31. kolo, Číslo zápasu 155 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 3227 divákov

Trenčín otočil zápas a doma zdolal Žilinu

TRENČÍN 28. decembra (SITA) - Hokejisti Trenčína zvíťazili na domácom ľade nad hráčmi Žiliny tesne 3:2 vo štvrtkovom stretnutí 31. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018.

Domáci otáčali nepriaznivý priebeh stretnutia, keď po prvej tretine prehrávali 0:2 gólmi Radima Hrušku a Lukáša Kozáka. O víťazovi duelu rozhodla druhá tretina, v ktorej sa postupne strelecky presadili v drese Dukly Juraj Bezúch, Jozef Švec a Tibor Varga. Trenčín vedie ligovú tabuľku a zvíťazil po dvoch nezdaroch. Žilina je na siedmom mieste.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 31. kolo - štvrtok:

HK Dukla Trenčín - MsHK Doxxbet Žilina 3:2 (0:2, 3:0, 0:0)

Góly: 30. Bezúch (O. Mikula, Radivojevič), 32. J. Švec (Gašparovič), 35. T. Varga (Radivojevič, Cebák) - 1. R. Hruška, 7. L. Kozák (Švihálek, Handlovský)
Vylúčení: 5:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: M. Novák, Müllner - Junek, Krajčík, 3227 divákov

Štatistiky zo zápasu

Trenčín: M. Valent - Pač, Frühauf, Holenda, Cebák, Bohunický, Adam Themár, Ďurkech, Špankovič - Radivojevič, Sojčík, T. Varga - Marcel Hossa, T. Bulík, Bezúch - O. Mikula, R. Dlouhý, M. Hecl - J. Švec, J. Pardavý ml., Gašparovič

Žilina: T. Tomek - L. Kozák, Juraško, Martin Mazanec, Poulin, Michal Roman, Chaloupka, Mendrej, Hatala - Klimenta, Handlovský, T. Pospíšil - M. Tvrdoň, R. Hruška, J. Jurík - Švihálek, Holovič, Stupka - Dolinajec, Húževka, Rogoň