2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
28. kolo, Číslo zápasu 137 (Základná časť) ZŠ Poprad 843 divákov

Poprad doma vynuloval Žilinu

POPRAD 20. decembra (SITA) - Hokejisti HK Poprad zvíťazili na domácom ľade nad hráčmi MsHK Doxxbet Žilina 2:0 v stredajšom stretnutí 28. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018.

Obidva góly padli v druhej tretine duelu. V 32. min skóroval Andreas Štrauch a o štyri minúty sa strelecky presadil Radomír Heizer. Žilinčania prehrali po dvoch úspešných zápasoch, naopak Podtatranci zvíťazili po dvoch nezdaroch.

HK Poprad - MsHK Doxxbet Žilina 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Góly: 32. Štrauch (Svitana, Mlanarovič), 36. Heizer (P. König, Petran)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Lauff - Gavalier, Bogdaň
počet divákov: 843

Kompletné štatistiky zo zápasu.

Poprad: Corbeil - McDowell, D. Brejčák, Petran, P. König, Dinda, Ježek, Jáchym, Krempaský - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Buc, Heizer, Lichanec - D. Bondra, Vartovník, Abdul - Vašaš, Bjalončík, L. Hvila
Žilina: T. Tomek - Juraško, P. Mikuš, L. Kozák, Poulin, Mendrej, Chaloupka, Michal Roman, Meliško - Klimenta, Handlovský, T. Pospíšil - J. Jurík, R. Hruška, M. Tvrdoň - Stupka, Húževka, Švihálek - Konečný, Holovič, Rogoň