sérii.

MsHK Doxxbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:3 po predĺžení (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Góly: 24. Holovič (Handlovský, T. Pospíšil), 53. Stupka (T. Pospíšil, Konečný) - 28. Langhammer (Gründling, Rudolf Huna), 35. Langhammer (Rudolf Huna), 64. R. Rapáč (R. Suchý, Langhammer)
Vylúčení: 6:7 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik, J. Konc st. - M. Kollár, Rojík
počet divákov: 882

Kompletné štatistiky zo zápasu.

Žilina: T. Tomek - L. Kozák, Martin Mazanec, Juraško, Andersons, Michal Roman, Chaloupka, Mendrej, Hatala - Handlovský, Holovič,T. Pospíšil - M. Tvrdoň, R. Hruška, J. Jurík - Švihálek, Húževka, Klimenta - Stupka, Konečný, Rogoň
Liptovský Mikuláš: Košarišťan - J. Nemec, Gründling, Kurali, R. Suchý, Nádašdi, Mezovský, Pacalaj, Moravčík - Rudolf Huna, Langhammer, Števuliak - J. Sukeľ, Paukovček, R. Rapáč - Kriška, M. Sukeľ, Uram - A. Laco, Piatka, Uhrík