3:2 pp
(1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
24. kolo, Číslo zápasu 116 (Základná časť) Tipsport Aréna Nitra 2895 divákov

Nitra zdolala Liptovský Mikuláš až po predĺžení

NITRA 1. decembra (SITA) - Hokejisti Nitry zvíťazili v zápase 24. kola Tipsport ligy nad Liptovským Mikulášom 3:2 po predĺžení.

Nitrania ťahali v súťaži šnúru piatich víťazstiev za tri body, v konfrontácii s Liptákmi dvakrát prehrávali. Marek Slovák v 26. min v presilovke vyrovnal na 2:2 a po bezgólovej tretej tretine dospel zápas do predĺženia. V ňom rozhodol v 61. sekunde Tomáš Mikúš.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 24. kolo - piatok:

HK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)

Góly: 11. M. Krištof (M. Paulovič), 26. M. Slovák (Rýgl, Blackwater), 62. T. Mikúš (M. Slovák, Ordzovenský) - 8. Pacalaj (P. Koyš), 13. Paukovček (P. Koyš, Rudolf Huna)
Vylúčení: 1:47 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš, P. Jonák - Synek, Krajčík, 2895 divákov

Štatistiky zo zápasu

Nitra: Lawson - Rais, Mezei, Rýgl, Ordzovenský, M. Versteeg, Miroslav Pupák, Gubo - M. Paulovič, M. Krištof, T. Mikúš - Macík, M. Slovák, Blackwater - Kutálek, Timotej Šille, J. Šiška - Csányi, Ondrušek, Fominych - J. Štefanka

Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Nádašdi, Moravčík, Pacalaj, Luža, Nitriansky, R. Suchý, J. Nemec - Kriška, M. Sukeľ, M. Uram - Rudolf Huna, Piatka, J. Sukeľ - B. Rapáč, aukovček, P. Koyš - Števuliak, A. Laco