3:4 pp
(0:1, 2:2, 1:0, 0:1)
30. kolo, Číslo zápasu 149 (Základná časť) ZŠ Lipt. Mikuláš 1000 divákov

Nové Zámky zvíťazili v Liptovskom Mikuláši po predĺžení

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 26. decembra (SITA) - Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili 4:3 po predĺžení na ľade Liptovského Mikuláša v stretnutí utorňajšieho 30. kola Tipsport ligy.

Blysol sa útočník hostí Eduard Šimun, ktorý zaznamenal všetky tri góly svojho tímu v riadnom hracom čase. Hostia priebežne viedli už 2:0, no domáci vyrovnali vďaka dvom využitým presilovkám. Rozhodujúci gól dal 33 sekúnd pred koncom predĺženia Michal Novák. Nové Zámky zvíťazili tretí raz v rade a dostali sa pred svojho aktuálneho súpera na 8. miesto v tabuľke.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 30. kolo - utorok:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 3:4 po predĺžení (0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)

Góly: 33. Langhammer (R. Suchý, Kurali), 34. Števuliak (J. Tabaček, Langhammer), 52. Rudolf Huna (M. Sukeľ, B. Rapáč) - 6. Šimun (Zbořil, Saulietis), 27. Šimun (Saulietis, Zbořil), 37. Šimun, 65. M. Novák (Š. Novotný, Lantoši)

Štatistiky zo zápasu

Vylúčení: 1:5 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff, Kalina - Bogdaň, M. Kollár, 1000 divákov

Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Pacalaj, Gründling, Kurali, R. Suchý, J. Tabaček, Mezovský, Nádašdi, M. Moravčík - Rudolf Huna, Langhammer, Števuliak - B. Rapáč, Piatka, A. Laco - Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ - Žiak, Lištiak, Vybiral

Nové Zámky: Baroš (60. Foltán) - Látal, Salija, Michal Novák, Plášil, M. Jass, Milan Hruška, Vidovič, Šimek - Lantoši, Š. Novotný, Cetkovský - Zbořil, Šimun, Saulietis - Gratton, V. Škoda, Lorraine - Hřebejk, R. Varga, Fábry