21. kolo, Číslo zápasu 104 (Základná časť) ZŠ Nové Zámky 948 divákov

Liptovský Mikuláš s jednoznačným víťazstvom v Nových Zámkoch

NOVÉ ZÁMKY 19. novembra (SITA) - Hokejisti Lipovského Mikuláša zvíťazili na ľade Nových Zámkov 4:0 v nedeľňajšom stretnutí 21. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy.

Skóre v druhej tretine otvoril Lukáš Paukovček, v tretej sa do streleckej listiny zapísali Jakub Langhammer, Matúš Sukeľ a Maroš Piatka. Liptákom s 24 bodmi patrí v tabuľke 9. miesto, Novozámčania sú na 8. priečke a majú 26 bodov. Liptáci uťali sériu šiestich zápasov bez víťazstva. V každom z troch vzájomných dueloch Liptovského Mikuláša a Nových Zámkov v tejto sezóne uspeli hostia a po 60 minútach.

HC Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)

Góly: 27. Paukovček (B. Rapáč), 41. Langhammer (Piatka, Pacalaj), 44. M. Sukeľ (Kriška), 56. Piatka
Vylúčení: 4:5 na 2 min, navyše: Cetkovský 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, Milan Hruška 10 min za hrubosť - A. Laco 10 min za hrubosť, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Kubuš - Kacej, Synek, 948 divákov

Štatistiky zo zápasu

Nové Zámky: V. Kováč - M. Jass, A. Salija, Michal Novák, Plášil, Šimek, Milan Hruška, Štumpf, Trávniček - Zbořil, Š. Novotný, Cetkovský - Moňa, R. Špirko, Rajenko - Róbert Varga, V. Škoda, Lantoši - B. Fábry, Rehák, k. Jass
Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Nádašdi, Luža, J. Tabaček, Moravčík, J. Nemec, R. Suchý, Nitriansky, Pacalaj - Kriška, M. Sukeľ, M. Uram - Spilar, Langhammer, Piatka - B. Rapáč, Paukovček, J. Sukeľ - Števuliak, Lištiak, A. Laco